Закрытие ФОПа в связи со смертью

Розділ XIV ПКУ
ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

ANKO писав:Можливо пишу не в тій темі, але хочу дещо зясувати. Коли ФОП повністю закритий, то по коду його можна побачити на сайті ?
І якщо я по коду ФОПа заходжу на сайт і там стоїть запис припинено, то цей ФОП закритий чи тільки припинив діяльність і ще не знятий з податкового обліку.
ДЯКУЮ !!! Ніколи не стикась з цим...

fsx86
Оракул
Оракул
Повідомлень: 209
З нами з: 18 грудня 2012, 09:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення fsx86 »

просмотрите подробную информацию, там где ДПИ есть постановка на учет, если закрыт то должно быть "снят с учета"

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

fsx86 писав:просмотрите подробную информацию, там где ДПИ есть постановка на учет, если закрыт то должно быть "снят с учета"
ДЯКУЮ !!!! А в ЄДР запис повинна залишатись чи повинен бути запис припинено я не можу цього зрозуміти...
І не можу знайти на це відповідь...

В реєстрі про взяття на облік є запис
Фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа – платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності, та має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності та/або в установлені строки подати відповідному контролюючому органу декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, в якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, тощо.
А в реєстрі страхувальників взагалі є запис як про діючого ФОП

Як це правильно розуміти ??? ФОП закрився чи ні ???? Дякую, ніяк не можу розібратись...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ANKO писав:
fsx86 писав:просмотрите подробную информацию, там где ДПИ есть постановка на учет, если закрыт то должно быть "снят с учета"
ДЯКУЮ !!!! А в ЄДР запис повинна залишатись чи повинен бути запис припинено я не можу цього зрозуміти...
І не можу знайти на це відповідь...
У ЄДР у "детальній інформації" внизу є:
"Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем, підстава для його внесення"
"Дата відміни державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем, підстава її внесення"
Вони мають бути заповнені, а дані з реєстру повністю не вилучаються (мого знайомого анульовано, як ФОПа понад 8 років, а у реєстрі він є)

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

marina11 писав:
ANKO писав:
fsx86 писав:просмотрите подробную информацию, там где ДПИ есть постановка на учет, если закрыт то должно быть "снят с учета"
ДЯКУЮ !!!! А в ЄДР запис повинна залишатись чи повинен бути запис припинено я не можу цього зрозуміти...
І не можу знайти на це відповідь...
У ЄДР у "детальній інформації" внизу є:
"Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем, підстава для його внесення"
"Дата відміни державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем, підстава її внесення"
Вони мають бути заповнені, а дані з реєстру повністю не вилучаються (мого знайомого анульовано, як ФОПа понад 8 років, а у реєстрі він є)
Просто є ФОП, закритий в 2004 р. і даних про нього в ЄДР не має ніяких взагалі , а в реєстрі ( ел. кабінет) є дата відкриття та дата закриття... Якось так
дякую всім за відповіді!!!

Людмила Ивановна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 155
З нами з: 24 липня 2015, 23:00
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення Людмила Ивановна »

Добрый день!Помогите разобраться,пожалуйста!Умер мой муж 12,11,18г.,ФОП. (пенсионер за віком)вторая группа,торговали пивом,был зарегистрирован кассовый аппарат.Подала заяву ,как жена госрегистратору19,11,18г.,статус припинено в госреестре стоит.А в реестре плательщиков единого налога нет записи Виключено. Что мне подать в налоговую. чтобы его исключили с Реестра плательщиков ЕН.?
Кассовый аппарат распломбировала,сняла с регистрации.Не спросила,что делать с чековой книжкой(она чистая).
Еще у него были наемные работники.С зарплатой выкручусь.Есть переплата по налогам на начало ноября.Только один человек был оформлен с 2013г.через центр занятости(это я,жена,числилась у него наемным работником),снялась с учета в ЦЗ 19,11,18г.
Остальные три работника оформлены после 2015г.Начислять ли им компенсацию за неиспользованный отпуск,когда?И как сдать отчеты,чтобы эти дни ноября попали в стаж людям.?Спасибо!

