Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

Gella писав:Перевірка охорона праці стрверджує що при прийомі спочатку має бути наказ на стажування, а потім після стажування наказ на прийняття.... Сижу в шоці, не можу зрозуміти де це прописано що це потрібно робити обов'язково????!!!!#swoon#
А кого оформляли, студента или с центра занятости? Или у Вас какие-то опасные работы? не совсем понятно. По идее это не обязательно в любом случае.

Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

Gella писав:
Gella писав:Перевірка охорона праці стрверджує що при прийомі спочатку має бути наказ на стажування, а потім після стажування наказ на прийняття.... Сижу в шоці, не можу зрозуміти де це прописано що це потрібно робити обов'язково????!!!!#swoon#
Цікаво скільки нарахують#g_cray#
Простите, за ЧТО? Охрану труда это дело вообще не должно касаться...

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Так прикол в чому: що працівник повинен пройти всі інструктажі, підтвердити свою кваліфікацію, ознайомитись з рбочим місцем та посадовими обов'язками. Я працюю вже не один і не пять і не десять років, різні штати я вже нічого не розумію. Завжди роблять з бухгалтера Дибіла. І доречі дивились чи є повідомлення про відпустку згідно графіка. ОЧМАНІТИ

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Svetka писав:
Gella писав:Перевірка охорона праці стрверджує що при прийомі спочатку має бути наказ на стажування, а потім після стажування наказ на прийняття.... Сижу в шоці, не можу зрозуміти де це прописано що це потрібно робити обов'язково????!!!!#swoon#
А кого оформляли, студента или с центра занятости? Или у Вас какие-то опасные работы? не совсем понятно. По идее это не обязательно в любом случае.
Водій автотранспортних засобів. Основне місце роботи. Згідно Наказу

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Gella писав:...Водій автотранспортних засобів. Основне місце роботи. Згідно Наказу
Так а при чём здесь стажировка?
Хоть водитель, хоть уборщица, но все работники должны пройти инструктажи по ТБ, вводный инструктаж, ознакомить с раб. местом и далее по тексту...
И эти "требования" по охране труда не новые#smile3#
Зображення

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Да прикол в тому що вони зауважують чому в мене в журналах працівники підписуються коли приймаються на роботу. Спочатку має бути стажування, проходження всіх інструктажів, а потім основний наказ. Я в шоці. Принесуть припис цікаво на що вони будуть спиратись. Обов'язково напишу..

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Gella писав:Да прикол в тому що вони зауважують чому в мене в журналах працівники підписуються коли приймаються на роботу. Спочатку має бути стажування, проходження всіх інструктажів, а потім основний наказ. Я в шоці. Принесуть припис цікаво на що вони будуть спиратись. Обов'язково напишу..
Может не стажировка, а испытательный срок? Я согласна с Яковом. При чем здесь стажировка?

Дмитро Едуардович
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 03 листопада 2018, 22:23
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Дмитро Едуардович »

Подскажите, пожалуйста. Есть ли какие-то заперты или риски в том, чтобы на лето, когда школа не работает, с частью сотрудников разрывать трудовые отношения (договора обычные, бессрочные, но просто по согласованию сторон, а потом с сентября - новые договора)? Очень не хочется платить налог за то время, что школа и сотрудники не работают - как-то нелогично и дорого (отпуска в основном отгуливаются в течение учебного года на каникулах).

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Дмитро Едуардович писав:Подскажите, пожалуйста. Есть ли какие-то заперты или риски в том, чтобы на лето, когда школа не работает, с частью сотрудников разрывать трудовые отношения (договора обычные, бессрочные, но просто по согласованию сторон, а потом с сентября - новые договора)? Очень не хочется платить налог за то время, что школа и сотрудники не работают - как-то нелогично и дорого (отпуска в основном отгуливаются в течение учебного года на каникулах).
Нет препятствий.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Popen писав:
Дмитро Едуардович писав:Подскажите, пожалуйста. Есть ли какие-то заперты или риски в том, чтобы на лето, когда школа не работает, с частью сотрудников разрывать трудовые отношения (договора обычные, бессрочные, но просто по согласованию сторон, а потом с сентября - новые договора)? Очень не хочется платить налог за то время, что школа и сотрудники не работают - как-то нелогично и дорого (отпуска в основном отгуливаются в течение учебного года на каникулах).
Нет препятствий.
Тогда можно заключать СРОЧНЫЕ трудовые договора, чтоб не увольнять по соглашению сторон потом.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”