«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Александр2301 писав:
zoltan писав:
Александр2301 писав:Подскажите, как исправить ситуацию? 10.12.18 принят работник, 30.12.18 он увольняется, и его забыли провести в отчете. Как быть?
1-додаткова за грудень ( таб5 прийняття) 2- в звіті за січень добавити цього працівника з типом нарахувань 2 і таб5 на звільнення
Первое понял, а на счет второго вопрос, зачем его показывать в таблице 5 за январь 2019, если он работал только в декабре 2018?
Ви добавляете його в звіті за січень м-ць 12 рік 2018 , такий порядок

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

zoltan писав:
Александр2301 писав:
zoltan писав:1-додаткова за грудень ( таб5 прийняття) 2- в звіті за січень добавити цього працівника з типом нарахувань 2 і таб5 на звільнення
Первое понял, а на счет второго вопрос, зачем его показывать в таблице 5 за январь 2019, если он работал только в декабре 2018?
Ви добавляете його в звіті за січень м-ць 12 рік 2018 , такий порядок
це добавляється в таб6

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Доброго дня. Прошу Вашої допомоги. в січні працівник-зовніщній сумісник (працював неповний робочий ча) приніс трудову. Оформила все через звільнення за сумісництвом та наступного дня прийняття на основне місце роботи. В таблиці 6 звіту цього працівника потрібно указувати однією строкою (двома строками в табл.6 одного працівника просто не прийняло). Тепер моє АЛЕ, де я зависла. #wall# Мені потрібно заповняти по цьому працівнику і графу 22 (трудова книжка) і графу 24 (неповний робочий час) ?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

по инвалиду у работодателя-ФОП-а, ставка 8,41% ЕСВ – ошибка контроля в ПФУ исправлена: можно сдавать/пересдавать Додаток 4
Зображення

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Прошу Вашої допомоги. в січні працівник-зовніщній сумісник (працював неповний робочий ча) приніс трудову. Оформила все через звільнення за сумісництвом та наступного дня прийняття на основне місце роботи. В таблиці 6 звіту цього працівника потрібно указувати однією строкою (двома строками в табл.6 одного працівника просто не прийняло). Тепер моє АЛЕ, де я зависла. #wall# Мені потрібно заповняти по цьому працівнику і графу 22 (трудова книжка) і графу 24 (неповний робочий час) ?
Ви, мабуть, щось неправильно заповнюєте. Місяць тому подавала аналогічний звіт. Заповнила на працівника 2 рядочки, у одному - заповнено колонку 22, у іншому - колонку 24. От колонку 15 заповнила 1 раз (на сумісництві). Таблицю 5 також подавала. Отримала "цікаву" квитанцію, щоб я звернула увагу, що по працівнику наявний факт розірвання трудових відносин, а період перебування у трудових відносинах - повний місяць, але "дані завантажено до реєстру". Вважаю, що звіт прийнято.#curtsey#

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Прошу Вашої допомоги. в січні працівник-зовніщній сумісник (працював неповний робочий ча) приніс трудову. Оформила все через звільнення за сумісництвом та наступного дня прийняття на основне місце роботи. В таблиці 6 звіту цього працівника потрібно указувати однією строкою (двома строками в табл.6 одного працівника просто не прийняло). Тепер моє АЛЕ, де я зависла. #wall# Мені потрібно заповняти по цьому працівнику і графу 22 (трудова книжка) і графу 24 (неповний робочий час) ?
Відповідь для особливих, таких як я тут https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/45538
Але проблема в тому, що такі як я спочатку здають звіти, а тоді знаходять для них відповіді#g_hospita
За логікою розяснення в таблиці 6 потрібно заповнювати колонки 22 або 24 що відповідає звільненому.
Як Ви форумчани вважаєте, буде помилкою якщо я заповнила колонку 22 (як у прикладі) хоч у мене дзеркальна ситуація?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Nelli-Nelli писав:
Скрытый текст
Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Прошу Вашої допомоги. в січні працівник-зовніщній сумісник (працював неповний робочий ча) приніс трудову. Оформила все через звільнення за сумісництвом та наступного дня прийняття на основне місце роботи. В таблиці 6 звіту цього працівника потрібно указувати однією строкою (двома строками в табл.6 одного працівника просто не прийняло). Тепер моє АЛЕ, де я зависла. #wall# Мені потрібно заповняти по цьому працівнику і графу 22 (трудова книжка) і графу 24 (неповний робочий час) ?
Відповідь для особливих, таких як я тут https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/45538
Але проблема в тому, що такі як я спочатку здають звіти, а тоді знаходять для них відповіді#g_hospita
За логікою розяснення в таблиці 6 потрібно заповнювати колонки 22 або 24 що відповідає звільненому.
Як Ви форумчани вважаєте, буде помилкою якщо я заповнила колонку 22 (як у прикладі) хоч у мене дзеркальна ситуація?
Я робила по варіанту 2. (про ознаку наявності трудової книжки я Вам не написала, хоча проставляла її лише у одному рядку). А сумарний дохід за місяць у Вас більший, ніж мінімальний? Якщо більший, то наче правильно, тим більше, що у наступних звітах ця відмітка також буде стояти. Навіть не знаю. Як на мене, відображення 2-ма рядками правильніше і виглядає логічніше. Може ще у когось була схожа ситуація.#search#

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Якщо працівник звільнений і знову прийнятий у тому самому місяці, показувати одним рядком в таблиці 6 чи двома?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Яночка писав:Якщо працівник звільнений і знову прийнятий у тому самому місяці, показувати одним рядком в таблиці 6 чи двома?
если уволен и принят по основному месту - одной строчкой

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Яков писав:по инвалиду у работодателя-ФОП-а, ставка 8,41% ЕСВ – ошибка контроля в ПФУ исправлена: можно сдавать/пересдавать Додаток 4
Підкажіть, будь ласка, у табл.1 додатка 4 сума ЄСВ 8,41% за інваліда у фопа відображається у рядку 3.2. І у рядку 3.2.1 проставляється 918,06. Я, так розумію, ця сумма довідково, і на неї не звертати уваги? У цього ФОПа лише одна наймана особа, яка і є інвалідом 3 групи, тому інших нарахувань ЄСВ немає.

І додатково по інваліду. Вибачте, що не по темі. Йому в стаж буде враховано весь місяць, незважаючи на пільгову сплату ЄСВ? Чи пропорційно?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”