Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Помогите пожалуйста!!! Пытаюсь сдать через МЕДОК звитну нову по ндс. У меня дека .дод1.дод.2.дод5.
Формирую через медок. везде ставлю "звина нова" на деке и додатках.
пишет документ не прийнятий "а саме помилка ХML некорректний елемент LIKED _DOCS/DOK NUM=1 не співпадають значення реквізиту стан документу DOC_STAN з імененем файлу повязаного документа 1 зі станом поточного документа.." и всегда при непринятии галочка в дод.1 стоит на звитна а ее ставлю звитна нова и она както перескакивает...не пойму сдавала уже три раза и одна и та же ошибка дека и дод.1 разный стан : дека- звитна нова; дод.1-звитна
Что я не так делаю??? #wall#

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Енни писав:Помогите пожалуйста!!! Пытаюсь сдать через МЕДОК звитну нову по ндс. У меня дека .дод1.дод.2.дод5.
Формирую через медок. везде ставлю "звина нова" на деке и додатках.
пишет документ не прийнятий "а саме помилка ХML некорректний елемент LIKED _DOCS/DOK NUM=1 не співпадають значення реквізиту стан документу DOC_STAN з імененем файлу повязаного документа 1 зі станом поточного документа.." и всегда при непринятии галочка в дод.1 стоит на звитна а ее ставлю звитна нова и она както перескакивает...не пойму сдавала уже три раза и одна и та же ошибка дека и дод.1 разный стан : дека- звитна нова; дод.1-звитна
Что я не так делаю??? #wall#
все таки дело в єтих галочках Сдала.#yahoo#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Підскажіть будь ласка. Подзвонили з податкової , сказали що по реєстру в мене до оплати 70 тис пдв,( десь вони по своєму побачили)а в декларації я подала люди оплати 30 тис. Я їм нічого не пояснювала, сказала що розберусь передзвоню. Річ у тім , що я в деку за листопад включила пн за жовтень( наскільки я знаю , що маю право 365 днів). Бо жовтень в мене був мінус і великий, а морочитися з цим я не хотіла , тому і вирівняла. І от що тепер робити? Що вони хочуть навіть не знаю що думати. Робити ур за два місяці?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Діна 1977 писав:Підскажіть будь ласка. Подзвонили з податкової , сказали що по реєстру в мене до оплати 70 тис пдв,( десь вони по своєму побачили)а в декларації я подала люди оплати 30 тис. Я їм нічого не пояснювала, сказала що розберусь передзвоню. Річ у тім , що я в деку за листопад включила пн за жовтень( наскільки я знаю , що маю право 365 днів). Бо жовтень в мене був мінус і великий, а морочитися з цим я не хотіла , тому і вирівняла. І от що тепер робити? Що вони хочуть навіть не знаю що думати. Робити ур за два місяці?
??? Ви у кабінеті свою деку подивитися можете? Що у стані розрахунків з бюджетом? Я включаю "зайвий" ПК у тих місяцях, у яких мені зручно. Тож у цьому не може бути проблема. Може Вам чиюсь декларацію запхали?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

marina11 писав:
Діна 1977 писав:Підскажіть будь ласка. Подзвонили з податкової , сказали що по реєстру в мене до оплати 70 тис пдв,( десь вони по своєму побачили)а в декларації я подала люди оплати 30 тис. Я їм нічого не пояснювала, сказала що розберусь передзвоню. Річ у тім , що я в деку за листопад включила пн за жовтень( наскільки я знаю , що маю право 365 днів). Бо жовтень в мене був мінус і великий, а морочитися з цим я не хотіла , тому і вирівняла. І от що тепер робити? Що вони хочуть навіть не знаю що думати. Робити ур за два місяці?
??? Ви у кабінеті свою деку подивитися можете? Що у стані розрахунків з бюджетом? Я включаю "зайвий" ПК у тих місяцях, у яких мені зручно. Тож у цьому не може бути проблема. Може Вам чиюсь декларацію запхали?
В кабінеті в розрахунках з бюджетом стоїть сума що і в декларації , я завжди перевіряю після того як 2 квитанція приходить як воно лягло. Але сказали що в якомусь реєстрі вони побачили, а в якому хто їх знає, як почула суму то з переляку і не спитала де вони побачили.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Діна 1977 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Діна 1977 писав:Підскажіть будь ласка. Подзвонили з податкової , сказали що по реєстру в мене до оплати 70 тис пдв,( десь вони по своєму побачили)а в декларації я подала люди оплати 30 тис. Я їм нічого не пояснювала, сказала що розберусь передзвоню. Річ у тім , що я в деку за листопад включила пн за жовтень( наскільки я знаю , що маю право 365 днів). Бо жовтень в мене був мінус і великий, а морочитися з цим я не хотіла , тому і вирівняла. І от що тепер робити? Що вони хочуть навіть не знаю що думати. Робити ур за два місяці?
??? Ви у кабінеті свою деку подивитися можете? Що у стані розрахунків з бюджетом? Я включаю "зайвий" ПК у тих місяцях, у яких мені зручно. Тож у цьому не може бути проблема. Може Вам чиюсь декларацію запхали?
В кабінеті в розрахунках з бюджетом стоїть сума що і в декларації , я завжди перевіряю після того як 2 квитанція приходить як воно лягло. Але сказали що в якомусь реєстрі вони побачили, а в якому хто їх знає, як почула суму то з переляку і не спитала де вони побачили.
Так може вони помилилися номером? Я б "забула" про дзвінок. Якщо дійсно щось не так, зателефонують знову.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

