«Додаток 5 по ЄСВ - річний»

Питання по ЄСВ
Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

Nepogoda писав: Позвонила на горячую линию ПФУ с вопросом о связи стажа и 3й колонки, меня сразу перенаправили в областной ПФУ. Разъяснение: если в отчете в 3-й колонке нули, то стаж вам засчитается, но без денег. На вопрос, как такое возможно, ведь взносы уплачены, ответ - так работает программа. #=d>
О чем я и говорю - сразу вспоминайте в какой стране живете. У них программа и их не волнует, что кто-то там платил свои деньги, а когда наступит время "Х" вам могут сказать, что у вас не хватает одного года стажа.

nik Grom
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 22 грудня 2015, 19:09
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nik Grom »

Постійний читач писав: (на виручку єдинщика) в сумі 44676грн (3723грн-12 місяців) - де декларація про майновий стан на дану суму, де сплата ПДФО та війського збору? Не має? донарахуєм і штраф за неподачу декларації про майновий стан.
Единый налог он единый налог. 1 гр - 300000, 2 гр - 1,5 ляма! Какой ПДФО! О чем вы?
Постійний читач писав: А на загальній системі коли дохід в місяць менше мінімалки то писати 3723грн - це після 09.02 донарахування зі штрафами.
А на ОСН чистый доход есть чистый. Его не надо выдумывать, ЕСВ платить надо с минималки, так учтите это в своих программах, а не "вставляйте " на ровном месте. Напёрсточники.

Постійний читач
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 13 березня 2012, 14:25
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Постійний читач »

Я програми не пишу і на рівному місті нічого не вставляю.
але знаю роботу ДФС. І суму доходу в ЄСВ вони порівнюють з декларацією про майновий стан і беруть до уваги те, по чому можна вимахати платника.
Тобто доки не буде офіційного листа чи нормального порядку заповнення звіту по ЄСВ, заповнювати колонку 3 трішки не правильно. Дана колонка взята з таблиці 1 старого звіту по загальній системі. В таблиця 2 по єдинщикам такого не було. Це все недолугість поєднання двох таблиць в одну і бачте що виходить.

Постійний читач
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 13 березня 2012, 14:25
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Постійний читач »

І до речі в додатку 4 для стажу береться не загальна сума доходу а сума доходу в межах максимальної величи відповідно з неї ЄСВ.
Так само в додатку 5 повинно бути сума з якої справляється ЄСВ.

nik Grom
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 22 грудня 2015, 19:09
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nik Grom »

Постійний читач писав:Я програми не пишу і на рівному місті нічого не вставляю.
але знаю роботу ДФС. І суму доходу в ЄСВ вони порівнюють з декларацією про майновий стан і беруть до уваги те, по чому можна вимахати платника.
Да я не Вас имел ввиду! А ПФ в лице того, кто проконсультировал коллегу по телефону!
А про сравнение цифр уже писАл. И про "вимахати" согласен на 100++
с ув.

viksa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 01 липня 2014, 16:13
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення viksa »

Опубликовано разъяснение по заполнению:
https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/52900

elpice
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 19 квітня 2011, 01:43
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення elpice »

viksa писав:Опубликовано разъяснение по заполнению:
https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/52900
судя по комментариям к статье,ничего она не разьяснила..(

Вовкин
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 20 квітня 2016, 15:06
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення Вовкин »

viksa писав:Опубликовано разъяснение по заполнению:
https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/52900
а можно текст в спойлер, а то не охота там регистрироваться.
Тем более, что в комментариях то же самое, что у нас в ветке - мнения разделились

Lyti
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 11 лютого 2014, 18:32
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lyti »

Из комментов по ссылке ""Графа 3 звіту повинна заповнюватися обов'язково ФОПами на спрощеній системі оподаткування" - таку відповідь надала ДФС у м. Суми в телефонному режимі, мотивуючи це тим, що якщо дана графа не буде заповнена, то підприємцю не зарахується стаж."

Lyti
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 11 лютого 2014, 18:32
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lyti »

Вообще статья ниочем. Разъяснения есть, но они только для того, кто посылал запрос. И т.д. Сплошные ИМХО от всех. И ни одного бумажного официального ответа.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”