Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Подскажите по выписке НН для филии по новой форме, мы поставщики, поставляем товар для филии
В коде ЕДРПОУ указывается код основной организации (которой ИНН) или код ЕДРПОУ филии, кто разобрался?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Dfcbkbcf писав:Подскажите по выписке НН для филии по новой форме, мы поставщики, поставляем товар для филии
В коде ЕДРПОУ указывается код основной организации (которой ИНН) или код ЕДРПОУ филии, кто разобрался?
На семінарі від "Балансу" наголошували, що головної. І на сайті читала повідомлення від колег, що ПН, у яких зазначали ЄДРПОУ філії відхилялися, через невідповідність ІПН і ЄДРПОУ.

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Прошу перевірити мої дії:
28.09.18 провели повернення покупцю виписала РК, на всю суму. Залишилася сума передплати .-тут нічого більше не виписувала
01.10.2018 відгрузила товар на суму передплати. ТУТ потрібно виписати ПН?

Полька
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 22 листопада 2017, 15:42
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Полька »

OKS1 писав:
Полька писав:
OKS1 писав:
2, 4, 10,11[/


Подскажите а код ставки в гр 8 нужно указать 20% или она не заполняется? В старых НН она была пустая а как сейчас?
написано графы 3,1 3,2 3,3 5-9 12 не заполняют.. получается пустая гр 8
Подскажите, а где это написано?а то не могу найти

Zh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2018, 12:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Zh »

Полька писав:
OKS1 писав:
Полька писав: написано графы 3,1 3,2 3,3 5-9 12 не заполняют.. получается пустая гр 8
Подскажите, а где это написано?а то не могу найти
Это написано в порядке заполнения НН, п.16 (ближе к окнчанию текста этого пункта, там есть предложение о заполнении граф НН, особенности заполнения которых изложены в п.11)

Zh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2018, 12:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Zh »

А я все ж таки хочу уточнити про цю гр.11. Із роз*яснення в ЗІР я зрозуміла, що в гр.11 більше, ніж 2 знаки після коми ставиться при здійсненні "окремих операцій з постачання" і пов*язують її з гр.7 (тобто, якщо це окрема операція, то в ціні буде більше 2 знаків після коми, відповідно, й у гр.11 тоді може бути більше 2 знаків????? А у решті випадків - лише 2 знаки????). Мені уже нареєстрували купу ПН з трьома знаками після коми в гр.11, при тому, що в гр.7 - два знаки після коми. А в Порядку заповнення про це є лише одне речення - допускається 6 знаків.....

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Zh писав:А я все ж таки хочу уточнити про цю гр.11. Із роз*яснення в ЗІР я зрозуміла, що в гр.11 більше, ніж 2 знаки після коми ставиться при здійсненні "окремих операцій з постачання" і пов*язують її з гр.7 (тобто, якщо це окрема операція, то в ціні буде більше 2 знаків після коми, відповідно, й у гр.11 тоді може бути більше 2 знаків????? А у решті випадків - лише 2 знаки????). Мені уже нареєстрували купу ПН з трьома знаками після коми в гр.11, при тому, що в гр.7 - два знаки після коми. А в Порядку заповнення про це є лише одне речення - допускається 6 знаків....
Допускается же. Вам и сделали три знака, т.е. до 6-ти...

olgitca
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2017, 08:46
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olgitca »

Коллеги, здравствуйте! Контрагенту был выставлен счет на сумму 800,07 в бухгалтерской программе. Контрагент так и заплатил 800,07. Была отгрузка на эту-же сумму. Но! После выгрузки налоговой накладной в Медок, Медок пересчитал сумму, и получил 800,06. Разница в НДС. Моя программа считает 133,35, медок 133,34, соответственно, за счет того, что моя программа НДС округлила до двух знаков, а медок до трех. Подшаманиваю НДС, так реестр не пропускает, вот что пишет:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.

Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Порушено порядок
обрахунку графи 11 розділу Б. Сума у графі 11 (100.01) не
збігається з розрахованою (100.008)
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Порушено порядок
обрахунку графи 11 розділу Б. Сума у графі 11 (33.34) не
збігається з розрахованою (33.336).
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.3.0.11

При попытке добавить тысячные доли в количестве, получается ли-бо 800,06 копеек ли-бо 800,08. Деньги-то заплачены 800,07 копеек.
Реестр и копейки разницы не позволяет регистрировать? Вот как быть?

Zh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2018, 12:03
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Zh »

vika23 писав:
Zh писав:А я все ж таки хочу уточнити про цю гр.11. Із роз*яснення в ЗІР я зрозуміла, що в гр.11 більше, ніж 2 знаки після коми ставиться при здійсненні "окремих операцій з постачання" і пов*язують її з гр.7 (тобто, якщо це окрема операція, то в ціні буде більше 2 знаків після коми, відповідно, й у гр.11 тоді може бути більше 2 знаків????? А у решті випадків - лише 2 знаки????). Мені уже нареєстрували купу ПН з трьома знаками після коми в гр.11, при тому, що в гр.7 - два знаки після коми. А в Порядку заповнення про це є лише одне речення - допускається 6 знаків....
Допускается же. Вам и сделали три знака, т.е. до 6-ти...
Да я все это понимаю. Просто то разъяснение с ЗИР не дает мне покоя. Уж как-то непонятно оно составлено, вот уже несколько раз перечитываю. Зачем вообще его так разъяснять? Чтобы больше запутать?
А вот пока тут писала, читала - мне сообщили девочки, что гр.11 если вручную править до 2 знаков - не регистрируется НН. Вот и в сообщении olgitca выше тоже читаю квитанцию...

nYsYa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 06 квітня 2016, 14:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення nYsYa »

marina11 писав:
Dfcbkbcf писав:Подскажите по выписке НН для филии по новой форме, мы поставщики, поставляем товар для филии
В коде ЕДРПОУ указывается код основной организации (которой ИНН) или код ЕДРПОУ филии, кто разобрался?
На семінарі від "Балансу" наголошували, що головної. І на сайті читала повідомлення від колег, що ПН, у яких зазначали ЄДРПОУ філії відхилялися, через невідповідність ІПН і ЄДРПОУ.
Вчера лично столкнулась: невідповідність ІПН і ЄДРПОУ, поэтому ставим код головного контрагента, ставим номер филии и обязательно перепроверяем правильность названия организации! Т.к. вытянула название из медка, а оказалось для филии этого мало (головное название, филия тра-та-та), регистрация прошла, но покупатель ждет корректировку! Есть чему радоваться, но сквозь слезы!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”