Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
b_holder
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2018, 10:02
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення b_holder »

Татьяна Т. писав: Похоже, Вы заполняете не налог на землю, а декларацию по единому налогу 4 гр. показатель 0,95 стался прошлогодним.
Так, можливо .я неточно написав. Бланк називається "Податкова декларація платника єдиного податку 4 групи".
Якщо немає витяга оцінки земельної ділянки, то можна застосовувати середню оцінку по області?

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

b_holder писав:Доброго дня всім.
Будь ласка, допоможіть з заповненням декларації зі сплати податку за землю с/г виробників у програмі медок.
Мене цікавить колонка №5 Ставка податку. В минулорічному звіті стоїть 0,95. Але я не знаю, звідки взялась ця цифра, можливо перенесено з позаминулорічого звіту.
Я завантажив рішення сільської ради, де розташована земля, яка знаходиться в користуванні ФГ, там написано, що ставка податку для ріллі - 0,5% від нормативної грошової оцінки. Витягів, на жаль не маю, тому для розрахунку взяв середню оцінку по області.
Дякую.
Вы брали Ставку с НКУ:
293.9. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):

293.9.1. для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту) - 0,95;

{Підпункт 293.9.1 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015; в редакції Закону № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.2. для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,57;

{Підпункт 293.9.2 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.3. для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях) - 0,57;

{Підпункт 293.9.3 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.4. для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,19;

{Підпункт 293.9.4 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.5. для земель водного фонду - 2,43;

{Підпункт 293.9.5 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015}

293.9.6. для сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту, - 6,33.

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

b_holder писав:
Татьяна Т. писав: Похоже, Вы заполняете не налог на землю, а декларацию по единому налогу 4 гр. показатель 0,95 стался прошлогодним.
Так, можливо .я неточно написав. Бланк називається "Податкова декларація платника єдиного податку 4 групи".
Якщо немає витяга оцінки земельної ділянки, то можна застосовувати середню оцінку по області?
Вытяг лучше закажите в Центре админ. услуг, будет позже - уточните свою декларацию. Пока подавайте хоть по средней по области, если она не меньше прошлогодней Вашей оценки. Не забудьте приложение (питома вага)

b_holder
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2018, 10:02
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення b_holder »

Татьяна Т. писав: Вытяг лучше закажите в Центре админ. услуг, будет позже - уточните свою декларацию. Пока подавайте хоть по средней по области, если она не меньше прошлогодней Вашей оценки. Не забудьте приложение (питома вага)
Звіт вже подав (застосував середню оцінку по області) і замовив витяги. Середня оцінка по області - вища ніж минулорічна. Після того, як прийдуть витяги - обов'язково подавати уточнення і чи не буде штрафних санкцій від податкової?

rtdf123
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 06 лютого 2019, 08:41

Повідомлення rtdf123 »

anna1611 писав:
myrdiy писав:
Юлия_Бух писав: я всегда и гектары и суммы указую))
як це тільки гектари?
потрібно вказувати все. вона так і називаеться ЗАГАЛЬНА. І гектари і сума все повинно зійтись.
Все тоже самое в Загальной, кроме строки 8 и 9 (орган, в который подается декларация и код КОАТУУ) вместе с додатками

И письмо с "макулатурой", как сказали в налоговой, в налоговую по основному месту учета
Подскажите в "загальній звітній декларації" ведомость о наличии земли заполняем построчно как и в " звітній " или одной строкой

NataljaAcc
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 01 жовтня 2017, 22:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення NataljaAcc »

rtdf123 писав:
anna1611 писав:
myrdiy писав: як це тільки гектари?
потрібно вказувати все. вона так і називаеться ЗАГАЛЬНА. І гектари і сума все повинно зійтись.
Все тоже самое в Загальной, кроме строки 8 и 9 (орган, в который подается декларация и код КОАТУУ) вместе с додатками

И письмо с "макулатурой", как сказали в налоговой, в налоговую по основному месту учета
Подскажите в "загальній звітній декларації" ведомость о наличии земли заполняем построчно как и в " звітній " или одной строкой
одной строкой, 2,9,10,11 графа

NataljaAcc
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 01 жовтня 2017, 22:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення NataljaAcc »

Это только у меня больше 30 разных нормативн. оценок или у кого-то тоже простынь получилась? (100 кадастровых)

AnnaProbl
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 12 листопада 2018, 23:38
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення AnnaProbl »

Підскажіть, будь ласка, за минулий рік частка с/г виробництва нижча ніж потрібний %.
Ми автоматично переходимо на загальну систему чи потрібно щось кудись здавати? #help#

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

b_holder писав:
Татьяна Т. писав: Вытяг лучше закажите в Центре админ. услуг, будет позже - уточните свою декларацию. Пока подавайте хоть по средней по области, если она не меньше прошлогодней Вашей оценки. Не забудьте приложение (питома вага)
Звіт вже подав (застосував середню оцінку по області) і замовив витяги. Середня оцінка по області - вища ніж минулорічна. Після того, як прийдуть витяги - обов'язково подавати уточнення і чи не буде штрафних санкцій від податкової?
Если в вытяге оценка окажется больше, чем Вы рассчитали, то штрафа не будет до конца 1 квартала, т.к. еще не настанет срока оплаты. Поэтому уточняйте, когда будет вытяг, сразу.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

myrdiy писав:
Юлия11 писав:Доброго дня!
Допоможіть будь ласка: 01.01.2015р. голова отримував витяги про НГО земельних ділянок, що надані йому в оренду для ведення ферм. господарства-юрособи. По них звітували минулого року (множивши НГО із витягів на коефіцієнт 1,124). В цих витягах сума НГО менша, ніж у щойно отриманих витягах. Не розумію чому.

По яких витягах мені тепер звітувати, чи можна використовувати витяги, отримані 01.01.2015р.? які коефіцієнти застосовувати в цьому році?

Дуже дякую за допомогу.
Звітувати по витягах 2019 року. так вимагає ДФС з витягами 2015 року ніяк воно несходиться.
я, дико извиняюсь, я не местный, я - из Скотовска #search#

но в ситуации АРЕНДЫ земельного участка государственной собственности для создания фермерского хозяйства в договор внесена нормативная оценка конкретного участка и со времени этой оценки для целей уложения договора в 2015 предусмотренные законом 5 лет еще не истекли ...

так какого рожна земельный регистратор самовольно (в одностороннем порядке) изменил ведомости в кадастре об нормативной оценке участка за договором #g_mad#

аналогичный вопрос возникает и по земельным участкам в частной собственности, нормативную оценку которых заказывали собственники участков для правомерного уложения договоров аренды #g_mad#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”