Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лёшик
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 22 травня 2009, 01:29
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Лёшик »

Хотелось бы услышать мнение опытных в таком вопросе: если по договору часть средств поступает из бюджета, а вторая от заказчика,то НО возникают по двум правилам?
На бюджетную сумму по оплате, а на вторую, т.е. разницу, по первому событию? Верно или нет?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Лёшик писав: При работе с бюджетом, нет понятия первого события. Налоговые обязательства по НДС формируются по оплате. У вас, как я поняла этот вопрос, то налоговые накладные выписываете по оплате, т.е. 1500, 500, 1500, 1500. (Оплачено 5000 и услуг оказано на 5000, думаю что с налоговыми накладными все верно).
Если я не права, поправьте пожалуйста меня.
При оплате бюджетными средствами нет первого события.

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Лёшик писав:Хотелось бы услышать мнение опытных в таком вопросе: если по договору часть средств поступает из бюджета, а вторая от заказчика,то НО возникают по двум правилам?
На бюджетную сумму по оплате, а на вторую, т.е. разницу, по первому событию? Верно или нет?
Бюджет напрямую не платит, платит распорядитель с бюджетного счёта, но в целом да и мои соболезнования тому, у кого эти пропорции не прописаны в договоре чётко.

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

mbamber писав:
Лёшик писав:Хотелось бы услышать мнение опытных в таком вопросе: если по договору часть средств поступает из бюджета, а вторая от заказчика,то НО возникают по двум правилам?
На бюджетную сумму по оплате, а на вторую, т.е. разницу, по первому событию? Верно или нет?
Бюджет напрямую не платит, платит распорядитель с бюджетного счёта, но в целом да и мои соболезнования тому, у кого эти пропорции не прописаны в договоре чётко.
Спасибо, получается что налоговые накладные датой оплаты и на ту сумму, которая зашла на счёт. Теперь другой вопрос возникает сумма договора 5000 грн. платят частями, то получается что кол-во 1.
То есть 5000 грн=1 шт (кол-во)
И по налоговым накладным разбивать количество пропорционально Так?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

marina11 писав:
Tasa писав:
ylia1111 писав:Подскажите , получила уже вторую налоговую накладную которая не совпадает с отгрузкой на 1 коп. Что делать просить поменять накладные на 1 коп. меньше или забить.... не хочу выглядеть занудой , но и это же мой налоговый кредит.
Якщо можливо - я б просила переробить в накладній.
Мій постачальник відмовився змінювати первинку. Домовилися робити РК. На даному етапі виявили, що реєструвати має постачальник, хоча у нас РК на -0,01 грн. Зробили "Зміна ціни" і вчора близько 17-00 надіслали на реєстрацію. Чекаємо.
Я знову зі своїми "баранами". РК зареєструвати не вдалося, сервер відхилив сві запропоновані йому варіанти. Сьгодні надвечір домовилися замінити первинні документи.

Adna
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 12 липня 2010, 06:44
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення Adna »

marina11 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Tasa писав: Якщо можливо - я б просила переробить в накладній.
Мій постачальник відмовився змінювати первинку. Домовилися робити РК. На даному етапі виявили, що реєструвати має постачальник, хоча у нас РК на -0,01 грн. Зробили "Зміна ціни" і вчора близько 17-00 надіслали на реєстрацію. Чекаємо.
Я знову зі своїми "баранами". РК зареєструвати не вдалося, сервер відхилив сві запропоновані йому варіанти. Сьгодні надвечір домовилися замінити первинні документи.
На мой взгляд, замена первички пока единственный вариант. Сложнее будет, если НН выписана по оплате и в ней "гуляет" копейка - тут ничего не заменишь...

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Adna писав:
marina11 писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Мій постачальник відмовився змінювати первинку. Домовилися робити РК. На даному етапі виявили, що реєструвати має постачальник, хоча у нас РК на -0,01 грн. Зробили "Зміна ціни" і вчора близько 17-00 надіслали на реєстрацію. Чекаємо.
Я знову зі своїми "баранами". РК зареєструвати не вдалося, сервер відхилив сві запропоновані йому варіанти. Сьгодні надвечір домовилися замінити первинні документи.
На мой взгляд, замена первички пока единственный вариант. Сложнее будет, если НН выписана по оплате и в ней "гуляет" копейка - тут ничего не заменишь...
Невже не можна міняючи к-сть до 6 знаків після коми забрати цю копійку

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

zoltan писав:
Скрытый текст
Adna писав:
marina11 писав:
Скрытый текст
Я знову зі своїми "баранами". РК зареєструвати не вдалося, сервер відхилив сві запропоновані йому варіанти. Сьгодні надвечір домовилися замінити первинні документи.
На мой взгляд, замена первички пока единственный вариант. Сложнее будет, если НН выписана по оплате и в ней "гуляет" копейка - тут ничего не заменишь...
Невже не можна міняючи к-сть до 6 знаків після коми забрати цю копійку
А Ви спробуйте.#blush# У мене бухгалтер постачальника сказала, що сервер відхилив усі варіанти, які вона намагалася зареєструвати, так як загальна сума -0,01 грн, сума ПДВ = 0.
Коли вона надіслала мені для реєстрації такий РК - Медок дав мені його лише затвердити, відправити на реєстрацію не дає.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

vika23 писав:
Лёшик писав:Пролистала форум и не нашла ответ. Прошу помочь с вопросом выписки налоговой накладной итоговой за день по рознице. Какие строки оставить не заполненными?
колонки 4, 5, 6, 7 не заполняйте
https://buhgalter911.com/news/news-1027044.html
https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... 26217.html
А если итоговою НН заполнять как обычную, расписывать всю номенклатуру, количество и цену это ошибка?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

@Лиса писав:
vika23 писав:
Лёшик писав:Пролистала форум и не нашла ответ. Прошу помочь с вопросом выписки налоговой накладной итоговой за день по рознице. Какие строки оставить не заполненными?
колонки 4, 5, 6, 7 не заполняйте
https://buhgalter911.com/news/news-1027044.html
https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... 26217.html
А если итоговою НН заполнять как обычную, расписывать всю номенклатуру, количество и цену это ошибка?
Ні, це не помилка. Більше того, вищевказані роз'яснення ДФС нічого спільного з "Порядком заповнення ПН" не мають. В Порядку, для ПН за підсумками щоденних операцій жодних виключень щодо колонок 4-7 немає. Подавав ПН з ознакою 11 з усіма колонками, програмне забезпечення дозволяє це робити. Жодних претензій не було. Та й не могло бути. ДФС спростила порядок заповнення для тих у кого не має відповідного програмного забезпечення. Скоріше за все на " прохання" своїх фірм. Але користуються цим послабленням всі :)

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”