Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

новичок11 писав:
mbamber писав:
Лёшик писав:Хотелось бы услышать мнение опытных в таком вопросе: если по договору часть средств поступает из бюджета, а вторая от заказчика,то НО возникают по двум правилам?
На бюджетную сумму по оплате, а на вторую, т.е. разницу, по первому событию? Верно или нет?
Бюджет напрямую не платит, платит распорядитель с бюджетного счёта, но в целом да и мои соболезнования тому, у кого эти пропорции не прописаны в договоре чётко.
Спасибо, получается что налоговые накладные датой оплаты и на ту сумму, которая зашла на счёт. Теперь другой вопрос возникает сумма договора 5000 грн. платят частями, то получается что кол-во 1.
То есть 5000 грн=1 шт (кол-во)
И по налоговым накладным разбивать количество пропорционально Так?
Может я всё усложняю. Но нужен еще совет.
Теперь думаю о том что ставить в налоговых накладных в графе количество.
Сумма договора(полностью всех услуг) 5000,00 грн. Вот если бы у меня была одна накладная, то было бы в графе количество НН = 1 цена цена = 4166,67 итого 5000,00
А так как у меня несколько накладных то в графе количество я ставлю пропорционально , например оплата 1000 грн, то в налоговой накладной в строке количество ставлю 0,2 цена 4166,67 итого 1000
Я правильно все делаю? Завтра утром надо регистрировать НН, а я в сомнениях правильно я делаю или нет

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

новичок11 писав:
новичок11 писав:
mbamber писав: Бюджет напрямую не платит, платит распорядитель с бюджетного счёта, но в целом да и мои соболезнования тому, у кого эти пропорции не прописаны в договоре чётко.
Спасибо, получается что налоговые накладные датой оплаты и на ту сумму, которая зашла на счёт. Теперь другой вопрос возникает сумма договора 5000 грн. платят частями, то получается что кол-во 1.
То есть 5000 грн=1 шт (кол-во)
И по налоговым накладным разбивать количество пропорционально Так?
Может я всё усложняю. Но нужен еще совет.
Теперь думаю о том что ставить в налоговых накладных в графе количество.
Сумма договора(полностью всех услуг) 5000,00 грн. Вот если бы у меня была одна накладная, то было бы в графе количество НН = 1 цена цена = 4166,67 итого 5000,00
А так как у меня несколько накладных то в графе количество я ставлю пропорционально , например оплата 1000 грн, то в налоговой накладной в строке количество ставлю 0,2 цена 4166,67 итого 1000
Я правильно все делаю? Завтра утром надо регистрировать НН, а я в сомнениях правильно я делаю или нет
я теж так роблю
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Привіт усім! Ми купили обладнання дороге. за 3 млн. Було 2 позиції дорожча і дешевша по 1 шт. кожної. Оплатили аванс 800 тис. Мені приходить ПН. Дешевша позиція 1 шт. Дорожча - решта.
Зараз оплатили решту. Приходить податкова накладна: Дешевша позиція 1 шт. дорожча - решта. Тобто у мене 2 шт. одної позиції і чорті-що другої....
Зв'язку із бухгалтерією немає. Я маю щастя спілкуватися із тупими менеджерами. Пояснюю, що податкова накладна неправильна, прошу телефон бухгалтера - до неї не доходить де помилка.
Сказали що виправлять відгрузкою. Я придираюся? Завтра останній робочий день, коли можна ще щось від когось добитися. Що мені порадите?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

Natalenna писав:Привіт усім! Ми купили обладнання дороге. за 3 млн. Було 2 позиції дорожча і дешевша по 1 шт. кожної. Оплатили аванс 800 тис. Мені приходить ПН. Дешевша позиція 1 шт. Дорожча - решта.
Зараз оплатили решту. Приходить податкова накладна: Дешевша позиція 1 шт. дорожча - решта. Тобто у мене 2 шт. одної позиції і чорті-що другої....
Зв'язку із бухгалтерією немає. Я маю щастя спілкуватися із тупими менеджерами. Пояснюю, що податкова накладна неправильна, прошу телефон бухгалтера - до неї не доходить де помилка.
Сказали що виправлять відгрузкою. Я придираюся? Завтра останній робочий день, коли можна ще щось від когось добитися. Що мені порадите?
Щасливі люди, відвантажують на млн. і не розуміють де помилка. Ви не придираєтесь.
Добивайтесь коригування. Якщо вона не розуміє де помилка. Зробіть самі коригування і відправте їй зразок " як правильно"

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Добрый день!
Девочки, подскажите, выписываю НН единоналожнику-неплатнику, в строках:
Отримувач (покупець) - Неплатник
(індивідуальний податковий номер) - 100000000000
Податковий номер платника податку або серія та/або номер паспорта - ???

Подскажите, как заполнить правильно.
Спасибо.

