Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
valeriia_
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 31 липня 2018, 11:13
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення valeriia_ »

Доброго вечора.
Працівник хоче влаштуватись на роботу, але останній запис в трудовій - від центру зайнятості про те що розпочато виплати по безробіттю, ще за 2014 рік.
Запису про те що виплати закінчено немає.
Чи не буде помилкою якщо наступним записом буде прийом на роботу?

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

valeriia_ писав:Доброго вечора.
Працівник хоче влаштуватись на роботу, але останній запис в трудовій - від центру зайнятості про те що розпочато виплати по безробіттю, ще за 2014 рік.
Запису про те що виплати закінчено немає.
Чи не буде помилкою якщо наступним записом буде прийом на роботу?
Могут быть у самого человека, при выходе на пенсию , и если вдруг опять пойдет в центр занятности, пусть с начало пойдет и ему внесут запись о прекращении взаимотношений с центром занятости!

valeriia_
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 31 липня 2018, 11:13
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення valeriia_ »

справа в тому що працівник не хоче цього робити.
Я можу зі свого боку просто оформити його на роботу. Зробити запис в трудовій?


ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

valeriia_ писав:справа в тому що працівник не хоче цього робити.
Я можу зі свого боку просто оформити його на роботу. Зробити запис в трудовій?
Я думаю, що ми не повинні відповідати за чиїсь помилки, чи небажання щось зробити для себе. Ви повинні зробити запис в трудовій - робіть його.

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

ИринаК писав:
valeriia_ писав:справа в тому що працівник не хоче цього робити.
Я можу зі свого боку просто оформити його на роботу. Зробити запис в трудовій?
Я думаю, що ми не повинні відповідати за чиїсь помилки, чи небажання щось зробити для себе. Ви повинні зробити запис в трудовій - робіть його.
А я б нічого не писала в трудову книжку,поки її не приведе в порядок даний працівник.Може в нього ще щось не записано,чому немає відмітки про зняття з обліку?Йому потрібна робота,значить документи потрібно приносити в повному порядку.Бухгалтеру й без таких ньюансів хватає проблем.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ІНСТРУКЦІЯ про порядок ведення трудових книжок працівників
2.2. Заповнення трудової книжки вперше проводиться власником або уповноваженим ним органом не пізніше тижневого строку з дня прийняття працівника на роботу
Про трудові книжки працівників
4. Відповідальність за організацію ведення обліку, зберігання і видачу трудових книжок покладається на керівника підприємства, установи, організації, представництва іноземного суб’єкта господарювання.

За порушення встановленого порядку ведення, обліку, зберігання і видачі трудових книжок посадові особи несуть дисциплінарну, а в передбачених законом випадках іншу відповідальність.
Если есть "предыдущие" ошибки в записях тр. книжки, то за дней 5-6 работник, при его желании, может их исправить. После недельного срока новому работодателю плевать: есть предыдущие ошибки или нет. Работодатель обязан внести запись о приёме на работу не пізніше тижневого строку з дня прийняття працівника на роботу.
В Инструкции не сказано, что нужно и можно подождать годик-другой, пока у работника не появится желание исправить неточности в тр. книжке по предыдущим местам работы #smile3#
Зображення

Дмитро Едуардович
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 03 листопада 2018, 22:23
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Дмитро Едуардович »

Підкажіть, будь ласка. Треба оформити консьєржа у приватній школі (по суті - охоронця території). Графік роботи з 8:00 до 18:30, тобто, самі розумієте, більше 40 годин/тиждень... Чи можу я його просто вязти на 1,25 ставки? Чи треба щось із внутрішнім сумісництвом мудрувати?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Дмитро Едуардович писав:Підкажіть, будь ласка. Треба оформити консьєржа у приватній школі (по суті - охоронця території). Графік роботи з 8:00 до 18:30, тобто, самі розумієте, більше 40 годин/тиждень... Чи можу я його просто вязти на 1,25 ставки? Чи треба щось із внутрішнім сумісництвом мудрувати?

Гадаю, що треба мудрувати... Основное место = 8-17 с часовым перерывом, внутреннее совместительство = 17-18:30

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Чи є можливість взяти ФОП 2 групи продавця на роботу без оформлення?
ЦПХ не розглядатимемо, багато роботи для самого ФОпа.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Снежынка писав: Чи є можливість взяти ФОП 2 групи продавця на роботу без оформлення?
ЦПХ не розглядатимемо, багато роботи для самого ФОпа.
Продавцем? Или шо вы имеете ввиду? #blush#

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”