Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники Дополнительные действия
b_holder
От: Monday, February 18, 2019 1:43:55 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 0
Татьяна Т. пишет:

Похоже, Вы заполняете не налог на землю, а декларацию по единому налогу 4 гр. показатель 0,95 стался прошлогодним.

Так, можливо .я неточно написав. Бланк називається "Податкова декларація платника єдиного податку 4 групи".
Якщо немає витяга оцінки земельної ділянки, то можна застосовувати середню оцінку по області?
Танечка-Танюша
От: Monday, February 18, 2019 1:47:55 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 57
b_holder пишет:
Доброго дня всім.
Будь ласка, допоможіть з заповненням декларації зі сплати податку за землю с/г виробників у програмі медок.
Мене цікавить колонка №5 Ставка податку. В минулорічному звіті стоїть 0,95. Але я не знаю, звідки взялась ця цифра, можливо перенесено з позаминулорічого звіту.
Я завантажив рішення сільської ради, де розташована земля, яка знаходиться в користуванні ФГ, там написано, що ставка податку для ріллі - 0,5% від нормативної грошової оцінки. Витягів, на жаль не маю, тому для розрахунку взяв середню оцінку по області.
Дякую.

Вы брали Ставку с НКУ:
293.9. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):

293.9.1. для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту) - 0,95;

{Підпункт 293.9.1 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015; в редакції Закону № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.2. для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,57;

{Підпункт 293.9.2 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.3. для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях) - 0,57;

{Підпункт 293.9.3 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.4. для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,19;

{Підпункт 293.9.4 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 1791-VIII від 20.12.2016}

293.9.5. для земель водного фонду - 2,43;

{Підпункт 293.9.5 пункту 293.9 статті 293 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015}

293.9.6. для сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту, - 6,33.
Татьяна Т.
От: Monday, February 18, 2019 2:42:03 PM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 141
b_holder пишет:
Татьяна Т. пишет:

Похоже, Вы заполняете не налог на землю, а декларацию по единому налогу 4 гр. показатель 0,95 стался прошлогодним.

Так, можливо .я неточно написав. Бланк називається "Податкова декларація платника єдиного податку 4 групи".
Якщо немає витяга оцінки земельної ділянки, то можна застосовувати середню оцінку по області?

Вытяг лучше закажите в Центре админ. услуг, будет позже - уточните свою декларацию. Пока подавайте хоть по средней по области, если она не меньше прошлогодней Вашей оценки. Не забудьте приложение (питома вага)
b_holder
От: Monday, February 18, 2019 4:15:35 PM

Татьяна Т. пишет:

Вытяг лучше закажите в Центре админ. услуг, будет позже - уточните свою декларацию. Пока подавайте хоть по средней по области, если она не меньше прошлогодней Вашей оценки. Не забудьте приложение (питома вага)

Звіт вже подав (застосував середню оцінку по області) і замовив витяги. Середня оцінка по області - вища ніж минулорічна. Після того, як прийдуть витяги - обов'язково подавати уточнення і чи не буде штрафних санкцій від податкової?
rtdf123
От: Monday, February 18, 2019 4:43:41 PM

anna1611 пишет:
myrdiy пишет:
Юлия_Бух пишет:
МилаМила пишет:
А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?Help

я всегда и гектары и суммы указую))

як це тільки гектари?
потрібно вказувати все. вона так і називаеться ЗАГАЛЬНА. І гектари і сума все повинно зійтись.

Все тоже самое в Загальной, кроме строки 8 и 9 (орган, в который подается декларация и код КОАТУУ) вместе с додатками

И письмо с "макулатурой", как сказали в налоговой, в налоговую по основному месту учета

Подскажите в "загальній звітній декларації" ведомость о наличии земли заполняем построчно как и в " звітній " или одной строкой
NataljaAcc
От: Monday, February 18, 2019 4:50:45 PM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 27
rtdf123 пишет:
anna1611 пишет:
myrdiy пишет:
Юлия_Бух пишет:
МилаМила пишет:
А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?Help

я всегда и гектары и суммы указую))

як це тільки гектари?
потрібно вказувати все. вона так і називаеться ЗАГАЛЬНА. І гектари і сума все повинно зійтись.

