Податок на землю і оренда землі

Розділ XII ПКУ
СР
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 серпня 2018, 15:08
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення СР »

Al Shurshun писав:
СР писав:Здравствуйте.Арендуем землю.Договор у нашего предприятия с облдержадминистрацией. С суммами все ясно,а вот с определением категории земли - не все.Когда сдавала отчет за 2018год - определила их как 11.03 - Для розміщення. експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств. В ноябре месяце договор на однин из зем участков был изменен (уменьшение площади)и в Розпорядженні голови облдержадміністрації написано: "Погодити тех документацію....кадастр номер...,кодКВЦПЗ 11.02-Для розміщення. експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств ПЕРЕРОБНОЇ,МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ. Основной КВЕД нашего предприятия - 42.12-Будівництво залізниць і метрополітенів. т.е мы никак не относимся к предприятиям ПЕРЕРОБНОЇ,МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ. Как вообще правильно выбрать категорию земли?На рассчет это никак не влияет. Может ли из-за неправильного указания этого кода в декларации быть какой-то штраф?
как определено в кадастровой записи - таки и пишем #secret#

а чем вы там занимаетесь - про то лишь Всевышний знает #search#

да пребудет с нами Сила #g_haha#
Спасибо) Уже все выяснила.

Михас
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 07 березня 2017, 18:08
Подякували: 1 раз

Повідомлення Михас »

Підкажіть будь-ласка. Хтось укладав чи переукладав останнім часом з Київрадою договір оренди земельної ділянки? Таке питання: нам в договорі прописали такий пункт: У разі не внесення орендної плати у визначені строки орендар сплачує штраф у розмірі 100 відсотків річної орендної плати.... Це ж маразм... на один день прострочив оплату і штаф в 500 000,00 грн.... В мене питання чи можна якось змінити цей пункт, чи вони не підуть на зміну цього пункту?? Дякую

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Михас писав:Підкажіть будь-ласка. Хтось укладав чи переукладав останнім часом з Київрадою договір оренди земельної ділянки? Таке питання: нам в договорі прописали такий пункт: У разі не внесення орендної плати у визначені строки орендар сплачує штраф у розмірі 100 відсотків річної орендної плати.... Це ж маразм... на один день прострочив оплату і штаф в 500 000,00 грн.... В мене питання чи можна якось змінити цей пункт, чи вони не підуть на зміну цього пункту?? Дякую
если такой договор вами подписан, то даже в суде перспектива так себе - вам будут указывать на свободу выбора #aggr#

следует заметить, что мы имеем дело с НЕНАЛОГОВЫМ (хозяйственным) штрафом #secret#

да пребудет с нами Сила #g_haha#

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Al Shurshun писав:Коллеги,

в продолжение вчерашнего общения об ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА (ВСЕУКРАЇНСЬКА)
НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
#search#

кто-то уже отнёс деньги за административную услугу на Портале нормативної грошової оцінки (https://ngo.land.gov.ua/) люди нас там уже заждались #g_mad#

С уважением #g_haha#
На сайті про гроші не йдеться (чи я не помітив), треба лише вказати кадастровий номер земельної ділянки, натиснути пошук, отримати "Атрибутивну інформацію", де є площа і НГО. Якщо натиснути "Детальніше", то можна замовити паперовий документ, за яким доведеться кудись піти ногами, а якщо "Завантажити PDF", то навіть не знаю, що буде... :)

Правда, на деякі земельні ділянки НГО не визначена або визначена криво, у рази менша від сусідніх. А ще окремі земельні ділянки мають розмір, дещо відмінний від раніше отриманих паперових витягів.

Робимо звіт по-торішньому?


Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

А чем отличаются п.274.1 от 274.2 НКУ? Читаю и не могу понять что имелось в виду.

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

voko писав:
Al Shurshun писав:Коллеги,

в продолжение вчерашнего общения об ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА (ВСЕУКРАЇНСЬКА)
НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
#search#

кто-то уже отнёс деньги за административную услугу на Портале нормативної грошової оцінки (https://ngo.land.gov.ua/) люди нас там уже заждались #g_mad#

С уважением #g_haha#
На сайті про гроші не йдеться (чи я не помітив), треба лише вказати кадастровий номер земельної ділянки, натиснути пошук, отримати "Атрибутивну інформацію", де є площа і НГО. Якщо натиснути "Детальніше", то можна замовити паперовий документ, за яким доведеться кудись піти ногами, а якщо "Завантажити PDF", то навіть не знаю, що буде... :)

Правда, на деякі земельні ділянки НГО не визначена або визначена криво, у рази менша від сусідніх. А ще окремі земельні ділянки мають розмір, дещо відмінний від раніше отриманих паперових витягів.

