= БОЛЬНИЧНЫЕ: порядок, оформление, учет =

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Кречет писав:Подскажите, пожалуйста, как документально оформить больничный лист при непроизводственной травме?
Точно так же, как и обычный больничный лист. Единственное, если травма произошла в рабочее время, оформите акт свидетелей и объяснительную с работника, что действительно травмировался не при выполнении рабочего задания.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Якщо невиробнича травма в станы алкогольного сп"яніння допомога не надається?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Ребекка писав:Якщо невиробнича травма в станы алкогольного сп"яніння допомога не надається?
Нет, но надо заключение врачей, что было алкогольное опьянение. В этом случае в больнице просто не выдается больничный лист.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

КамЛ писав:
Ребекка писав:Якщо невиробнича травма в станы алкогольного сп"яніння допомога не надається?
Нет, но надо заключение врачей, что было алкогольное опьянение. В этом случае в больнице просто не выдается больничный лист.
видали, аж три штуки (продовження). Лише на полі праворуч напис, що в алкогольному сп"янінні

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Ребекка писав:
КамЛ писав:
Ребекка писав:Якщо невиробнича травма в станы алкогольного сп"яніння допомога не надається?
Нет, но надо заключение врачей, что было алкогольное опьянение. В этом случае в больнице просто не выдается больничный лист.
видали, аж три штуки (продовження). Лише на полі праворуч напис, що в алкогольному сп"янінні
чесно такого випадку не було, просто стало дуже цікаво - https://www.kadrovik01.com.ua/news/2640 ... yasnyu-fss
https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 29669.html

я так розумію , що фонд нам точно не компенсує, а ось чи виплачувати за рахунок підприємства вирішує комісія по соц.страху ...хоча , питання цікаве

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

те що мені розказали: працівник ішов по вулиці і якось так упав, що розрізав сухожилля кисті.

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Ребекка писав:те що мені розказали: працівник ішов по вулиці і якось так упав, що розрізав сухожилля кисті.
я думаю треба консультуватися на пряму з фондом СС , такі випадкі вони Слава Богу одноразові і не часто зафіксовані лікарняними! треба дзвонити в фонд


Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

треба довести, що травма сталася не з його вини, наскільки я зрозуміла. А які штрафи в разі , якщо Фонд вирішить, що допомога призначена неправомірно?
а що ставити в табелі, якщо допомога не призначалася?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

по чьей вине- не важно совсем, приписка про алкогольное состояние лишает права на выплату. У меня была когда-то ситуация, что шли работяги по тротуару в 7 часов вечера с работы, их сбила машина, и уголовное дело на водителя, и все прочие доказательства ничего не дали, человек полгода валялся в больнице без денег. Табель- НН-27

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Зараз він лягає на повторну операцію. Думаю, вже не буде допису про алкоголь. Можна ж буде виплатити допомогу?

Відповісти

Повернутись до “Лікарняні”