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Людмила Ивановна писав:Добрый день!Помогите разобраться,пожалуйста!Умер мой муж 12,11,18г.,ФОП. (пенсионер за віком)вторая группа,торговали пивом,был зарегистрирован кассовый аппарат.Подала заяву ,как жена госрегистратору19,11,18г.,статус припинено в госреестре стоит.А в реестре плательщиков единого налога нет записи Виключено. Что мне подать в налоговую. чтобы его исключили с Реестра плательщиков ЕН.?
Кассовый аппарат распломбировала,сняла с регистрации.Не спросила,что делать с чековой книжкой(она чистая).
Еще у него были наемные работники.С зарплатой выкручусь.Есть переплата по налогам на начало ноября.Только один человек был оформлен с 2013г.через центр занятости(это я,жена,числилась у него наемным работником),снялась с учета в ЦЗ 19,11,18г.
Остальные три работника оформлены после 2015г.Начислять ли им компенсацию за неиспользованный отпуск,когда?И как сдать отчеты,чтобы эти дни ноября попали в стаж людям.?Спасибо!
В налоговую Вам необходимо подать ЗАЯВАУ про застосування спрощеної системи оподаткування, где в пункте 5.4. Відмова від спрощеної системи оподаткування***:
дата (період) період відмови від застосування спрощеної системи оподаткування з « 19 листопада 2018 р.
(словами)
Причини відмови від спрощеної системи оподаткування*** указать -припинення провадження господарської діяльності;
Наемных работников нужно уволить задним числом, зарплату и компенсацию за неиспользованный отпуск выплатить обязательно, уплатить все налоги и ЕСВ, сдать отчет по ЕСВ за ноябрь, тогда стаж у работников сохранится.






Людмила Ивановна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 155
З нами з: 24 липня 2015, 23:00
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення Людмила Ивановна »

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,если подавать ЗАЯВАУ про застосування спрощеної системи оподаткування,чтобы мужа иключили из Реестра плательщиков ЕН,от какого имени ее подавать?Если от его имени,то он умер и неподпишет,а я как жена,по-моему еще не имею права.Как быть?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Людмила Ивановна писав:Добрый день!Подскажите,пожалуйста,если подавать ЗАЯВАУ про застосування спрощеної системи оподаткування,чтобы мужа иключили из Реестра плательщиков ЕН,от какого имени ее подавать?Если от его имени,то он умер и неподпишет,а я как жена,по-моему еще не имею права.Как быть?
А думаю,що ніяких заяв подавати не потрібно, вибачте, але людини не має....і його повинні виключити із реєстра автоматом...
А тим паче сплачувати Єдиний податок та ЄСВ за нього за листопад 2018 р.( якщо не був сплачений раніше)

підставою для зняття фізичної особи - підприємця з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням, або за судовим рішенням, або у разі її смерті, або оголошення її померлою, або визнання її безвісно відсутньою, а також відомості відповідної реєстраційної картки.

Людмила Ивановна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 155
З нами з: 24 липня 2015, 23:00
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення Людмила Ивановна »

ANKO писав:
Людмила Ивановна писав:Добрый день!Подскажите,пожалуйста,если подавать ЗАЯВАУ про застосування спрощеної системи оподаткування,чтобы мужа иключили из Реестра плательщиков ЕН,от какого имени ее подавать?Если от его имени,то он умер и неподпишет,а я как жена,по-моему еще не имею права.Как быть?
А думаю,що ніяких заяв подавати не потрібно, вибачте, але людини не має....і його повинні виключити із реєстра автоматом...
А тим паче сплачувати Єдиний податок та ЄСВ за нього за листопад 2018 р.( якщо не був сплачений раніше)

підставою для зняття фізичної особи - підприємця з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням, або за судовим рішенням, або у разі її смерті, або оголошення її померлою, або визнання її безвісно відсутньою, а також відомості відповідної реєстраційної картки.
В Госреестре стоїть Стан суб'єкта; припринено,а підстава для його внесення,що це смерть особи,не стоїть.Я так розумію це помилка держреєстратора?

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”