Все тоже самое в Загальной, кроме строки 8 и 9 (орган, в который подается декларация и код КОАТУУ) вместе с додатками

И письмо с "макулатурой", как сказали в налоговой, в налоговую по основному месту учета

Подскажите в "загальній звітній декларації" ведомость о наличии земли заполняем построчно как и в " звітній " или одной строкой

одной строкой, 2,9,10,11 графа
NataljaAcc
От: Monday, February 18, 2019 5:47:57 PM

Это только у меня больше 30 разных нормативн. оценок или у кого-то тоже простынь получилась? (100 кадастровых)
AnnaProbl
От: Monday, February 18, 2019 7:30:31 PM

Підскажіть, будь ласка, за минулий рік частка с/г виробництва нижча ніж потрібний %.
Ми автоматично переходимо на загальну систему чи потрібно щось кудись здавати? Help
Татьяна Т.
От: Monday, February 18, 2019 9:42:39 PM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 141
b_holder пишет:
Татьяна Т. пишет:

Звіт вже подав (застосував середню оцінку по області) і замовив витяги. Середня оцінка по області - вища ніж минулорічна. Після того, як прийдуть витяги - обов'язково подавати уточнення і чи не буде штрафних санкцій від податкової?

Если в вытяге оценка окажется больше, чем Вы рассчитали, то штрафа не будет до конца 1 квартала, т.к. еще не настанет срока оплаты. Поэтому уточняйте, когда будет вытяг, сразу.
Al Shurshun
От: Monday, February 18, 2019 10:36:40 PM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 475
myrdiy пишет:
Юлия11 пишет:
Доброго дня!
Допоможіть будь ласка: 01.01.2015р. голова отримував витяги про НГО земельних ділянок, що надані йому в оренду для ведення ферм. господарства-юрособи. По них звітували минулого року (множивши НГО із витягів на коефіцієнт 1,124). В цих витягах сума НГО менша, ніж у щойно отриманих витягах. Не розумію чому.

По яких витягах мені тепер звітувати, чи можна використовувати витяги, отримані 01.01.2015р.? які коефіцієнти застосовувати в цьому році?

Дуже дякую за допомогу.

Звітувати по витягах 2019 року. так вимагає ДФС з витягами 2015 року ніяк воно несходиться.

я, дико извиняюсь, я не местный, я - из Скотовска Search

но в ситуации АРЕНДЫ земельного участка государственной собственности для создания фермерского хозяйства в договор внесена нормативная оценка конкретного участка и со времени этой оценки для целей уложения договора в 2015 предусмотренные законом 5 лет еще не истекли ...

так какого рожна земельный регистратор самовольно (в одностороннем порядке) изменил ведомости в кадастре об нормативной оценке участка за договором Mad

аналогичный вопрос возникает и по земельным участкам в частной собственности, нормативную оценку которых заказывали собственники участков для правомерного уложения договоров аренды Mad

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) Haha

Готовое изделие в виде паровоза обработать лобзиком до формы самолета
voko
От: Tuesday, February 19, 2019 9:38:36 AM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 292
anna1611 пишет:
Ksena_K пишет:
Юлия_Бух пишет:
MaxeHbka пишет:
myrdiy пишет:
Юлия_Бух пишет:
Розрахунок частки сдаємо на старому бланку. Хто вже сдав?

я здавала на старому бланку

Вчора здала на новому. Все прийнято.

звонила в налоговую-сказали новый бланк уже тянет, так что сдавать на новом

Здала ще 04.02, на старому бланку, тепер що, перездавать нову звітну?

Нет желанияMad . У меня уже и начисления ЕН появились, думаю, подтвердила статус. Кто будет пересдавать?

Позвонила в налоговую, говорят, в ручном режиме принимают старый бланк. Подождите, говорят, пока не пересдавайтеCrazy

Здав 6-го лютого на старому бланку (у СОТІ нового бланку минулої п'ятниці ще не було, сьогодні вже є), у кабінеті також є нарахування до кінця 2019 року. Телефонував щойно до свого інспектора податкової, каже: перездавати не потрібно.

