«Додаток 5 по ЄСВ - річний»

Питання по ЄСВ
viksa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 01 липня 2014, 16:13
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення viksa »

мюсля писав:подскажите, в деке поставила не основной вид деятельности, а тот, по которому весь год получал ФЛП доход (он значится в ЕДР по этому ФЛП). Ничего страшного или лучше пересдать?
Указываете только те Кведы, которые фактически осуществлялись им в отчетном периоде.

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Діна 1977 писав:Добрий день . А є хтось тут ФОП на загальному цілий рік без доходів? Просто здала звіт д5 , 3 колонка в мене пуста, заповнювала за зразком на сайті бух911, сьогодні заходжу на сайт пфу , зробила довідку про страховий стаж і що ви думаєте ? 2018 рік все по нулям, стажу немає, хоча внески всі сплачено. Подзвонила у свій пфу , сказали потрібно колонку 3 заповнювати . Це просто тупик якийсь. Хоча я їм пояснила що декларація у мене нульова, що я не можу в колонку 3 ставити цифри яких у мене немає, бо тоді мені потрібно буде платити пдфо і вз. На це нуль реакцііі, колонку 3 потрібно заповнити і все.
Весь год на едином, дод.5 с 3 колонкой заполненной сдан и в справке с ПФУ за 2018 год стажа нет вообще....

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

viksa писав:
мюсля писав:подскажите, в деке поставила не основной вид деятельности, а тот, по которому весь год получал ФЛП доход (он значится в ЕДР по этому ФЛП). Ничего страшного или лучше пересдать?
Указываете только те Кведы, которые фактически осуществлялись им в отчетном периоде.
В додатке 5 написано "Код основного виду економічної діяльності"

viksa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 01 липня 2014, 16:13
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення viksa »

zxcvbnm писав:
viksa писав:
мюсля писав:подскажите, в деке поставила не основной вид деятельности, а тот, по которому весь год получал ФЛП доход (он значится в ЕДР по этому ФЛП). Ничего страшного или лучше пересдать?
Указываете только те Кведы, которые фактически осуществлялись им в отчетном периоде.
В додатке 5 написано "Код основного виду економічної діяльності"
а ну тогда верно, основной Квэд, оно же автоматом его должно заполнять.
Я чего-то про декларацию подумала..

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

zxcvbnm писав:
viksa писав:
мюсля писав:подскажите, в деке поставила не основной вид деятельности, а тот, по которому весь год получал ФЛП доход (он значится в ЕДР по этому ФЛП). Ничего страшного или лучше пересдать?
Указываете только те Кведы, которые фактически осуществлялись им в отчетном периоде.
В додатке 5 написано "Код основного виду економічної діяльності"
пересдаваться таки#g_mad#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

novichok писав:
Діна 1977 писав:Добрий день . А є хтось тут ФОП на загальному цілий рік без доходів? Просто здала звіт д5 , 3 колонка в мене пуста, заповнювала за зразком на сайті бух911, сьогодні заходжу на сайт пфу , зробила довідку про страховий стаж і що ви думаєте ? 2018 рік все по нулям, стажу немає, хоча внески всі сплачено. Подзвонила у свій пфу , сказали потрібно колонку 3 заповнювати . Це просто тупик якийсь. Хоча я їм пояснила що декларація у мене нульова, що я не можу в колонку 3 ставити цифри яких у мене немає, бо тоді мені потрібно буде платити пдфо і вз. На це нуль реакцііі, колонку 3 потрібно заповнити і все.
Весь год на едином, дод.5 с 3 колонкой заполненной сдан и в справке с ПФУ за 2018 год стажа нет вообще....
На сайті деякі пишуть , що після здачі звіту все норм, все сіло, а у мене нічого не лягло і не сіло .І запитати немає в кого .

Поля-Полина
Оракул
Оракул
Повідомлень: 229
З нами з: 30 жовтня 2013, 14:13
Дякував (ла): 106 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Поля-Полина »

Діна 1977 писав:
novichok писав:
Діна 1977 писав:Добрий день . А є хтось тут ФОП на загальному цілий рік без доходів? Просто здала звіт д5 , 3 колонка в мене пуста, заповнювала за зразком на сайті бух911, сьогодні заходжу на сайт пфу , зробила довідку про страховий стаж і що ви думаєте ? 2018 рік все по нулям, стажу немає, хоча внески всі сплачено. Подзвонила у свій пфу , сказали потрібно колонку 3 заповнювати . Це просто тупик якийсь. Хоча я їм пояснила що декларація у мене нульова, що я не можу в колонку 3 ставити цифри яких у мене немає, бо тоді мені потрібно буде платити пдфо і вз. На це нуль реакцііі, колонку 3 потрібно заповнити і все.
Весь год на едином, дод.5 с 3 колонкой заполненной сдан и в справке с ПФУ за 2018 год стажа нет вообще....
На сайті деякі пишуть , що після здачі звіту все норм, все сіло, а у мене нічого не лягло і не сіло .І запитати немає в кого .

По ФОП на едином налоге даже с заполением 3-ей колонки стажа тоже нет#g_cray2# Везде тишина, все отнекиваются непониманием.....

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

Подскажите в электронке как то можно исправить отчеты прошлых годов? ведь графы "скасовуюча" нет! Что делать в этом случае ?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Спокойно: поданы отчеты с заполнением 3 и 4 строки. ЕН.
Стаж светится у некоторых. не у всех. Вероятно, не подтянули еще.
Ждем, до 10 февраля

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

buhgalter-2010 писав:Подскажите в электронке как то можно исправить отчеты прошлых годов? ведь графы "скасовуюча" нет! Что делать в этом случае ?
За прошлые годы Додаток 5 исправить нельзя.
Можно обратиться в налоговую с просьбой провести проверку. После проведения проверки налоговой подаётся Додаток 6 с указанием даты и номера акта проверки.
Зображення

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”