Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

marina11 писав:
Dfcbkbcf писав:
marina11 писав:Колеги, будьте уважні. Схоже сервер знову "губить" ПН. Сьогодні зранку (08-57) надіслала 17 шт. О 12-02 15 з них пройшли реєстрацію (08-57, еге ж) а 2 немає досі. Відправила повторно.
а у Вас показатель Р увеличился на эти отправленные (якобы потерянные НН), у меня по одной фирме увеличился, но 10 шт налоговых еще нет, думаю подождать
а по второй фирме то там в 12 отправила и Р на месте не двигается и сумма НДС (в 1 налоговой)25000 сижу думаю..., отправлять обратно или нет (если что то так же декабрь)
У Р враховані всі ПН. Тільки не знаю, чи по першій чи по другій відправці. Я лише щойно на нього подивилася.
Зареєструвалися і ці 2.#dance# Також о 08-57 при фактичному проходженні через сервер о 14-22. Де вони гуляли ще понад дві години окремо від сусідок і чому саме вони? Відправлені усі скопом. Не найбільші суми, не останні, не на одного покупця... Логіка відсутня чи не прослідковується.#search#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

marina11 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Dfcbkbcf писав: а у Вас показатель Р увеличился на эти отправленные (якобы потерянные НН), у меня по одной фирме увеличился, но 10 шт налоговых еще нет, думаю подождать
а по второй фирме то там в 12 отправила и Р на месте не двигается и сумма НДС (в 1 налоговой)25000 сижу думаю..., отправлять обратно или нет (если что то так же декабрь)
У Р враховані всі ПН. Тільки не знаю, чи по першій чи по другій відправці. Я лише щойно на нього подивилася.
Зареєструвалися і ці 2.#dance# Також о 08-57 при фактичному проходженні через сервер о 14-22. Де вони гуляли ще понад дві години окремо від сусідок і чому саме вони? Відправлені усі скопом. Не найбільші суми, не останні, не на одного покупця... Логіка відсутня чи не прослідковується.#search#
у меня так же посмотрела по этим 10 то прошли с 8 утра только что, я их повторно и не отправляла..., НОООО по второй организации и при первом отправлении в 12 и при повторном только что этот Р на МЕСТЕ!!!

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав:
marina11 писав:
Скрытый текст
marina11 писав: У Р враховані всі ПН. Тільки не знаю, чи по першій чи по другій відправці. Я лише щойно на нього подивилася.
Зареєструвалися і ці 2.#dance# Також о 08-57 при фактичному проходженні через сервер о 14-22. Де вони гуляли ще понад дві години окремо від сусідок і чому саме вони? Відправлені усі скопом. Не найбільші суми, не останні, не на одного покупця... Логіка відсутня чи не прослідковується.#search#
у меня так же посмотрела по этим 10 то прошли с 8 утра только что, я их повторно и не отправляла..., НОООО по второй организации и при первом отправлении в 12 и при повторном только что этот Р на МЕСТЕ!!!
фух сдвинулся этот Р, похоже с 12 до 14 сервер ушел на обед...#smile3#
хороших выходных #bye#

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

Консалтинг2018 писав:
RED FOX писав:Отправила запит на отримання налогових накладних. Витяг получила с налоговыми накладными, но в реестре первинних документов и в реестре отриманных налоговых накладных нет.Я одна такая?
МЕДОК ? Повторно відправте через "довідки державних органів" - "інформаційна довідка". Тільки поставте в запиті хрестик напроти "імпорт документів з квитанцією".
В мене якщо контрагент відправляє через АртЗвіт то ПН втягуються тільки таким чином.
Якщо так зробили і все одно немає ПН, то не панікуйте, періодично нажимайте "отримати повідомлення" і ПН з’являться в реєстрі.


ТАк все и делала. уже звонила в поддержку МЕДКА.Сказали, ждите! и будет вам счастье!

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

RED FOX писав:
Консалтинг2018 писав:
RED FOX писав:Отправила запит на отримання налогових накладних. Витяг получила с налоговыми накладными, но в реестре первинних документов и в реестре отриманных налоговых накладных нет.Я одна такая?
МЕДОК ? Повторно відправте через "довідки державних органів" - "інформаційна довідка". Тільки поставте в запиті хрестик напроти "імпорт документів з квитанцією".
В мене якщо контрагент відправляє через АртЗвіт то ПН втягуються тільки таким чином.
Якщо так зробили і все одно немає ПН, то не панікуйте, періодично нажимайте "отримати повідомлення" і ПН з’являться в реєстрі.


ТАк все и делала. уже звонила в поддержку МЕДКА.Сказали, ждите! и будет вам счастье!
У меня через день обычно появляются НН в Медке.

Ksena_K
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 03 лютого 2012, 02:43
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 43 рази

Повідомлення Ksena_K »

Коллеги. Кто сегодня отправлял на регистрацию налоговые накладные? Отправила в 8-00 и вот уже скоро 15-00 - и ни ответа на привета

pelech
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 15 листопада 2010, 03:49
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення pelech »

Такая самая ситуация

olgarud
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 08 лютого 2013, 11:33
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення olgarud »

У меня тоже нет ответа, отправила в 8.30

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

У меня то же((. кто знает, что можно сделать?

pelech
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 15 листопада 2010, 03:49
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення pelech »

Мне кажется ДФС опять очередной подарок готовит

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”