2 x 3 = 4
Ксюшик5
От: Tuesday, February 19, 2019 11:32:00 AM
Ранг: Профи

Благодарностей: 1
Доброго дня! Подала декларацію і додивилася, що у звітній зробила помилку по неуважності, не вірну дату державної реєстрації ввела - замість 2019 року поставила 2018 рік, а договір оренди, то заключений у 2019 році. Що в такому випадку робити, подавати уточнюючу?
NataljaAcc
От: Tuesday, February 19, 2019 1:15:41 PM

подайте нову звітну з виправленням, сьогодні ще є час якщо це дека на 4групу
Юлия_Бух
От: Tuesday, February 19, 2019 2:30:03 PM

Ранг: Просвещенный

Благодарностей: 54
Ксюшик5 пишет:
Доброго дня! Подала декларацію і додивилася, що у звітній зробила помилку по неуважності, не вірну дату державної реєстрації ввела - замість 2019 року поставила 2018 рік, а договір оренди, то заключений у 2019 році. Що в такому випадку робити, подавати уточнюючу?

я бы ничего не делала
Юлия_Бух
От: Tuesday, February 19, 2019 3:13:55 PM

Ксюшик5 пишет:

Вы вообще должны включать только договора, которые у Вас зарегистрированы на 01.01.2019, а все что уже зарегистрировали в 2019 году нужно добавлять уточненкой.
ИринаОД31
От: Wednesday, February 20, 2019 1:25:22 PM
Ранг: Профи

Благодарностей: 8
NataljaAcc пишет:
Это только у меня больше 30 разных нормативн. оценок или у кого-то тоже простынь получилась? (100 кадастровых)

у меня порядка 350 вытягов, проверила штук 10 - оценка разная!!! сложила всю оценку и разделила на кол-во га - завела одной строкой, также есть земля без кадастрового номера, сложила все га и завела второй строкой, таким образом у меня по рилли 2 строки, средняя по моему хозяйству и средняя по району. Отчет принят - ждем звонки)

я почитала, что получают из налоговой списки физ лиц - арендодателей с требование уплатить налог на землю, вот и я впервые получила из сельсовета такой список - им надиктовали из налоговой, кто исполнитель, какой отдел найти не могу, какие дополнит документы вы сдаете, для доказательства что никакого земельного налога нет?
Юлия_Бух
От: Wednesday, February 20, 2019 1:30:18 PM

ИринаОД31 пишет:
NataljaAcc пишет:

у меня порядка 350 вытягов, проверила штук 10 - оценка разная!!! сложила всю оценку и разделила на кол-во га - завела одной строкой, также есть земля без кадастрового номера, сложила все га и завела второй строкой, таким образом у меня по рилли 2 строки, средняя по моему хозяйству и средняя по району. Отчет принят - ждем звонки)

я почитала, что получают из налоговой списки физ лиц - арендодателей с требование уплатить налог на землю, вот и я впервые получила из сельсовета такой список - им надиктовали из налоговой, кто исполнитель, какой отдел найти не могу, какие дополнит документы вы сдаете, для доказательства что никакого земельного налога нет?

несу в отдел физических лиц списки арендодателей, а лучше бы было отправить туда арендодателей.
ТатьянаД
От: Wednesday, February 20, 2019 3:18:22 PM

Ранг: Гуру

Благодарностей: 30
3.1.2. При заповненні рядка 9 «Код органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної(их) ділянки(ок) за КОАТУУ» зазначається код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ, що відповідає місцезнаходженню платника податку (основному місцю обліку платника).

запуталась, помогите разобраться
По общей и по отчетной
Елена1265
От: Thursday, February 21, 2019 8:57:52 AM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 3
ТатьянаД пишет:
3.1.2. При заповненні рядка 9 «Код органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної(их) ділянки(ок) за КОАТУУ» зазначається код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ, що відповідає місцезнаходженню платника податку (основному місцю обліку платника).

запуталась, помогите разобраться
По общей и по отчетной

В общей указываете код по месту регистрации предприятия, а в отчетной код местонахождения земли, если несколько сельсоветов, то по каждому делать отчетную отдельно, по каждому коду, а если у вас код совпадает, то и в общей и в отчетной ставите одинаковый
Танечка-Танюша
От: Tuesday, February 26, 2019 4:13:30 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 57
У предприятия есть скважина для добычи воды для собственных нужд. Нужно сдавать отчетность по МФСО?