Помилка в декларації ФОПа 3 групи

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

GanchukovaD писав:Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что делать в такой ситуации. Я фоп-единник, 3 группа. Мне пришла податкова вимога в субботу 22.12, но налог уплачен верно (я плачу его как бы наперед, пришли деньги за месяц - заплатила). Я сама нашла ошибку в двух поданих мной декларациях (за полгода и 9 месяцев) - я не указала строку 13 - нараховано за попередній період. Хочу подать уточненки. Могу ли я это сделать сегодня-завтра-в среду? Нужно ли платить что? Налог указанный в декларациях точно не занижен, может даже быть несколько гривен переплаты.
Подать уточняющие декларации с того момента, когда произошла ошибка, вы можете и ДОЛЖНЫ это сделать в любой день и час. И в будущем зачем платить налог наперед, если у вас есть на это 50 дней после окончания налогового периода ? Подавайте уточненки, а там посмотрите что вам скажет налоговая.

GanchukovaD
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 24 грудня 2018, 13:33

Повідомлення GanchukovaD »

shinna писав:
GanchukovaD писав:Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что делать в такой ситуации. Я фоп-единник, 3 группа. Мне пришла податкова вимога в субботу 22.12, но налог уплачен верно (я плачу его как бы наперед, пришли деньги за месяц - заплатила). Я сама нашла ошибку в двух поданих мной декларациях (за полгода и 9 месяцев) - я не указала строку 13 - нараховано за попередній період. Хочу подать уточненки. Могу ли я это сделать сегодня-завтра-в среду? Нужно ли платить что? Налог указанный в декларациях точно не занижен, может даже быть несколько гривен переплаты.
Подать уточняющие декларации с того момента, когда произошла ошибка, вы можете и ДОЛЖНЫ это сделать в любой день и час. И в будущем зачем платить налог наперед, если у вас есть на это 50 дней после окончания налогового периода ? Подавайте уточненки, а там посмотрите что вам скажет налоговая.
Спасибо. Подскажите еще, пожалуйста, в каком периоде уточняющую создавать надо? Я в електронном укабінеті платника податків, Введення звітності, рік 2018, який період обирати? 9 місяців для уточнюючої за 9 місяців і півріччя для уточнюючої за півріччя? Але уних граничні терміни уже прошли... Как саму уточнюючу заполнять я разобралась.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 472
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Добрый вечер. А если ошибка в декларации в разделе общих показателей, в КВЭДах, разделы IV и V нужно заполнять как в предыдущей деке? Данные не будут задваиваться?

Наталья1104
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 19 грудня 2017, 16:04
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Наталья1104 »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста по такому вопросу, ФОП 3 группа (5%) неправильно посчитал (захватил кусочек не того периода) и за полугодие подал неверную декларацию с завышенным налоговым обязательством, потом он это не увидел, к этому прибавил еще 3 квартал и за 9 месяцев получается тоже ошибка, как исправить эту ошибку, можно ли отделаться разделом VI или надо подавать уточненки за полугодие и 9 месяцев?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

#help# Люди, подскажите, плизз !!!
Надо подать уточненку к годовой деке 2017 ! Запутался я совсем...
Со строкой 03 всё понятно: указываем уточняемый период, т.е. год 2017
А вот шо писать в строке 02 ("податковый(звитный)период")?
Текущий период, т.е. 1-й квартал 2019 или год 2018 ???
Я склоняюсь к "1-й кв. 2019". Но в памяти вертится нечто подобное на: "время отчета за текущий период ещё не наступило, оно наступит только с 01.04.19".

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Popen писав:#help# Люди, подскажите, плизз !!!
Надо подать уточненку к годовой деке 2017 ! Запутался я совсем...
Со строкой 03 всё понятно: указываем уточняемый период, т.е. год 2017
А вот шо писать в строке 02 ("податковый(звитный)период")?
Текущий период, т.е. 1-й квартал 2019 или год 2018 ???
Я склоняюсь к "1-й кв. 2019". Но в памяти вертится нечто подобное на: "время отчета за текущий период ещё не наступило, оно наступит только с 01.04.19".

Хоча ЗІР пише 107.08

Декларація може подаватися фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку як звітна (звітна нова) так і уточнююча (відповідні відмітки робляться в полі 01 декларації).
У разі подання звітної (звітної нової) декларації у полі 02 такої декларації зазначається звітний (податковий) період, за який вона подається. Якщо у складі звітної (звітної нової) уточнюються показники минулих звітних періодів, то у полі 03 декларації зазначається звітний (податковий) період, який уточнюється.
При цьому, у складі звітної або звітної нової декларації платник може уточнити показники декларації за один податковий (звітний) період, що минув.
У разі подання уточнюючої декларації у полях 02 та 03 такої декларації податковий (звітний) період та податковий (звітний) період, який уточнюється, заповнюються однаковими значеннями, що відповідають звітному (податковому) періоду, що уточнюється.
Якщо виправлення помилок за минулі звітні періоди здійснюється у складі звітної (звітної нової) декларації, то фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, в залежності від обраної групи, зазначає правильні значення показників господарської діяльності за звітний (податковий) період, за який подається декларація, у відповідних розділах з ІІ по ІV декларації, та визначає:
виправлені податкові зобов’язання по єдиному податку за звітний (податковий) період у розділі V декларації (рядки 08 – 14);
суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання по єдиному податку у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок за минулі періоди, суму пені та штрафу (в розмірі 5% від суми збільшення) у розділі VІ декларації (рядки 15 – 20).
Якщо виправлення проводиться в уточнюючій декларації, то фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, в залежності від обраної групи, зазначає правильні показники господарської діяльності за звітний (податковий) період, що уточнюється у відповідних розділах з ІІ по ІV декларації, та визначає:
податкове зобов’язання за звітний (податковий) період, що уточнюється в розділі V декларації (рядки 08 – 14);
суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання по єдиному податку у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, суму пені та штрафу (в розмірі 3% від суми збільшення) у розділі VІ декларації (рядки 15 – 20).