Робимо звіт по-торішньому?
Я, наприклад, за те, щоб по торішньому. Але чи не тикнуть нас податківці носом? Адже:
"Дополнительно Госгекадастр сообщил, что приказом Министерства аграрной политики и продовольствия Украины от 16.11.2018 г. № 552 «Об утверждении технической документации по общенациональной (всеукраинской) нормативной денежной оценки земель сельскохозяйственного назначения» утверждена соответствующая техническая документация.

Приказ вступил в силу с 1 января 2019 года.

Поскольку нормативная денежная оценка земель является базой налогообложения земельным налогом, применяется для расчета годовой суммы арендной платы за земельные участки государственной и коммунальной собственности, а также является базой налогообложения для плательщиков единого налога четвертой группы, ее изменение влияет на расчет суммы налоговых обязательств на текущий год.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Svetikbuh писав: Я, наприклад, за те, щоб по торішньому. Але чи не тикнуть нас податківці носом? Адже:
"Дополнительно Госгекадастр сообщил, что приказом Министерства аграрной политики и продовольствия Украины от 16.11.2018 г. № 552 «Об утверждении технической документации по общенациональной (всеукраинской) нормативной денежной оценки земель сельскохозяйственного назначения» утверждена соответствующая техническая документация.

Приказ вступил в силу с 1 января 2019 года.

Поскольку нормативная денежная оценка земель является базой налогообложения земельным налогом, применяется для расчета годовой суммы арендной платы за земельные участки государственной и коммунальной собственности, а также является базой налогообложения для плательщиков единого налога четвертой группы, ее изменение влияет на расчет суммы налоговых обязательств на текущий год.
Знову треба буде йти у податкову і перепитувати, а що вони, власне, хочуть.

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Al Shurshun писав:
Okcana писав:Добрый день бухгалтера из Харькова, которые ведут учёт в гаражных кооперативах,не подскажите в этом году нет льготы по налогу на землю.В прошлые годы гаражные кооперативы были освобождены от уплаты налога на землю.Буду очень благодарна за любую информацию
сходите сюда#rtfm# и загрузите это#rtfm#

да пребудет с нами Сила #search#
Как-то много получается. Ставка податку выросла с 1% на 1,5%.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

voko писав:
Svetikbuh писав: Я, наприклад, за те, щоб по торішньому. Але чи не тикнуть нас податківці носом? Адже:
"Дополнительно Госгекадастр сообщил, что приказом Министерства аграрной политики и продовольствия Украины от 16.11.2018 г. № 552 «Об утверждении технической документации по общенациональной (всеукраинской) нормативной денежной оценки земель сельскохозяйственного назначения» утверждена соответствующая техническая документация.

Приказ вступил в силу с 1 января 2019 года.

Поскольку нормативная денежная оценка земель является базой налогообложения земельным налогом, применяется для расчета годовой суммы арендной платы за земельные участки государственной и коммунальной собственности, а также является базой налогообложения для плательщиков единого налога четвертой группы, ее изменение влияет на расчет суммы налоговых обязательств на текущий год.
Знову треба буде йти у податкову і перепитувати, а що вони, власне, хочуть.
я, конечно, не местный, я - из Скотовска ...#secret#

но имею тупой вопрос - "ЧЕЙ приказ ?!" #bye#

и если уж на то пошло приказ от ноября 2018, а 23 статью закона об оценке в её увязке с 271.1 кодексу о 15 июля и, соответственно 2020 вроде бы никто не отменял #g_cray2#

да пребудет с нами Сила #g_haha#

Михас
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 07 березня 2017, 18:08
Подякували: 1 раз

Повідомлення Михас »

Al Shurshun писав:
Михас писав:Підкажіть будь-ласка. Хтось укладав чи переукладав останнім часом з Київрадою договір оренди земельної ділянки? Таке питання: нам в договорі прописали такий пункт: У разі не внесення орендної плати у визначені строки орендар сплачує штраф у розмірі 100 відсотків річної орендної плати.... Це ж маразм... на один день прострочив оплату і штаф в 500 000,00 грн.... В мене питання чи можна якось змінити цей пункт, чи вони не підуть на зміну цього пункту?? Дякую
если такой договор вами подписан, то даже в суде перспектива так себе - вам будут указывать на свободу выбора #aggr#

следует заметить, что мы имеем дело с НЕНАЛОГОВЫМ (хозяйственным) штрафом #secret#

да пребудет с нами Сила #g_haha#
нет, договор не подписан, это проект, дали на соглосование, подписываться будет у нотариуса, но говорят, что ничего менять не будут и всем отказывают убрать этот пункт.... Чо делать?

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”