Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Маруся10 писав: а зачем показывать, контрагент один и тот же, сумма одна и та же, я такие НН и РК не показываю
Аргументировать точно, надо или не надо показывать - я не могу. Но я для себя приняла решение - показывать, т.к. потом обязательства по декларации сверяются с суммой зарегистрированных НН. Но знаю, как проверяются РК, но лучше показать лишнее, чем не показать, а потом, тьфу-тьфу, подавать уточненки.

Treenkov
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 квітня 2015, 13:57
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Treenkov »

Подскажите, такая ситуация. Выписала контрагенту НН 04.01.19, зарегистрировала. Теперь возникла такая ситуация, что Договор закончился к тому времени и теперь нужно эту же накладную сделать от 02.01.19. Теперь главный вопрос как мне составить правильно РК, чтоб обнулить НН от 04.01? Какой код ставить? Просто в ступоре уже. Заранее спасибо

Treenkov
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 квітня 2015, 13:57
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Treenkov »

С кодом причины "смена номенклатуры"? и одна строка с минусами?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Treenkov писав:Подскажите, такая ситуация. Выписала контрагенту НН 04.01.19, зарегистрировала. Теперь возникла такая ситуация, что Договор закончился к тому времени и теперь нужно эту же накладную сделать от 02.01.19. Теперь главный вопрос как мне составить правильно РК, чтоб обнулить НН от 04.01? Какой код ставить? Просто в ступоре уже. Заранее спасибо
Ну на цій же сторінці вже є відповідь. Навіть гортати нічого не потрібно.#rtfm#
Виправлення дати у ПН через РК не передбачено. Тож РК на- і нова ПН правильною датою. У РК причина - "Повернення товару або авансових платежів".

Treenkov
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 квітня 2015, 13:57
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Treenkov »

Спасибо, просто затуркалась уже совсем)

Альонушка
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2012, 06:27

Повідомлення Альонушка »

Добрий вечір, підскажіть будь-ласка як виправити помилку: виписала зведену ПН за день, потім було поверення товару, зробила зведену РК з мінусом на неплатника на більшу суму ніж потрібно, виписала на -500грн, а треба було тільки на 100грн, тепер потрібно скласти РК з плюсом на 400грн, зробила РК з кодом причини 303 Зменшення обсягу при нульовій кількості, але в дфс не прийняли, підскажіть як правильно зробити РК

Ана
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 19 липня 2011, 07:56
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ана »

Добрий день

Я Покупець, платник ПДВ лише сьогодні побачила, що прадавець зареєстрував зайву подадаткову накладну за 28/10/2018 р. В обох організаціях ця податкову було включено в декларацію ПДВ. Попросила, щоб продавець склав РК. Продавець склав РК з типом причини 301, поставав галочку, що цей РК реєструє продавець і також поставав галочку не підлягає наданню отримувачу по типу причини 20. Але логіка каже, що я як отримувач маю отримати цю РК.
Питання: чи має вказуватися тип причини 20, чи має бути галочка, що я як покупець не маю отримати цей РК?

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Ана писав:Добрий день

Я Покупець, платник ПДВ лише сьогодні побачила, що прадавець зареєстрував зайву подадаткову накладну за 28/10/2018 р. В обох організаціях ця податкову було включено в декларацію ПДВ. Попросила, щоб продавець склав РК. Продавець склав РК з типом причини 301, поставав галочку, що цей РК реєструє продавець і також поставав галочку не підлягає наданню отримувачу по типу причини 20. Але логіка каже, що я як отримувач маю отримати цю РК.
Питання: чи має вказуватися тип причини 20, чи має бути галочка, що я як покупець не маю отримати цей РК?
Вам, скорее всего, надо уточняться и снимать с кредита ненужную НН. Так, что эта РК Вам не нужна.

Ана
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 19 липня 2011, 07:56
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ана »

Дякую. А в СЕА ПДВ в реєстрі операцій в електронному кабінеті платника вона теж змінусується?

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Добрый день.
Бухгалтера Харьковчане, потребители эл/эенергии от Харьковобленерго. Кто получил РК за ноябрь, декабрь 2018 г? Понимаете почему уменьшают нам НК?
Получила 2 РК в минус, просят зарегистрировать. У меня в учете оснований для этого нет.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”