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Popen писав:#help# Люди, подскажите, плизз !!!
Надо подать уточненку к годовой деке 2017 ! Запутался я совсем...
Со строкой 03 всё понятно: указываем уточняемый период, т.е. год 2017
А вот шо писать в строке 02 ("податковый(звитный)период")?
Текущий период, т.е. 1-й квартал 2019 или год 2018 ???
Я склоняюсь к "1-й кв. 2019". Но в памяти вертится нечто подобное на: "время отчета за текущий период ещё не наступило, оно наступит только с 01.04.19".
Есть два варианта исправления и уточнения:
1. Подаёте отдельную уточнёнку за год 2017-го (в любое время) в строках 02 и 03 указываете один и тот же период (год 2017) – в любое время.
2. В декларации за 1 квартал 2019 (звитна) указываете доходы за 1 квартал 2019-го и уточнения за "нужный" период – по срокам квартального отчёта (т.е. по истечении 1-го квартала). В строке 02 указываете 1 квартал 2019, в строке 03 указываете год 2017.

Посмотрите табличку: Как заполнить декларацию (УД) при самоисправлении допущенных ошибок да и саму статью целиком в журнале Налоги и бух. учёт Ноябрь, 2018/№ 93
ФЛП на ЕН ошибся в доходе: как самоисправиться
Автор: Адамович Наталия, налоговый эксперт
Зображення

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Яков писав:
Popen писав:#help# Люди, подскажите, плизз !!!
Надо подать уточненку к годовой деке 2017 ! Запутался я совсем...
Со строкой 03 всё понятно: указываем уточняемый период, т.е. год 2017
А вот шо писать в строке 02 ("податковый(звитный)период")?
Текущий период, т.е. 1-й квартал 2019 или год 2018 ???
Я склоняюсь к "1-й кв. 2019". Но в памяти вертится нечто подобное на: "время отчета за текущий период ещё не наступило, оно наступит только с 01.04.19".
Есть два варианта исправления и уточнения:
1. Подаёте отдельную уточнёнку за год 2017-го (в любое время) в строках 02 и 03 указываете один и тот же период (год 2017) – в любое время.
2. В декларации за 1 квартал 2019 (звитна) указываете доходы за 1 квартал 2019-го и уточнения за "нужный" период – по срокам квартального отчёта (т.е. по истечении 1-го квартала). В строке 02 указываете 1 квартал 2019, в строке 03 указываете год 2017.

Посмотрите табличку: Как заполнить декларацию (УД) при самоисправлении допущенных ошибок да и саму статью целиком в журнале Налоги и бух. учёт Ноябрь, 2018/№ 93
ФЛП на ЕН ошибся в доходе: как самоисправиться
Автор: Адамович Наталия, налоговый эксперт
Я подаю чисто уточненку, т.е. без совмещения отчетной и уточнения... В этом случае - Стр.02 = стр.03 = год 2017
Вопрос на засыпку: а файл отчета (уточненки) должен быть сохранён каким периодом, Февраль-2019 ???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Popen писав:
Вопрос на засыпку:
Яков писав:
Popen писав:#help# Люди, подскажите, плизз !!!
Надо подать уточненку к годовой деке 2017 ! Запутался я совсем...
Со строкой 03 всё понятно: указываем уточняемый период, т.е. год 2017
А вот шо писать в строке 02 ("податковый(звитный)период")?
Текущий период, т.е. 1-й квартал 2019 или год 2018 ???
Я склоняюсь к "1-й кв. 2019". Но в памяти вертится нечто подобное на: "время отчета за текущий период ещё не наступило, оно наступит только с 01.04.19".
Есть два варианта исправления и уточнения:
1. Подаёте отдельную уточнёнку за год 2017-го (в любое время) в строках 02 и 03 указываете один и тот же период (год 2017) – в любое время.
2. В декларации за 1 квартал 2019 (звитна) указываете доходы за 1 квартал 2019-го и уточнения за "нужный" период – по срокам квартального отчёта (т.е. по истечении 1-го квартала). В строке 02 указываете 1 квартал 2019, в строке 03 указываете год 2017.

Посмотрите табличку: Как заполнить декларацию (УД) при самоисправлении допущенных ошибок да и саму статью целиком в журнале Налоги и бух. учёт Ноябрь, 2018/№ 93
ФЛП на ЕН ошибся в доходе: как самоисправиться
Автор: Адамович Наталия, налоговый эксперт
Я подаю чисто уточненку, т.е. без совмещения отчетной и уточнения... В этом случае - Стр.02 = стр.03 = год 2017
Вопрос на засыпку: а файл отчета (уточненки) должен быть сохранён каким периодом, Февраль-2019 ???
Периодом 2017 год #smile3# а дата подачи февраль 2019
Зображення

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

В звіті за 3 кв.2017 року було допущено помилку з завищенням п/зобов"язань, і недоїмки не було, була переплата по єд. податку, потім в деці за рік 2017 всі показники вирівнялись, чи потрібно подати уточнюючий? ФОП зараз буде закриватись, і при перевірці все може виявитись, я не знаю, яка процедура перевірки на сьогоднішній день перед закриттям. І які санкції можуть примінити , якщо уточнюючий не подати.

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”