Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
viksa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 01 липня 2014, 16:13
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення viksa »

ВікторіяІТ писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. В ЕК - стан розрахунків з бюджетом - по ЄСВ - 21.01.19 код операції 17Х - Нараховано ЄВ ФОП, в т.ч. на спрощеній системі та фермерам. - 819,06
За що нараховано?
Окремо нараховано 819,06грн - код 17F, нараховано платником самостійно за звітом
В мене така сама ситуація, хоча було все по нулям після здачі звітності. Сьогодні зайшла - заборгованість по всім фоп

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

ВікторіяІТ писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. В ЕК - стан розрахунків з бюджетом - по ЄСВ - 21.01.19 код операції 17Х - Нараховано ЄВ ФОП, в т.ч. на спрощеній системі та фермерам. - 819,06
За що нараховано?
Окремо нараховано 819,06грн - код 17F, нараховано платником самостійно за звітом

Бачила в жовтні 2018 року також у багатьох була така проблема. Нарахування за квартал подвоїлось, вийшла недоїмка. Зараз знову якийсь збій в ел. кабінеті? чи тільки в мене так?

Любантина
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 25 січня 2019, 16:35

Повідомлення Любантина »

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, что значит в электронном кабинете код операции 3N5. В гугле ни чего не находит. Или может есть какой то справочник по этим кодам. Благодарна за ответы)

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Любантина писав:Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, что значит в электронном кабинете код операции 3N5. В гугле ни чего не находит. Или может есть какой то справочник по этим кодам. Благодарна за ответы)
Мышкой наведите.

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

lДобрый день! Хочу сдать отчет через эл.кабинет. При попытке подписать пишет "Код "ДРФО підписанта не співпадає з ДРФО платника". Что это может быть и как с ним бороться? Ключ Приватбанка.

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

NTL писав:lДобрый день! Хочу сдать отчет через эл.кабинет. При попытке подписать пишет "Код "ДРФО підписанта не співпадає з ДРФО платника". Что это может быть и как с ним бороться? Ключ Приватбанка.
Помогите, пожалуйста!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

NTL писав:lДобрый день! Хочу сдать отчет через эл.кабинет. При попытке подписать пишет "Код "ДРФО підписанта не співпадає з ДРФО платника". Что это может быть и как с ним бороться? Ключ Приватбанка.
1. Попробовать "Сонатой"
2. Отчет юрика или ФОПа ? Если юрика, то, может быть, перепутаны дир и печать?

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Popen писав:
NTL писав:lДобрый день! Хочу сдать отчет через эл.кабинет. При попытке подписать пишет "Код "ДРФО підписанта не співпадає з ДРФО платника". Что это может быть и как с ним бороться? Ключ Приватбанка.
1. Попробовать "Сонатой"
2. Отчет юрика или ФОПа ? Если юрика, то, может быть, перепутаны дир и печать?
ФОП . Эти же ключом сдала Заяву приєднання до Договору через Сонату В кабинете не подписіывалось. Теперь проблема с ЕСВ.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

NTL писав: ФОП . Эти же ключом сдала Заяву приєднання до Договору через Сонату В кабинете не подписіывалось. Теперь проблема с ЕСВ.
А вы в кабинете выбираете именно ключ "Привата" ?

I...
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 04 жовтня 2013, 21:17
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 39 разів

Повідомлення I... »

viksa писав:
ВікторіяІТ писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. В ЕК - стан розрахунків з бюджетом - по ЄСВ - 21.01.19 код операції 17Х - Нараховано ЄВ ФОП, в т.ч. на спрощеній системі та фермерам. - 819,06
За що нараховано?
Окремо нараховано 819,06грн - код 17F, нараховано платником самостійно за звітом
В мене така сама ситуація, хоча було все по нулям після здачі звітності. Сьогодні зайшла - заборгованість по всім фоп
аналогично((( раньше код 17F не встречался вообще, а сейчас нарахування расписаны до 28 февраля, и недоимка 819,06х3=2457,18 это не глюк, это вредительство((((

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”