Довідка про відсутність заборгованності по податках в ДПІ

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Tasa писав:
КамЛ писав:
Tasa писав:
Давно замовляю через кабінет - цілком влаштовує для участі у тендерах
Вам повезло, а наша налоговая такую функцию не предусматривает - только ножками.
А чому ? Цікаво...
Правда як вище писали - нема накладених ніяких ключів/печаток - в усякому разі їх не видно)
Але поки підходили.
Не знаю, почему. Я сформировала заявку, подписала, как положено. Получила квитанцию № 1. Ждала ответа недели две - тишина. Поехала в свою налоговую, а там говорят, что формируют только бумажные ответы и мне выдали бумажку, благо, что срок хранения ее не прошел (как они мне там сказали, эти справки у них лежат ровно месяц, а потом уничтожаются и надо делать новую заявку).

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

КамЛ писав:
Tasa писав:
КамЛ писав: Вам повезло, а наша налоговая такую функцию не предусматривает - только ножками.
А чому ? Цікаво...
Правда як вище писали - нема накладених ніяких ключів/печаток - в усякому разі їх не видно)
Але поки підходили.
Не знаю, почему. Я сформировала заявку, подписала, как положено. Получила квитанцию № 1. Ждала ответа недели две - тишина. Поехала в свою налоговую, а там говорят, что формируют только бумажные ответы и мне выдали бумажку, благо, что срок хранения ее не прошел (как они мне там сказали, эти справки у них лежат ровно месяц, а потом уничтожаются и надо делать новую заявку).
Я получила через 4 рабочих дня в Медок эту бумажку.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

perlunka писав:Добрий день! Допоможіть, хто вже це робив, з поданням заяви на отримання довідки в електронному вигляді, для тендеру.
07 листопада 2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 «Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи»

Вот некоторые цитаты:

Порядком передбачено, що Довідка або відмова у наданні Довідки готуються уповноваженим органом протягом п’яти робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано.
Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у Заяві.

Строк дії Довідки становить десять календарних днів з дати її формування. У Довідці обов’язково зазначається термін її дії.

Водночас, Наказом № 733 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31.10.2013 за № 1842/24374.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

perlunka писав:Добрий день!
Допоможіть, хто вже це робив, з поданням заяви на отримання довідки в електронному вигляді, для тендеру.....
Я подала через кабинет заяву на довидку и пришла только квитанция №1, будет ли квит №2 не понятно))). Но мне довидка нужна "бумажная", в налоговой сказали забирать через 5 рабочих дней. Может и электронная будет готова через 5 рабочих дней......

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Aj писав:
perlunka писав:Добрий день!
Допоможіть, хто вже це робив, з поданням заяви на отримання довідки в електронному вигляді, для тендеру.....
Я подала через кабинет заяву на довидку и пришла только квитанция №1, будет ли квит №2 не понятно))). Но мне довидка нужна "бумажная", в налоговой сказали забирать через 5 рабочих дней. Может и электронная будет готова через 5 рабочих дней......
Ви коли подавали заяву - де поставили "Х" - ? У паперовому чи електронному вигляді?

якщо у паперовому - то навряд чи буде в електронному...

Ще мала таке - подала заяву і постаивла відмітку про отр. в електронному вигляді
На 2-й день подала аналогічну - але з відміткою отримати у паперовому
Так от 2-га заява була відхилена...


perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

Tasa писав:
Ви коли подавали заяву - де поставили "Х" - ? У паперовому чи електронному вигляді?

якщо у паперовому - то навряд чи буде в електронному...

Ще мала таке - подала заяву і постаивла відмітку про отр. в електронному вигляді
На 2-й день подала аналогічну - але з відміткою отримати у паперовому
Так от 2-га заява була відхилена...
Сьогодні додзвонилась в свою податкову, сказали, що заяву отримали, довідку готують, але тільки в паперовому вигляді, в електронному її не мають змоги надати, бо не працює вихід. Не знаю що це означає, але хоч добре, що подала. Вже яка буде, така буде. Головне нехай зроблять її.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как быстрее получить справку об отсутствии задолженности... (через медок, электронный кабинет или заявку отнести в налоговую?). Принимают ли справки в электронном виде банки для получения с/г компенсации?

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Юлия11 писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как быстрее получить справку об отсутствии задолженности...
(через медок, электронный кабинет или заявку отнести в налоговую?).
Принимают ли справки в электронном виде банки для получения с/г компенсации?
Заявку отправляли через Медок с отметкой Х у паперовому вигляді.
Через 5 рабочих дней забрали в НИ.
Быстрее - только по "блату". #smile3#

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”