Продажа основных средств

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Маруся10 писав:На предприятии был автомобиль Газель стоимостью 98000 , в августе 2018 попал в аварию, сейчас его продают на запчасти за 1800 как мне все это правильно провести
и какие доки надо к этому приложить, протокол, что мол машина не подлежит ремонту и мы ее продаем?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Маруся10 писав:
Маруся10 писав:На предприятии был автомобиль Газель стоимостью 98000 , в августе 2018 попал в аварию, сейчас его продают на запчасти за 1800 как мне все это правильно провести
и какие доки надо к этому приложить, протокол, что мол машина не подлежит ремонту и мы ее продаем?
Моя думка
1.Протокол засновників, щодо продажу, що не підлягає ремонту
2. Наказ комісії, що не підлягає ремонту
3. зняти з обліку в органах ДАІ ( я думаю вони скажуть, що треба)

Акт на списання ТЗ та оприбуткування з/частин як товару

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ANKO писав:
Маруся10 писав:
Маруся10 писав:На предприятии был автомобиль Газель стоимостью 98000 , в августе 2018 попал в аварию, сейчас его продают на запчасти за 1800 как мне все это правильно провести
и какие доки надо к этому приложить, протокол, что мол машина не подлежит ремонту и мы ее продаем?
Моя думка
1.Протокол засновників, щодо продажу, що не підлягає ремонту
2. Наказ комісії, що не підлягає ремонту
3. зняти з обліку в органах ДАІ ( я думаю вони скажуть, що треба)

Акт на списання ТЗ та оприбуткування з/частин як товару
а без оприбуткування запчастин не можно - сразу продажа и усе, а комиссия написет остаточну стоимоть продажи авто

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

АВТО на предприятии числилось, его продали, я плачу НДФЛ 18% и ВС 1,5 %, мне подавать еще надо какие-то доки в налоговую?

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Маруся10 писав:АВТО на предприятии числилось, его продали, я плачу НДФЛ 18% и ВС 1,5 %, мне подавать еще надо какие-то доки в налоговую?
У разі продажу підприємством (юридичною особою) власного службового транспортного засобу таке підприємство не є податковим агентом.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

And писав:
Маруся10 писав:АВТО на предприятии числилось, его продали, я плачу НДФЛ 18% и ВС 1,5 %, мне подавать еще надо какие-то доки в налоговую?
У разі продажу підприємством (юридичною особою) власного службового транспортного засобу таке підприємство не є податковим агентом.
так что платить ничего не надо?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Маруся10 писав:
And писав:
Маруся10 писав:АВТО на предприятии числилось, его продали, я плачу НДФЛ 18% и ВС 1,5 %, мне подавать еще надо какие-то доки в налоговую?
У разі продажу підприємством (юридичною особою) власного службового транспортного засобу таке підприємство не є податковим агентом.
так что платить ничего не надо?
Фіз. особа вам платить, а не ви фіз. особі. Звідки тут візьметься ПДФО і ВЗ ?
Це те саме, що в магазимні ви заплатили за кефір. Магазин за вас платить ПДФО чи ВЗ ?

У випадку, коли ви продасте авто значно нижче ринкової (оціночної вартості), ДФС може "натягнути" вам виплату додаткового блага в розмірі персональної знижки цій фізичній особі. Ну типу, надана персональна знижка є додатковим благом фіз. особи. Але це відбивається грамотно складеними документами.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Sancho Panza писав:
Маруся10 писав:
And писав: У разі продажу підприємством (юридичною особою) власного службового транспортного засобу таке підприємство не є податковим агентом.
так что платить ничего не надо?
Фіз. особа вам платить, а не ви фіз. особі. Звідки тут візьметься ПДФО і ВЗ ?
Це те саме, що в магазимні ви заплатили за кефір. Магазин за вас платить ПДФО чи ВЗ ?

У випадку, коли ви продасте авто значно нижче ринкової (оціночної вартості), ДФС може "натягнути" вам виплату додаткового блага в розмірі персональної знижки цій фізичній особі. Ну типу, надана персональна знижка є додатковим благом фіз. особи. Але це відбивається грамотно складеними документами.
того меня и смущает, это ж наш доход, вот я и подумала что когда деньги лягут нам на расчетный счет я с них не утримую ничего

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите еще раз, турку, грузовую машину продали за нал, теперь эти деньги надо положить на наш р/сч, так как машина числилась на основных, как сделать проводки

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Маруся10 писав:Подскажите еще раз, турку, грузовую машину продали за нал, теперь эти деньги надо положить на наш р/сч, так как машина числилась на основных, как сделать проводки
К105 Д286 -перевели в ОЗ для продажу
К105 Д131 -списана амортизація
Д311 К361 -отримали оплату
Д361 К 712 - дохід від продажу ОЗ
Д712 К 643- ПДВ
Д 943 К 286- списання зал. вартості ОЗ

Наче так в 1 С все формує дуже гарно

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”