Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Свитла-ланка
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 30 вересня 2014, 11:31
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Свитла-ланка »

податкові не включала в декларацію

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

#g_cray2# Позвонила налоговоая и потребовала чтобы я убрала из кредита за октябрь НН, кот зарегина 16.11
Я нашла в январе НН побольше
Как мне уточнить Д5 и Деку саму и все?
И еще где уточненка в медке?

Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

RadioBaby писав:#g_cray2# Позвонила налоговоая и потребовала чтобы я убрала из кредита за октябрь НН, кот зарегина 16.11
Я нашла в январе НН побольше
Как мне уточнить Д5 и Деку саму и все?
И еще где уточненка в медке?
Через створення звіту найдите J0217020-оно самое + дод. 5

АлевтинаЧка
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 14 липня 2018, 21:55
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення АлевтинаЧка »

Добрый день! Подскажите, сейчас обнаружила, что бухгалтер подавала УР по НДС, а сумму самост. начисленного штрафа не отразила проводками в 1С. Могу ля я текущим периодом сделать проводки: 948- 6415 и 6412-315?

OksBuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 04 липня 2012, 12:57
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення OksBuh »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если ошибочно в ноябре включена НН в налоговый кредит (поставщик выписал не по первому событию),
в январе поставщиком зарегистрирована правильная НН и РК к ошибочной.
То мне (покупателю) подавать уточненку за ноябрь или по дате регистрации РК (январь) снять НК?
Спасибо

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Завысили НК в декларации, налоговая прислала акт. Подала уточненку, но налоговая говорит, что не нужно было подавать. Они сами снимут суумму и начислят штраф. Это верно? Не понимаю как не подавать уточненку. 50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Доброго дня. Сьогодні здаю уточнену декларацію за грудень18 (знімаю частково ПК). Як вважаєте, штраф мені нараховувати? Збиває з толку 31січня, сьогодні ще останній день сплати ПДВ за грудень.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Сьогодні здаю уточнену декларацію за грудень18 (знімаю частково ПК). Як вважаєте, штраф мені нараховувати? Збиває з толку 31січня, сьогодні ще останній день сплати ПДВ за грудень.
нараховувати. Останній день сплати податку був учора

Умка04
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 06 серпня 2018, 18:30
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Умка04 »

Добрый день! Первый раз сталкиваюсь с УР, подскажите, пожалуйста по сумме НДС к оплате и самоштрафу, я пополняю электронный счет и они сами списывают или должна платить на счет НДС в ДФС. Спасибо

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Умка04 писав:Добрый день! Первый раз сталкиваюсь с УР, подскажите, пожалуйста по сумме НДС к оплате и самоштрафу, я пополняю электронный счет и они сами списывают или должна платить на счет НДС в ДФС. Спасибо
сумма штрафа - только на лиц счет НДС

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”