оплата НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

какие деньги? списались?
на оплату декларации, в бюджет, рановато еще

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Вика23 писав:какие деньги? списались?
на оплату декларации, в бюджет, рановато еще
я тоже удивилась - начисление по деке идет только 20тым числом, а списание с элсчета на лиц счет - обычно после 25

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Ну да, наверное не правильно изъяснилась. В реестре транзакций еще числиться старая сумма, но в реестре операций уже есть операция ""2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань" на сумму декларации.

(простите, я вас запутала)

Но все равно быстро, я читала, что ДФС имеет между 1 и 2 квитанцией 24 часа

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

нет. отчеты подаются достаточно быстро

sedlena
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 30 січня 2018, 14:46
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sedlena »

Добрый день, Всем!
Нужна консультация - забыли пополнить НДС-счет для оплаты обязательства за 02.2019, теперь в электронном кабинете - висит недоимка (31.03.2019), сегодня пополнили НДС-счет, чтобы списалась сума обязательства за 02.2019.
В электронном кабинете так и висит - недоплата. Вопросы - так и должно быть, списание будет не день в день?
и Как теперь быть со штрафом и пеней, надо самим насчитывать и оплачивать (и куда), или ждать письма с налоговой с расчетом? и надо ли какие-то уведомления подавать в налоговую?
Всем заранее спасибо

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

sedlena писав:Добрый день, Всем!
Нужна консультация - забыли пополнить НДС-счет для оплаты обязательства за 02.2019, теперь в электронном кабинете - висит недоимка (31.03.2019), сегодня пополнили НДС-счет, чтобы списалась сума обязательства за 02.2019.
В электронном кабинете так и висит - недоплата. Вопросы - так и должно быть, списание будет не день в день?
и Как теперь быть со штрафом и пеней, надо самим насчитывать и оплачивать (и куда), или ждать письма с налоговой с расчетом? и надо ли какие-то уведомления подавать в налоговую?
Всем заранее спасибо
Чекайте - у вашому випадку рідко буває, що спишеться день у день.
Повідомлень подавать не треба.
Штраф (і пеню) ви можете самі просто заплатить на бюджетний рахунок - але зніметься він (і пеня) тільки після виписаного ППР.
А можете чекати ППР, але останнім часом знаю, що ППРи чомусь десь по дорозі "губляться" - а потім просто світиться укабінеті недоїмка...

Ната_78
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 21 травня 2019, 19:16
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ната_78 »

Пдв за серпень заплатимо 30.09 Вкладається в термін? І спишуться з ел.рахунка 30.09?

mitra
Оракул
Оракул
Повідомлень: 265
З нами з: 03 квітня 2019, 08:41
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 113 разів

Повідомлення mitra »

Ната_78 писав:Пдв за серпень заплатимо 30.09 Вкладається в термін? І спишуться з ел.рахунка 30.09?

Я бы не рисковала

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Підкажіть , як краще вирішити питання. В серпні помилково не зареєстрована ПН на 850 грн.загальна сума. Була проплата. Як мені зробити .... чи зараз зареєструвати, чи переписати цю суму на вересень і так може пройде. Хто як би вирішив?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Kas писав:Доброго дня. Підкажіть , як краще вирішити питання. В серпні помилково не зареєстрована ПН на 850 грн.загальна сума. Була проплата. Як мені зробити .... чи зараз зареєструвати, чи переписати цю суму на вересень і так може пройде. Хто як би вирішив?
Рішення тут може бути одна - реєструвати як можна швидше, у деці за серпень показувати.
Інших варіантів нема.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”