Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Иррина80
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 листопада 2018, 16:07

Повідомлення Иррина80 »

Иррина80 писав:В октябре месяце была неверно указана норма часов вместо 173 поставила 180 ,соответственно всем сотрудникам была занижена ЗП за октябрь.Все совместители и работают на 0,1ст. У одного из сотрудников выплата получилась меньше минималки.И один сотрудник был уволен 31.10.18
04.12.18 сотрудник,по которому выплата была меньше минималки увольняется. Как мне все это правильно исправить до 4 числа?
В отчете по ЕСВ за ноябрь провести олной строкой начисления ноября +доначисления октября всем сотрудникам кроме того,у которого получилось меньше минималки.
По нему провести отдельной строкой за октябрь с КТН 2 ???
А с уволенным сотрудником как? тоже можно одной строкой или КТН2 ??
что то запуталась совсем...помогите
#wall# я хоть на правильном пути? первый раз....боюсь еще больше накосячить...

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення М@рина. »

Доброго дня. В мене в липні 2018 року працівниця знаходилася весь місяць на лікарняному і я в звіт її взагалі не внесла. Зараз стоїть питання про те, що втрачено 1 місяць стажу, так як не було вказано кількість відпрацьованих днів. Як виправити?
При внесенні відомостей про нарахування лікарняних за липень у серпні кількість календарних днів внести не змогла - викидало помилку (раніше вже так робила і пропускало без питань) .

Як мені діяти?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Страховий стаж в разъяснениях ПФУ
Страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Зображення

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

М@рина. писав:Доброго дня. В мене в липні 2018 року працівниця знаходилася весь місяць на лікарняному і я в звіт її взагалі не внесла. Зараз стоїть питання про те, що втрачено 1 місяць стажу, так як не було вказано кількість відпрацьованих днів. Як виправити?
При внесенні відомостей про нарахування лікарняних за липень у серпні кількість календарних днів внести не змогла - викидало помилку (раніше вже так робила і пропускало без питань) .

Як мені діяти?
Не зовсім впевнена, бо не робила цього на практиці, але
Перелік таблиць+табл6 "Додаткова" тільки на цього праціника, з проставленими днями

https://uteka.ua/ua/publication/commerc ... eta-po-esv

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення М@рина. »

Tasa писав:
М@рина. писав:Доброго дня. В мене в липні 2018 року працівниця знаходилася весь місяць на лікарняному і я в звіт її взагалі не внесла. Зараз стоїть питання про те, що втрачено 1 місяць стажу, так як не було вказано кількість відпрацьованих днів. Як виправити?
При внесенні відомостей про нарахування лікарняних за липень у серпні кількість календарних днів внести не змогла - викидало помилку (раніше вже так робила і пропускало без питань) .

Як мені діяти?
Не зовсім впевнена, бо не робила цього на практиці, але
Перелік таблиць+табл6 "Додаткова" тільки на цього праціника, з проставленими днями

https://uteka.ua/ua/publication/commerc ... eta-po-esv
Не виходить((((((
Створити додаткову можна тільки до табл.5, а до табл. 6 - ні

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення М@рина. »

М@рина. писав:
Tasa писав:
М@рина. писав:Доброго дня. В мене в липні 2018 року працівниця знаходилася весь місяць на лікарняному і я в звіт її взагалі не внесла. Зараз стоїть питання про те, що втрачено 1 місяць стажу, так як не було вказано кількість відпрацьованих днів. Як виправити?
При внесенні відомостей про нарахування лікарняних за липень у серпні кількість календарних днів внести не змогла - викидало помилку (раніше вже так робила і пропускало без питань) .

Як мені діяти?
Не зовсім впевнена, бо не робила цього на практиці, але
Перелік таблиць+табл6 "Додаткова" тільки на цього праціника, з проставленими днями

https://uteka.ua/ua/publication/commerc ... eta-po-esv
Не виходить((((((
Створити додаткову можна тільки до табл.5, а до табл. 6 - ні

Більше ні в кого немає ідей?