marina11 писав:
Діна 1977 писав:
Скрытый текст
marina11 писав: ??? Ви у кабінеті свою деку подивитися можете? Що у стані розрахунків з бюджетом? Я включаю "зайвий" ПК у тих місяцях, у яких мені зручно. Тож у цьому не може бути проблема. Може Вам чиюсь декларацію запхали?
В кабінеті в розрахунках з бюджетом стоїть сума що і в декларації , я завжди перевіряю після того як 2 квитанція приходить як воно лягло. Але сказали що в якомусь реєстрі вони побачили, а в якому хто їх знає, як почула суму то з переляку і не спитала де вони побачили.
Так може вони помилилися номером? Я б "забула" про дзвінок. Якщо дійсно щось не так, зателефонують знову.
Та ні , підприємство правильно назвали. Та ну їх .

wptanastasiia
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 січня 2019, 18:45

Повідомлення wptanastasiia »

Добрый день
Подскажите, пожалуйста, по заполнению декларации НДС, ситуация следующая:
за ноябрь подали Декларацию НДС с налоговыми обязательствами. Оплатить не смогли. Возник налоговый долг = 502 грн.
В декабре появился налоговый кредит - отрицательное значение = 511 грн.
думаю заполнять Декларацию за декабрь следующим образом:
ряд.19 = 511 грн
ряд. 19.1 "окошко" = 502 грн
ряд. 19.1 = 9 грн
ряд. 20 = 502 грн
ряд. 20.1 = 502 грн
ряд 21 = 9 грн.

Но! есть еще момент с реглимитом (на данный момент = 9 грн). Где-то прочитала, что сумма по ряд. 19.1 "окошко" не должна превышать сумму реального реглимита, то есть в моем случае ряд. 19.1 "окошко" = 9 грн? я правильно понимаю?

Буду очень благодарна за ответ.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

wptanastasiia писав:Добрый день
Подскажите, пожалуйста, по заполнению декларации НДС, ситуация следующая:
за ноябрь подали Декларацию НДС с налоговыми обязательствами. Оплатить не смогли. Возник налоговый долг = 502 грн.
В декабре появился налоговый кредит - отрицательное значение = 511 грн.
Скрытый текст
думаю заполнять Декларацию за декабрь следующим образом:
ряд.19 = 511 грн
ряд. 19.1 "окошко" = 502 грн
ряд. 19.1 = 9 грн
ряд. 20 = 502 грн
ряд. 20.1 = 502 грн
ряд 21 = 9 грн.

Но! есть еще момент с реглимитом (на данный момент = 9 грн). Где-то прочитала, что сумма по ряд. 19.1 "окошко" не должна превышать сумму реального реглимита, то есть в моем случае ряд. 19.1 "окошко" = 9 грн? я правильно понимаю?
Буду очень благодарна за ответ.
Создаётся впечатление, что вы планируете подавать деку не за декабрь, а, типа, за ноябре-декабрь...
В деке за декабрь никоим образом не упоминается ваша возникшая недоимка и штраф за просрочку оплаты.
1.Дека за декабрь подаётся по итогам декабря и более ничего
2. Недоимку оплачиваете на электронный счет, штраф за просрочку - на бюджетный счет. Пени не будет, если вы оплатите в течение 90 дней после последнего срока оплаты.
3. Кстати, погасив недоимку, вы пополните свой реглимит...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

wptanastasiia писав:Добрый день
Подскажите, пожалуйста, по заполнению декларации НДС, ситуация следующая:
за ноябрь подали Декларацию НДС с налоговыми обязательствами. Оплатить не смогли. Возник налоговый долг = 502 грн.
В декабре появился налоговый кредит - отрицательное значение = 511 грн.
думаю заполнять Декларацию за декабрь следующим образом:
ряд.19 = 511 грн
ряд. 19.1 "окошко" = 502 грн
ряд. 19.1 = 9 грн
ряд. 20 = 502 грн
ряд. 20.1 = 502 грн
ряд 21 = 9 грн.

Но! есть еще момент с реглимитом (на данный момент = 9 грн). Где-то прочитала, что сумма по ряд. 19.1 "окошко" не должна превышать сумму реального реглимита, то есть в моем случае ряд. 19.1 "окошко" = 9 грн? я правильно понимаю?

Буду очень благодарна за ответ.
ви не сплатили 30.12 ПЗ і вони 31.12 стали податковим боргом по ідеї. Але мені здається, що мінус вам дозволять тільки за результатами січня направити на погашення податкового боргу, тобто у деці за січень.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”