Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

да. вчерашние зарегины вчера, сегодняшние - Уже зарегистрированы

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Маруся10 писав:
marina11 писав:
Діна 1977 писав: У мене теж саме. Вчора відправила в 13.40, сьогодні повторно у 8.58 і нічого#g_cray2# . Покупці ждуть ліміт , а тут така свиня .
??? Я вчора надсилала на реєстрацію кілька ПН близько 15-00, тобто після Вас. Сьогодні зранку затягнулися квитанції про реєстрацію всіх.
Надсилати повторно ту саму ПН можна, не задвоїться, лише подовжить чергу на сервер.
я отправляла и вчера и сегодня - все приходят квитанции, даже сегоднешние те что отправляла в 11,00 половина квитаций уже пришли
Тільки що прийшли квитанціі . В квитанціі написано документ прийнято 13.02 в 14.00 , а кабінеті ліміт знявся і реєстрація 14.02 в 13.07#swoon#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Діна 1977 писав:
Маруся10 писав:
marina11 писав: ??? Я вчора надсилала на реєстрацію кілька ПН близько 15-00, тобто після Вас. Сьогодні зранку затягнулися квитанції про реєстрацію всіх.
Надсилати повторно ту саму ПН можна, не задвоїться, лише подовжить чергу на сервер.
я отправляла и вчера и сегодня - все приходят квитанции, даже сегоднешние те что отправляла в 11,00 половина квитаций уже пришли
Тільки що прийшли квитанціі . В квитанціі написано документ прийнято 13.02 в 14.00 , а кабінеті ліміт знявся і реєстрація 14.02 в 13.07#swoon#
Ваші, певно, йшли через сервер Вашингтона#g_crazy# Там же наче фізична черга... Принаймні нам так розповідають...

YNATY
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 26 квітня 2016, 14:14
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення YNATY »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, до какого расхождения гр6 х гр 7 = гр 10 пропускает регистрацию? Было же вроде до 1грн???

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

YNATY писав:Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, до какого расхождения гр6 х гр 7 = гр 10 пропускает регистрацию? Было же вроде до 1грн???
З якогось часу до 0,50 грн. Якщо знову нічого не змінилося.

Irina33
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 12 серпня 2013, 12:17
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina33 »

Добрый день! А до которого времени сегодня регистрация НН?

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Здравствуйте!

Помогите, пожалуйста.

Когда у предприятия не было еще статуса плательщика НДС была проведена оплата за услуги поставщику с НДС.

Так как первое событие оплата, у меня НДС не возникает. Они должны были зарегить НН на неплательщика.

А теперь они дали Акт месяцем когда у нас статус плательщика НДС есть, у меня в оборотке зависает неподтвержденный НК.

Что надо сделать ?

Буду благодарна, если поможете. Спасибо.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Светлана Анатольевна Ш. писав:Здравствуйте!

Помогите, пожалуйста.

Когда у предприятия не было еще статуса плательщика НДС была проведена оплата за услуги поставщику с НДС.

Так как первое событие оплата, у меня НДС не возникает. Они должны были зарегить НН на неплательщика.

А теперь они дали Акт месяцем когда у нас статус плательщика НДС есть, у меня в оборотке зависает неподтвержденный НК.

Что надо сделать ?

Буду благодарна, если поможете. Спасибо.
Я б в такому випадку ставила все у витрати, адже в ПСБУ9, на яке посилається ПСБУ16 прописано :»Первоначальной стоимостью запасов, приобретенных за плату, является себестоимость запасов, состоящая из следующих фактических расходов...
сумм косвенных налогов в связи с приобретением запасов, не возмещаемых предприятию.»
Хай мене хтось виправить, якщо вважає по-другому.

Zolter1984
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 738
З нами з: 21 серпня 2013, 10:15
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 295 разів

Повідомлення Zolter1984 »

Nelli-Nelli писав:
Светлана Анатольевна Ш. писав:Здравствуйте!

Помогите, пожалуйста.

Когда у предприятия не было еще статуса плательщика НДС была проведена оплата за услуги поставщику с НДС.

Так как первое событие оплата, у меня НДС не возникает. Они должны были зарегить НН на неплательщика.

А теперь они дали Акт месяцем когда у нас статус плательщика НДС есть, у меня в оборотке зависает неподтвержденный НК.

Что надо сделать ?

Буду благодарна, если поможете. Спасибо.
Я б в такому випадку ставила все у витрати, адже в ПСБУ9, на яке посилається ПСБУ16 прописано :»Первоначальной стоимостью запасов, приобретенных за плату, является себестоимость запасов, состоящая из следующих фактических расходов...
сумм косвенных налогов в связи с приобретением запасов, не возмещаемых предприятию.»
Хай мене хтось виправить, якщо вважає по-другому.
Все верно - НДС списывается на 949 счет

Bus
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 16 березня 2015, 15:53
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Bus »

Добрый день! Что бы это значило? Налоговая накладная зарегистрирована , а лимит не меняется.В кабинете пишется "Реєстрація ПН - отриманої анульованим/повторно зареєстрованим". И это по всем входящим за март. У поставщика лимит уменьшается, запись аналогичная. вместо "отриманої" - "виданої"

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”