Первичка

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Uliana111
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 07 вересня 2017, 10:54
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Uliana111 »

Добрий день. Я працюю на виробничій фірмі. Ми закуповуємо пиломатеріали, контрагненти переважно ФОПи. В накладних вони пишуть загальну кубатуру, а мені потрібно оприходувати по розмірам, щоб потім списувати по специфікаціям. Можна робити прихід на основі внутрішнього акту прийому товару, складеного комірником?

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

Подскажите,ппожалуйста, если выставлен счёт с ндс на плательщика ндс, а оплатили они в кассе банка, то на кого выписывать НН?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

tango писав:Подскажите,ппожалуйста, если выставлен счёт с ндс на плательщика ндс, а оплатили они в кассе банка, то на кого выписывать НН?
На них.

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

Но если у Вас документов немного, можете сами подписывать и отсылать просто эл. почтой.

Я, например, работаю по такой схеме:

Вид деятельности услуги ежемесячные на определенную сумму, с контрагентами заключены договоры на ежемесячное обслуживание, где указано, что будут высылаться СФ подписанные ЭЦП исполнителем, которые считаются первичным документом после оплаты(Лист Мінфина України № 31-11410-06-5/4339 від 16.02.2017 р.).
СФ формируюся в автомате по выписанным РН, и сохраняются в виде pdf файлов, затем на все накладывается ЭЦП, и по эл. почте отправляются контрагентам.
[/quote]


А в какой программе лично вы это делаете? Так, что-бы не нужно было добавлять контрагентов в программу, а подписать в программе документ и отправить на почту контрагента.

ov
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 03 липня 2011, 04:29
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ov »

Девочки может у кого есть акт на списание (уничтожение) бухгалтерской первички, сбросте пожалуйста-pov052017@gmail.com

pai
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 06 травня 2018, 09:32
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 51 раз

Повідомлення pai »

ВікторіяІТ писав:Но если у Вас документов немного, можете сами подписывать и отсылать просто эл. почтой.

Я, например, работаю по такой схеме:

Вид деятельности услуги ежемесячные на определенную сумму, с контрагентами заключены договоры на ежемесячное обслуживание, где указано, что будут высылаться СФ подписанные ЭЦП исполнителем, которые считаются первичным документом после оплаты(Лист Мінфина України № 31-11410-06-5/4339 від 16.02.2017 р.).
СФ формируюся в автомате по выписанным РН, и сохраняются в виде pdf файлов, затем на все накладывается ЭЦП, и по эл. почте отправляются контрагентам.

А в какой программе лично вы это делаете? Так, что-бы не нужно было добавлять контрагентов в программу, а подписать в программе документ и отправить на почту контрагента.[/quote]

Я делаю в 1С (своя конфигурация), а просто подписать ЭД(файл) Вы можете, например, на сервисе https://czo.gov.ua/sign

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ВікторіяІТ писав:Но если у Вас документов немного, можете сами подписывать и отсылать просто эл. почтой.

Я, например, работаю по такой схеме:

Вид деятельности услуги ежемесячные на определенную сумму, с контрагентами заключены договоры на ежемесячное обслуживание, где указано, что будут высылаться СФ подписанные ЭЦП исполнителем, которые считаются первичным документом после оплаты(Лист Мінфина України № 31-11410-06-5/4339 від 16.02.2017 р.).
СФ формируюся в автомате по выписанным РН, и сохраняются в виде pdf файлов, затем на все накладывается ЭЦП, и по эл. почте отправляются контрагентам.
Вставлю свої пять копійок в цей пост. Лист 31-11410-06-5/4339 від 16.02.2017 чітко написано "Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг", стосується експорту послуг (!) і аж ніяк не вяжеться до внутрішнього бухгалтерського обліку. Я такі рахунки постачальників відхиляю. І прошу АКТ ВИКОНАНИХ РОБІТ.

pai
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 06 травня 2018, 09:32
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 51 раз

Повідомлення pai »

Nelli-Nelli писав:
ВікторіяІТ писав:Но если у Вас документов немного, можете сами подписывать и отсылать просто эл. почтой.

Я, например, работаю по такой схеме:

Вид деятельности услуги ежемесячные на определенную сумму, с контрагентами заключены договоры на ежемесячное обслуживание, где указано, что будут высылаться СФ подписанные ЭЦП исполнителем, которые считаются первичным документом после оплаты(Лист Мінфина України № 31-11410-06-5/4339 від 16.02.2017 р.).
СФ формируюся в автомате по выписанным РН, и сохраняются в виде pdf файлов, затем на все накладывается ЭЦП, и по эл. почте отправляются контрагентам.
Вставлю свої пять копійок в цей пост. Лист 31-11410-06-5/4339 від 16.02.2017 чітко написано "Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг", стосується експорту послуг (!) і аж ніяк не вяжеться до внутрішнього бухгалтерського обліку. Я такі рахунки постачальників відхиляю. І прошу АКТ ВИКОНАНИХ РОБІТ.
http://vobu.ua/ukr/documents/item/lyst- ... -06-5-4339

В письме четко написано

Законом України від 03.11.2016 № 1724-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг» внесено зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі — Закон), яким, зокрема, передбачено спрощення документообороту підприємств шляхом зменшення вимог до первинного документа та скорочення переліку його обов’язкових реквізитів.

Оформлений належним чином рахунок-фактура (інвойс) може бути підставою для відображення в бухгалтерському обліку господарської операції з постачання товарів, робіт (послуг) без складання акта приймання—передачі тільки у разі його оплати, що підтверджується відповідними документами.

И, заметьте, в письме нигде не говорится про привязку только к экспортным операциям.

Вот еще ссылка https://www.profiwins.com.ua/uk/letters ... 35210.html

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

pai, добре, згодна. Тільки от Ви формуєте рахунок-фактуру? Чи рахунок або рахунок на оплату? Я же ніколи не отримувала рахунки-фактури та і моя програма формує рахунки на оплату. А доказувати аудиторам що це одне і те ж саме мені не хочеться абсолютно.

pai
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 06 травня 2018, 09:32
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 51 раз

Повідомлення pai »

Nelli-Nelli писав:pai, добре, згодна. Тільки от Ви формуєте рахунок-фактуру? Чи рахунок або рахунок на оплату? Я же ніколи не отримувала рахунки-фактури та і моя програма формує рахунки на оплату. А доказувати аудиторам що це одне і те ж саме мені не хочеться абсолютно.
Формирую, т.е. пишу в шапке Рахунок-Фактура (Інвойс), но это что-бы полностью соответствовать письму, а так, что просто Рахунок, или что там еще, то все одинаково, только в названии документа и отличается.

Но это позволяет мне подписать только с моей стороны, а раньше формировал Акты, и главная проблема была получить их подписанными от контрагента.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”