2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
vitaser
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 19 жовтня 2012, 05:07
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення vitaser »

Добрый день! В этом году зарегистрирован ФОП 2 группа, сразу перешел на единый налог. Нужно ли продлевать и подавать заявление до 15 декабря на следующий год, или оно бессрочное.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

vitaser писав:Добрый день! В этом году зарегистрирован ФОП 2 группа, сразу перешел на единый налог. Нужно ли продлевать и подавать заявление до 15 декабря на следующий год, или оно бессрочное.
Ничего подавать не нужно. Все бессрочно.

Kalinda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 991
З нами з: 10 липня 2013, 12:56
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 710 разів

Повідомлення Kalinda »

Призадумалась.В выписках Приват банка есть суммы "Бонус плюс".Хочу понять-это уже удержанные суммы из дохода предпринимателя?То есть их надо добавлять при заполнении книги учета доходов также,как и комиссию банка?

marin4_ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 17 лютого 2013, 07:47
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення marin4_ik »

Помогите, пожалуйста, с тfким вопросом. Закрили фоп 2гр ен в держреєстрі в августе, но в налоговой не закривали. Ми деньги получили, но часть товара не отдали. Контрагенти хотят закрить покупку товара у нас етим месяцем. Правильно ли ьудет юридически виписать им накладние ноябрем?

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Нет, не правильно. Вы как фоп уже не существуете, и гос регистратор подала в налоговую эту информацию, посмотрите по реестру какой у Вас там стан - должен быть припинена реєстрація. И Вы обязаны были подать ликвидационные отчеты в течении 30 дней если я не ошибаюсь. Я бы выписала накладную месяцем когда Вы были еще официально фопом.

marin4_ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 17 лютого 2013, 07:47
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення marin4_ik »

olga111 писав:Нет, не правильно. Вы как фоп уже не существуете, и гос регистратор подала в налоговую эту информацию, посмотрите по реестру какой у Вас там стан - должен быть припинена реєстрація. И Вы обязаны были подать ликвидационные отчеты в течении 30 дней если я не ошибаюсь. Я бы выписала накладную месяцем когда Вы были еще официально фопом.
А как вернуть можно долг тогда? Как закрить накладние?

xiders
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 листопада 2018, 12:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення xiders »

Доброго дня шановні бухгалтери!
Порадьте, будь-ласка, щодо моєї ситуації:
я ФОП з 2008 року, до середини 2015 року був на ЄП, потім перестав вести діяльність і перейшов на загальну систему (з 2017 року оплачував ЄСВ), в деклараціях показував нульові доходи. Зараз з 2019 року хочу відновити діяльність і знову перейти на ЄП. Мені для цього треба лише занести в податкову заяву про перехід на ЄП чи ще якісь дії? Книга обліку доходів, яку вів раніше десь має бути, але вона з 2012 року не заповнена. Може варто купити і зареєструвати нову книгу, оскільки пройшло вже більше 3 років, як я був на ЄП чи все ж заповнити стару книгу за старі дати і продовжити вести її далі?

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

xiders писав:Доброго дня шановні бухгалтери!
Порадьте, будь-ласка, щодо моєї ситуації:
я ФОП з 2008 року, до середини 2015 року був на ЄП, потім перестав вести діяльність і перейшов на загальну систему (з 2017 року оплачував ЄСВ), в деклараціях показував нульові доходи. Зараз з 2019 року хочу відновити діяльність і знову перейти на ЄП. Мені для цього треба лише занести в податкову заяву про перехід на ЄП чи ще якісь дії? Книга обліку доходів, яку вів раніше десь має бути, але вона з 2012 року не заповнена. Може варто купити і зареєструвати нову книгу, оскільки пройшло вже більше 3 років, як я був на ЄП чи все ж заповнити стару книгу за старі дати і продовжити вести її далі?
Ми нічого не носили в податкову,тільки заяву.А книги повинні були бути різними у вас:на загальній системі-одна,на спрощеній-друга і реєструвати їх потрібно вчасно.Купляйте нову книгу для спрощеної системи і реєструйте її разом з переходом на ЄП.

xiders
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 листопада 2018, 12:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення xiders »

Тобто я так розумію, ні про яку стару книгу не потрібно згадувати, а просто купити і зареєструвати нову книгу обліку доходів для ЄП і подати її разом з заявою на перехід на спрощену форму?
Ще таке запитання - не заплатив вчасно ЄСВ коли був на загальній системі (не знав що тепер всім треба платити поквартально) і бачу в ел.кабінеті, що в розрахунках показує суми штрафів і пені, але так розумію, без ППР ще нічого їм платити не повинен. При подачі заяви на ЄП їм покаже, що маю борги перед ними чи це вспливе вже пізніше, на етапі подання річних декларацій?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

xiders писав:Тобто я так розумію, ні про яку стару книгу не потрібно згадувати, а просто купити і зареєструвати нову книгу обліку доходів для ЄП і подати її разом з заявою на перехід на спрощену форму?
Ще таке запитання - не заплатив вчасно ЄСВ коли був на загальній системі (не знав що тепер всім треба платити поквартально) і бачу в ел.кабінеті, що в розрахунках показує суми штрафів і пені, але так розумію, без ППР ще нічого їм платити не повинен. При подачі заяви на ЄП їм покаже, що маю борги перед ними чи це вспливе вже пізніше, на етапі подання річних декларацій?
Можно, конечно, без ППР и не платить, але треба мати на увазі, что пеня будет продолжать капать до погашения недоимки...
Так же могут отказать в переводе на ЕН, т.к. имеется налоговый долг.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”