Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Toster
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 04 липня 2017, 23:00
Подякували: 3 рази

Повідомлення Toster »

Tasa писав:
zoltan писав:
А Ви не пробували заходити не через сайт а напряму на http://cabinet.sfs.gov.ua

Звісно пробувала.... Я так тільки й заходила раніше - у мене вкладочки у браузерах...
Я писала про вхід через сайт, щоб було більш зрозуміли шлях "митарств"...
Все, колеги, я виснажена повністю.

Всім гарного вечора.

[/quote]
Не используйте Internet explorer! Chrome или Firefox и обновите до последний версий.
ПС: XP вышла 17 лет назад за это время уже можно было бы и обновить...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Toster писав:Не используйте Internet explorer! Chrome или Firefox и обновите до последний версий.
ПС: XP вышла 17 лет назад за это время уже можно было бы и обновить...
видно, що ви не читали переписку вище, а вирвали кусок із контексту всього вище викладеного..

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Tasa писав:
Toster писав:Не используйте Internet explorer! Chrome или Firefox и обновите до последний версий.
ПС: XP вышла 17 лет назад за это время уже можно было бы и обновить...
видно, що ви не читали переписку вище, а вирвали кусок із контексту всього вище викладеного..
Мой вам совет - долбите админа - и сами, и через директора, кроме него никто не поможет, а админы бывают "вредные"
И не нервничайте, оно того не стОит.

nikitanya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 25 березня 2014, 15:53
Подякували: 4 рази

Повідомлення nikitanya »

У меня та же проблема с четверга с кабінетом платника . Все страницы перечитала и сделала . И не пускает в кабинет

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

nikitanya писав:У меня та же проблема с четверга с кабінетом платника . Все страницы перечитала и сделала . И не пускает в кабинет
Якщо Ви хочете щоб Вам помогли то напишіть яка ОС,який браузер і на якому етапі не заходить, а так ваші слова в пустоту

nikitanya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 25 березня 2014, 15:53
Подякували: 4 рази

Повідомлення nikitanya »

zoltan писав:
nikitanya писав:У меня та же проблема с четверга с кабінетом платника . Все страницы перечитала и сделала . И не пускает в кабинет
Якщо Ви хочете щоб Вам помогли то напишіть яка ОС,який браузер і на якому етапі не заходить, а так ваші слова в пустоту
ОС - ВИНДОС 10 ПРО ,64-разрядная
Браузеры - мазила,хром , опера и интернет эксплойр ( Обновленные)
Не заходит на этапе - с сайта sfs.gov.ua переход в электронный кабинет и дальше пишет cabinet.sfs.gov.ua - ошибка подключения к сайту

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

nikitanya писав:
Скрытый текст
zoltan писав:
nikitanya писав:У меня та же проблема с четверга с кабінетом платника . Все страницы перечитала и сделала . И не пускает в кабинет
Якщо Ви хочете щоб Вам помогли то напишіть яка ОС,який браузер і на якому етапі не заходить, а так ваші слова в пустоту
ОС - ВИНДОС 10 ПРО ,64-разрядная
Браузеры - мазила,хром , опера и интернет эксплойр ( Обновленные)
Не заходит на этапе - с сайта sfs.gov.ua переход в электронный кабинет и дальше пишет cabinet.sfs.gov.ua - ошибка подключения к сайту
Поки що ніхто допомогти не може...
Зранку виношу всім мозг, споганили настрій так - наче це мені особисто тре цей кабінет #g_mad#

При цьому у мене: Віндовс ХР, 32-розрядний... і всі браузери )) Це ніяк проблему не вирішує поки що...