І, взагалі, можливо, хто знає номер якоїсь гарячої лінії, куди б можна було зателефонувати?
Дзвоню в податкову - направляють в пенсійний, двоню в пенсійний - направляють в податкову....
:(((

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

М@рина. писав:Доброго дня. В мене в липні 2018 року працівниця знаходилася весь місяць на лікарняному і я в звіт її взагалі не внесла. Зараз стоїть питання про те, що втрачено 1 місяць стажу, так як не було вказано кількість відпрацьованих днів. Як виправити?
При внесенні відомостей про нарахування лікарняних за липень у серпні кількість календарних днів внести не змогла - викидало помилку (раніше вже так робила і пропускало без питань) .

Як мені діяти?
я вас швидше за все розчарую, у неї цей стаж все одно втрачений. Якщо у людини не вказано хоча б 1 коп сплати цього місяця, а в наступних місяцях вказано за попередні, як із договорами ЦПХ то програма пенсійного стаж не зарахує. я так попеклася із ЦПХ
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Хм...как не считает программа?#impossibl
Не могу утверждать на 100%, тут мне кажется ошибка в том, что "не видит" пенсионная программа стажа человека из-за не отражения в таб.6 кол-ва дней в труд.отношениях, а не из-за отсутствия базы для начисления ЕСВ. Человека не увольняли, он испарился))
Надо было в июле писать кат 1, 31 к.д., база, ЕСВ 0,
в августе (если больничный был переходящий) 3 строки: 1. категория для больничного (не помню) месяц 7 , сумма больничного, ЕСВ, приходящиеся на июль, к.д. не заполнять, к.д. больничного заполнять
2. кат для больничного мес 8, сумма больничного, приходящегося на август, к.д. не заполнять, к.д. больничного заполнять
3. кат 1 мес 8 к.д.31 сумма ЗП за отраб.дни в августе.
Тогда по одному сотруднику в текущем отчете будет 3 строки, но из них только одна строка с к.д. трудовых отношений за текущий месяц и Медок ругаться не будет, к.д. июля в июле были учтены

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення М@рина. »

мюсля писав:Хм...как не считает программа?#impossibl
Не могу утверждать на 100%, тут мне кажется ошибка в том, что "не видит" пенсионная программа стажа человека из-за не отражения в таб.6 кол-ва дней в труд.отношениях, а не из-за отсутствия базы для начисления ЕСВ. Человека не увольняли, он испарился))
Надо было в июле писать кат 1, 31 к.д., база, ЕСВ 0,
в августе (если больничный был переходящий) 3 строки: 1. категория для больничного (не помню) месяц 7 , сумма больничного, ЕСВ, приходящиеся на июль, к.д. не заполнять, к.д. больничного заполнять
2. кат для больничного мес 8, сумма больничного, приходящегося на август, к.д. не заполнять, к.д. больничного заполнять
3. кат 1 мес 8 к.д.31 сумма ЗП за отраб.дни в августе.
Тогда по одному сотруднику в текущем отчете будет 3 строки, но из них только одна строка с к.д. трудовых отношений за текущий месяц и Медок ругаться не будет, к.д. июля в июле были учтены
Я Вас розумію. Все правильно. Я якраз у липні взагалі забула про цю людину і не проставила кількість відпрацьованих днів. Я в медок звіт вигружаю з 1С - а там, суми по нарахуванню зарплати і єсв зійшлися, та і все. Щоб вбивала все вручну, я б її не пропустила.

І проблема, як виправити це зараз?

Светлана_м
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 жовтня 2018, 14:33
Подякували: 1 раз

Повідомлення Светлана_м »

Теж зараз намагаємось вирішити таку проблему: працівник весь місяць був на лікарняному і йому "забули" вказати в 6 таблиці кількість днів в трудових відносинах... Поки що вихід не знайдено.. Допоможіть, будь ласка! При спробі створити скасовуючий програма не бачить рядок, який треба скасувати, а просто добавити кількість кал. днів- не дає....

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”