Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Оленкаа
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 19 травня 2017, 14:43
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Оленкаа »

Здравствуйте. Пишу, потому что просто не знаю что делать... может кто сталкивался или знает куда обращаться за консультацией... Подскажите, пожалуйста, принес начальник документы и сказал -"мы будем трудоустраивать людей за рубежом, нужно открыть лицензию" Дал телефон агенства которое помогает в открытии лицензии. ВСЁ! Наконец-то открыли лицензию. Агенство прислало на эл. адрес ссылку на решение о выдаче лицензии, должна ли быть эта лицензия кем-то заверена в бумажном виде? Что мне делать дальше? Хорват звонит что нужно начинать работать, а как? С чего начинать? Куда мне звонить, у кого спросить?

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Lana41 писав:Добрий день! Підкажіть будь-ласка, прийняла працівника як зовнішнього сумісника(сказав що має основне місце роботи), пізніше коли попросила принести договір щоб почитати, виявилося що це цивільно-правовий договір. Тепер робити наказ на переведення на основне місце роботи+запис в трудову, в звіті ЄСВ це також буде відображено. Чи лишити як є, наче я не знала про це (працівник фактично виходить на роботу 3 рази в тиждень).#blush#
Фактически у Вас человек все это время работал в штате. ЗП у него какая? Если меньше минимальной, нужно было доначислять ЕСВ.

Maxima_L
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 жовтня 2018, 18:06

Повідомлення Maxima_L »

Здравствуйте.
Помогите, пожалуйста.
Есть неприбыльная организация. Керівник, он же засновник - исполняет обязанности керівника на благодійних засадах. Деятельность не велась
Хотим оформить его же на 0,5 ставки на посаду тренера-викладача с начислением зп.

1.Может ли и дальше керівник исполнять свои обязанности на благодійних засадах?
2.Оформлять его на должность тренера, как основное место работы?
3.Если организация - НЕ держ.спортшкола, то оформлять тренера на скорочену тривалість робочого тижня 24 академічні год./18 звичайних?

Буду рада любому совету

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Друзья, подскажите, пожалуйста, не запрещено законом ли приём на работу человека из состава семьи, например,
Директор-учредитель-сын зарегистрировал ООО, где наемными работниками менеджер -брат, грузчик-дед, бухгалтер-мама, секретарь-сестра и т.д.
И также если зарегистрировал ФОП на себя (сын), где бухгалтер-мама, водитель-папа и т.д.
?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Аря писав:Друзья, подскажите, пожалуйста, не запрещено законом ли приём на работу человека из состава семьи, например,
Директор-учредитель-сын зарегистрировал ООО, где наемными работниками менеджер -брат, грузчик-дед, бухгалтер-мама, секретарь-сестра и т.д.
И также если зарегистрировал ФОП на себя (сын), где бухгалтер-мама, водитель-папа и т.д.
?
Без бюджетных денег не запрещено)

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Подскажите, какие кадровые документы на сотрудников должны быть на торговой точке у ФОП.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

READYN писав:Подскажите, какие кадровые документы на сотрудников должны быть на торговой точке у ФОП.
А можна теж питання ? Чому у вас виникло саме таке питання ?
Соррі за тавтологію ))
ЗІ у мене на торговій точці нема кадрової документації (може я щось пропустила, але про таке не чула, якщо чесно...)

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Tasa писав:
READYN писав:Подскажите, какие кадровые документы на сотрудников должны быть на торговой точке у ФОП.
А можна теж питання ? Чому у вас виникло саме таке питання ?
Соррі за тавтологію ))
ЗІ у мене на торговій точці нема кадрової документації (може я щось пропустила, але про таке не чула, якщо чесно...)
питання у контексті анонсованих перевірок управління праці))
просто знайшла таку інформацію
https://news.dtkt.ua/state/entrepreneurship/48621

де останній пункт
трудові угоди з найманими працівниками (у разі використання найманої праці).
така сама інформація і в ЄБПЗ

хочу розуміти чи це законодавчо урегульовано, чи якщо, наприклад, прийдуть з перевіркою, то можна сказати, почекайте зараз підвезем документи

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

READYN писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
READYN писав:Подскажите, какие кадровые документы на сотрудников должны быть на торговой точке у ФОП.
А можна теж питання ? Чому у вас виникло саме таке питання ?
Соррі за тавтологію ))
ЗІ у мене на торговій точці нема кадрової документації (може я щось пропустила, але про таке не чула, якщо чесно...)
питання у контексті анонсованих перевірок управління праці))
просто знайшла таку інформацію
https://news.dtkt.ua/state/entrepreneurship/48621

де останній пункт
трудові угоди з найманими працівниками (у разі використання найманої праці).
така сама інформація і в ЄБПЗ
хочу розуміти чи це законодавчо урегульовано, чи якщо, наприклад, прийдуть з перевіркою, то можна сказати, почекайте зараз підвезем документи
Про трудовий договір - я подумала... Але у нашого продавця він вдома)
Попереджу, дякую за інфу

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

READYN писав:Подскажите, какие кадровые документы на сотрудников должны быть на торговой точке у ФОП.
я так розумію, що ФОПи всіх найманців реєструють в центрі зайнятості, де й складаються відповідні договори. Тому щодо кадрової документації - тільки копії ціх договорів + копії паспортів (можна повісити на куток споживача)

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”