Зараз знову колупаю провайдера - після тестування системи "лівим" комп"ютерщиком (знайомий директора)

Мій типу сісадмін - уїхав в гори, медитувать (могла б - тріснула разок #sigh# )

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Tasa писав:
nikitanya писав:
Скрытый текст
zoltan писав:Якщо Ви хочете щоб Вам помогли то напишіть яка ОС,який браузер і на якому етапі не заходить, а так ваші слова в пустоту
ОС - ВИНДОС 10 ПРО ,64-разрядная
Браузеры - мазила,хром , опера и интернет эксплойр ( Обновленные)
Не заходит на этапе - с сайта sfs.gov.ua переход в электронный кабинет и дальше пишет cabinet.sfs.gov.ua - ошибка подключения к сайту
Поки що ніхто допомогти не може...
Зранку виношу всім мозг, споганили настрій так - наче це мені особисто тре цей кабінет #g_mad#

При цьому у мене: Віндовс ХР, 32-розрядний... і всі браузери )) Це ніяк проблему не вирішує поки що...

Зараз знову колупаю провайдера - після тестування системи "лівим" комп"ютерщиком (знайомий директора)

Мій типу сісадмін - уїхав в гори, медитувать (могла б - тріснула разок #sigh# )
Tasa у мене в офісі 7 шт ХР 32-розр ,і 1. Всі компи підключені через свіч до інтернету(крім одного-вайфай) 2. Браузер -мозіла(по рекомендації ДФС) і на всіх установлений інтернет експловер (його потрібно-краще працює мозіла -теж рекомендація ДФС) і працюют в кабінеті всі компи прекрасно ( правда той що від вайфай там деколи проблеми) можливо у Вас комп не має прямого кабельного підключення і тому проблеми

nikitanya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 25 березня 2014, 15:53
Подякували: 4 рази

Повідомлення nikitanya »


Поки що ніхто допомогти не може...
Зранку виношу всім мозг, споганили настрій так - наче це мені особисто тре цей кабінет #g_mad#

При цьому у мене: Віндовс ХР, 32-розрядний... і всі браузери )) Це ніяк проблему не вирішує поки що...

Зараз знову колупаю провайдера - після тестування системи "лівим" комп"ютерщиком (знайомий директора)

Мій типу сісадмін - уїхав в гори, медитувать (могла б - тріснула разок #sigh# )[/quote]


Горячая линия налоговой ответила - пишите письмо нашему разработчику с указанием проблемы, айпиадреса, скриншота и кодом предприятия и жжжжжддддддииииттттеее ответа
Я решила проблему - методом : попросила подключится через тайм вивер на комп, где эл. кабинет работает с любого браузера...... занесла НАЛОГОВЫЕ НАКЛАДНЫЕ ДЛЯ РЕГИСТРАЦИИ, срок которых истекает ..., подписала и отправила ...............А дальше - поставила вопрос : "Зачем нам админ?", который с пятницы не может решить проблему , за то уверенно могу спать 31 .10. после проверки наличия квитанций .

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

zoltan писав:
Tasa писав:
nikitanya писав:
Скрытый текст
ОС - ВИНДОС 10 ПРО ,64-разрядная
Браузеры - мазила,хром , опера и интернет эксплойр ( Обновленные)
Не заходит на этапе - с сайта sfs.gov.ua переход в электронный кабинет и дальше пишет cabinet.sfs.gov.ua - ошибка подключения к сайту
Поки що ніхто допомогти не може...
Зранку виношу всім мозг, споганили настрій так - наче це мені особисто тре цей кабінет #g_mad#

При цьому у мене: Віндовс ХР, 32-розрядний... і всі браузери )) Це ніяк проблему не вирішує поки що...

Зараз знову колупаю провайдера - після тестування системи "лівим" комп"ютерщиком (знайомий директора)

Мій типу сісадмін - уїхав в гори, медитувать (могла б - тріснула разок #sigh# )
Tasa у мене в офісі 7 шт ХР 32-розр ,і 1. Всі компи підключені через свіч до інтернету(крім одного-вайфай) 2. Браузер -мозіла(по рекомендації ДФС) і на всіх установлений інтернет експловер (його потрібно-краще працює мозіла -теж рекомендація ДФС) і працюют в кабінеті всі компи прекрасно ( правда той що від вайфай там деколи проблеми) можливо у Вас комп не має прямого кабельного підключення і тому проблеми
і ще одна мозіла без інших браузерів

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”