начисление зарплаты в 1С8.2

Продукти компанії 1С
And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »


ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Дякую,але в себе в програмі я не можу знайти "Оплата по среднему зароботку"
у мене 1С:Підприємство 8.3 (8.3.10.2561) Конфігурація Бухгалтерія для України, редакція 1.2. (1.2.43.1)
Ви не підскажете де саме його знайти
І табеля обліку робочого часу також не має...

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

ANKO писав:не підскажете де саме його знайти
В вашій конфигурації не знайдете, це для УТП(УПП).

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

ANKO писав:
Дякую,але в себе в програмі я не можу знайти "Оплата по среднему зароботку"
у мене 1С:Підприємство 8.3 (8.3.10.2561) Конфігурація Бухгалтерія для України, редакція 1.2. (1.2.43.1)
Ви не підскажете де саме його знайти
І табеля обліку робочого часу також не має...
извините, не подскажу.

foxxi
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 02 липня 2016, 16:53
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення foxxi »

добрый день. Нужна Ваша помощь. предыдущий бух индексацию не начислял вообще. Сейчас решили начислить за весь период. Делаю кадровое перемещение от 01.11.18 и ставлю фиксированную сумму индексации -613,05 (оклад с 01.01.16 не менялся). индексацию начислили. Теперь надо закрывать декабрь и тут я в ступоре. Считается снова индексация 613,05. а должна быть по идее 639,69. не могу понять, почему считается не правильно в 1с (бух учет для Украины). В программе все заполнено (индексы, прожиточные минимумы)...

Мне теперь надо снова делать кадровое пермещение от 01.12.18 и ставить необходимую индексацию?

Помогите пожалуйста разобраться

mkotyk
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 10 травня 2018, 09:45
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення mkotyk »

foxxi писав:добрый день. Нужна Ваша помощь. предыдущий бух индексацию не начислял вообще. Сейчас решили начислить за весь период. Делаю кадровое перемещение от 01.11.18 и ставлю фиксированную сумму индексации -613,05 (оклад с 01.01.16 не менялся). индексацию начислили. Теперь надо закрывать декабрь и тут я в ступоре. Считается снова индексация 613,05. а должна быть по идее 639,69. не могу понять, почему считается не правильно в 1с (бух учет для Украины). В программе все заполнено (индексы, прожиточные минимумы)...

Мне теперь надо снова делать кадровое пермещение от 01.12.18 и ставить необходимую индексацию?

Помогите пожалуйста разобраться
З яких міркувань встановили фіксовану індексацію?
Фіксована індексація- це різниця між можливою сумою індексації та сумою підвищення зарплати. Тобто фіксована індексація визначається в місяць підвищення окладу.
Якщо Ви бажаєте нарахувати індексацію за весь період, потрібно за кожний місяць розрахувати індексацію.
У Вашому випадку 613,05- це індексація тільки за листопад, і вона автоматично розрахується, якщо встановити базовий період- 01.2016. І, відповідно, надалі щомісяця автоматично буде нараховуватися індексація.

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Добрий день! Підкажіть , будь ласка, як в 1 С Предприятия 8.3 провести перехідний лікарняний правильно? Працівниця принесе лікарняний з 28.01.19 по 01.02.19 включно ( він буде за рахунок ФСС, догляд за дитиною). Ці лікарняні хочу провести в звіті ЄСВ за лютий і відповідно порівняння з мін внеском ЄСВ за січень буду робити в звіті ЄСВ теж за лютий. А в 1С проводжу зарплату за січень за фактично 17 відпрацьованих днів перед настанням лікарняних, проводка по ЄСВ на рах 651 формується на всю суму мін внеску ЄСВ, тобто 918,06 грн, хоча повинна нараховуватись на факт,(сума заробітку за січень вийшла менше мінімалки), а "дотягування" до мін "ЄСВ" повинно бути в лютому, коли закриється лікарняний.Буду вдячна за пораду.

Консалтинг2018
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 10 жовтня 2018, 17:35
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 24 рази

Повідомлення Консалтинг2018 »

Бухгалтер-трудоголік писав:Добрий день! Підкажіть , будь ласка, як в 1 С Предприятия 8.3 провести перехідний лікарняний правильно? Працівниця принесе лікарняний з 28.01.19 по 01.02.19 включно ( він буде за рахунок ФСС, догляд за дитиною). Ці лікарняні хочу провести в звіті ЄСВ за лютий і відповідно порівняння з мін внеском ЄСВ за січень буду робити в звіті ЄСВ теж за лютий. А в 1С проводжу зарплату за січень за фактично 17 відпрацьованих днів перед настанням лікарняних, проводка по ЄСВ на рах 651 формується на всю суму мін внеску ЄСВ, тобто 918,06 грн, хоча повинна нараховуватись на факт,(сума заробітку за січень вийшла менше мінімалки), а "дотягування" до мін "ЄСВ" повинно бути в лютому, коли закриється лікарняний.Буду вдячна за пораду.
Я врчуну коригував суму ЄСВ до факту.

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Консалтинг2018 писав:
Бухгалтер-трудоголік писав:Добрий день! Підкажіть , будь ласка, як в 1 С Предприятия 8.3 провести перехідний лікарняний правильно? Працівниця принесе лікарняний з 28.01.19 по 01.02.19 включно ( він буде за рахунок ФСС, догляд за дитиною). Ці лікарняні хочу провести в звіті ЄСВ за лютий і відповідно порівняння з мін внеском ЄСВ за січень буду робити в звіті ЄСВ теж за лютий. А в 1С проводжу зарплату за січень за фактично 17 відпрацьованих днів перед настанням лікарняних, проводка по ЄСВ на рах 651 формується на всю суму мін внеску ЄСВ, тобто 918,06 грн, хоча повинна нараховуватись на факт,(сума заробітку за січень вийшла менше мінімалки), а "дотягування" до мін "ЄСВ" повинно бути в лютому, коли закриється лікарняний.Буду вдячна за пораду.
Я врчуну коригував суму ЄСВ до факту.
Тобто, принарахуванні зарплати за січень даній працівниці у закладці "Проводки " ставимо суму ЄСВ по факту вручну і так проводимо?

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Бухгалтер-трудоголік писав:
Консалтинг2018 писав:
Бухгалтер-трудоголік писав:Добрий день! Підкажіть , будь ласка, як в 1 С Предприятия 8.3 провести перехідний лікарняний правильно? Працівниця принесе лікарняний з 28.01.19 по 01.02.19 включно ( він буде за рахунок ФСС, догляд за дитиною). Ці лікарняні хочу провести в звіті ЄСВ за лютий і відповідно порівняння з мін внеском ЄСВ за січень буду робити в звіті ЄСВ теж за лютий. А в 1С проводжу зарплату за січень за фактично 17 відпрацьованих днів перед настанням лікарняних, проводка по ЄСВ на рах 651 формується на всю суму мін внеску ЄСВ, тобто 918,06 грн, хоча повинна нараховуватись на факт,(сума заробітку за січень вийшла менше мінімалки), а "дотягування" до мін "ЄСВ" повинно бути в лютому, коли закриється лікарняний.Буду вдячна за пораду.
Я врчуну коригував суму ЄСВ до факту.
Тобто, принарахуванні зарплати за січень даній працівниці у закладці "Проводки " ставимо суму ЄСВ по факту вручну і так проводимо?
Да, в ручную. я тоже так делаю. Вы же и в отчете ЕСВ будете показывать и з-ту за 17 дней и больничный, кол-во дней, но без суммы.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”