Aaniska
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 14 липня 2014, 17:30
Дякував (ла): 441 раз
Подякували: 129 разів

Повідомлення Aaniska »

Chushka писав:Добрый день!
Девочки, подскажите, выписываю НН единоналожнику-неплатнику, в строках:
Отримувач (покупець) - Неплатник
(індивідуальний податковий номер) - 100000000000
Податковий номер платника податку або серія та/або номер паспорта - ???

Подскажите, как заполнить правильно.
Спасибо.
Податковий номер платника податку або серія та/або номер паспорта - не заполняется при выписке НН неплательщику.

У разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, та у разі складання ПН за щоденним підсумком операцій у графі «Отримувач (покупець)» зазначається «Неплатник», а у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний Індивідуальний податковий номер (далі – ІПН) «100000000000», рядок «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не заповнюється.
https://buhgalter911.com/news/news-1040678.html

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

cometa писав:
Natalenna писав:Привіт усім! Ми купили обладнання дороге. за 3 млн. Було 2 позиції дорожча і дешевша по 1 шт. кожної. Оплатили аванс 800 тис. Мені приходить ПН. Дешевша позиція 1 шт. Дорожча - решта.
Зараз оплатили решту. Приходить податкова накладна: Дешевша позиція 1 шт. дорожча - решта. Тобто у мене 2 шт. одної позиції і чорті-що другої....
Зв'язку із бухгалтерією немає. Я маю щастя спілкуватися із тупими менеджерами. Пояснюю, що податкова накладна неправильна, прошу телефон бухгалтера - до неї не доходить де помилка.
Сказали що виправлять відгрузкою. Я придираюся? Завтра останній робочий день, коли можна ще щось від когось добитися. Що мені порадите?
Щасливі люди, відвантажують на млн. і не розуміють де помилка. Ви не придираєтесь.
Добивайтесь коригування. Якщо вона не розуміє де помилка. Зробіть самі коригування і відправте їй зразок " як правильно"
Дякую. Підключила директора. Мені найгірше те, що я не можу з бухгалтером поговорити напряму.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Natalenna[spoiler писав:]
cometa писав:
Natalenna писав:Привіт усім! Ми купили обладнання дороге. за 3 млн. Було 2 позиції дорожча і дешевша по 1 шт. кожної. Оплатили аванс 800 тис. Мені приходить ПН. Дешевша позиція 1 шт. Дорожча - решта.
Зараз оплатили решту. Приходить податкова накладна: Дешевша позиція 1 шт. дорожча - решта. Тобто у мене 2 шт. одної позиції і чорті-що другої....
Зв'язку із бухгалтерією немає. Я маю щастя спілкуватися із тупими менеджерами. Пояснюю, що податкова накладна неправильна, прошу телефон бухгалтера - до неї не доходить де помилка.
Сказали що виправлять відгрузкою. Я придираюся? Завтра останній робочий день, коли можна ще щось від когось добитися. Що мені порадите?
Щасливі люди, відвантажують на млн. і не розуміють де помилка. Ви не придираєтесь.
Добивайтесь коригування. Якщо вона не розуміє де помилка. Зробіть самі коригування і відправте їй зразок " як правильно"
[/spoiler]
Дякую. Підключила директора. Мені найгірше те, що я не можу з бухгалтером поговорити напряму.
А неправильну ПН відхилити можете? У мене одного разу так бухгалтер постачальника сама мене почала шукати і знайшла.

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Aaniska писав:
Chushka писав:Добрый день!
Девочки, подскажите, выписываю НН единоналожнику-неплатнику, в строках:
Отримувач (покупець) - Неплатник
(індивідуальний податковий номер) - 100000000000
Податковий номер платника податку або серія та/або номер паспорта - ???

Подскажите, как заполнить правильно.
Спасибо.
Податковий номер платника податку або серія та/або номер паспорта - не заполняется при выписке НН неплательщику.

У разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, та у разі складання ПН за щоденним підсумком операцій у графі «Отримувач (покупець)» зазначається «Неплатник», а у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний Індивідуальний податковий номер (далі – ІПН) «100000000000», рядок «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не заповнюється.
https://buhgalter911.com/news/news-1040678.html
Спасибо!

Irisk@
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 22 грудня 2010, 03:23
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Irisk@ »

Добрый день! Подскажите пожалуйста. Нам кинули предоплату за товар 3 063 207,51 не могу зарегить НН из-за округлений.
Т.к. сумма без НДС 2 552672,92 + НДС 510534,59 = равно 3 063 207,51 грн., а в отказе НДС "расчетное 510534,584" не совпадает с указанной в табл. (я указывала 510534,585), а если я поставлю:
1) БЕЗ НДС 2 552 672,93 + НДС 510534,586 =3 063 207,52 (это на 0,01 грн больше суммы оплаты - неверно!!!)
2) БЕЗ НДС 2 552 672,92 + НДС 510534,584 =3 063 207,50 (это на 0,01 грн меньше суммы оплаты - неверно!!!)
Как верно? может кто-то сталкивался? срочно нужно зарегистрировать НН!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”