Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

marina11 писав:
Tasa писав:І в мене - перший блок - РК нульовий на зміну номенклатури" - зміна перших 4-х цифер у коді...
Сиджу і думаю подавать - чи ну його то всьо...

І що подавать, власне кажучи...
Може і покинути... Знати б що там буде далі. Якщо не розблоковувати - зробити наступне РК до неї не зможете. Хтось з колег писав, що при спробі подати РК прийшла відмова, щось на зразок "у системі наявна інформація про заблоковану...."
Так і є - вже спробувала )))
мабуть кину.. котрагент крупний, податкова сама була зареєстровано вчасно... думаю - має пронести...

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Tasa писав:
marina11 писав:
Tasa писав:І в мене - перший блок - РК нульовий на зміну номенклатури" - зміна перших 4-х цифер у коді...
Сиджу і думаю подавать - чи ну його то всьо...

І що подавать, власне кажучи...
Може і покинути... Знати б що там буде далі. Якщо не розблоковувати - зробити наступне РК до неї не зможете. Хтось з колег писав, що при спробі подати РК прийшла відмова, щось на зразок "у системі наявна інформація про заблоковану...."
Так і є - вже спробувала )))
мабуть кину.. котрагент крупний, податкова сама була зареєстровано вчасно... думаю - має пронести...
Есть и у меня такой грешок#secret#
Не разблокировали РК0 на смену номенклатуры в конце 2017 выписывали. Блоконули в самый разгар очередных нововведений по РК.
Клиент тоже крупный, знаю 100% конечный потребитель, т.е. покупали товар для своих нужд, не перепродавать и дальше по цепочке неверный код не пошел ,но...
Неправильный УКТ ВЭД по идее лишает НК. Номенклатуру-то должны были таки сменить#sigh# Сижу...Молчу...Жду...#coffee#
К стати, этот РК светился в кабинете в разделе перегляд звітності со статусом что-то типа "недокінця введена звітність", сейчас она пропала#search#
Может 365 дней прошло в течении которых должны были подать документы на разблокировку и потому пропала

Blanka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 31 липня 2012, 07:52
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Blanka »

Подскажите, если сегодня истёк срок 5 рабочих дней после подачи документов на разблокировку, а решения еще нет, ничего не пришло. Есть какая-то горячая линия, где можно узнать о продвижении документов? Как действовать в такой ситуации?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Blanka писав:Подскажите, если сегодня истёк срок 5 рабочих дней после подачи документов на разблокировку, а решения еще нет, ничего не пришло. Есть какая-то горячая линия, где можно узнать о продвижении документов? Как действовать в такой ситуации?
На зорі блокування алгоритм був такий. Приміром Ви подали документи 25.02.19 р. ДФС рахували, що вини мають прийняти рішення 04.03.19 (на 5-й робочий день, наступний за днем подання документів), відповідь надсилали 05.03.19. Якщо у Вас ці терміни витримані, спробуйте прослідкувати статус заблокованої ПН у електронному кабінеті.

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

По своему опыту знаю, что пять дней не выдерживается, а проходит чуть больше. Ненамного.
Коллеги, а кто-нибудь подавал Повидомлення с несколькими налоговыми накладными в нем? У нас за один период несколько налоговых на одного контрагента, чё размазывать? или как лучше?

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

По своему опыту знаю, что пять дней не выдерживается, а проходит чуть больше. Ненамного.
Коллеги, а кто-нибудь подавал Повидомлення с несколькими налоговыми накладными в нем? У нас за один период несколько налоговых на одного контрагента, чё размазывать? или как лучше?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

olsh2015 писав:По своему опыту знаю, что пять дней не выдерживается, а проходит чуть больше. Ненамного.
Коллеги, а кто-нибудь подавал Повидомлення с несколькими налоговыми накладными в нем? У нас за один период несколько налоговых на одного контрагента, чё размазывать? или как лучше?
Раніше так взагалі було не можна. На кожну ПН окреме повідомлення. Та і зараз, якщо це навіть можливо, я б не радила, від гріха подалі. Стрельне комісії відмовити в реєстрації по одній з трьох ПН з Вашого повідомлення - відмовлять по всіх. Це вже, якщо доведеться, у скаргах можна об'єднувати.

Blanka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 31 липня 2012, 07:52
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Blanka »

marina11 писав:
Blanka писав:Подскажите, если сегодня истёк срок 5 рабочих дней после подачи документов на разблокировку, а решения еще нет, ничего не пришло. Есть какая-то горячая линия, где можно узнать о продвижении документов? Как действовать в такой ситуации?
На зорі блокування алгоритм був такий. Приміром Ви подали документи 25.02.19 р. ДФС рахували, що вини мають прийняти рішення 04.03.19 (на 5-й робочий день, наступний за днем подання документів), відповідь надсилали 05.03.19. Якщо у Вас ці терміни витримані, спробуйте прослідкувати статус заблокованої ПН у електронному кабінеті.
Спасибо, как раз так и есть по датам, 25.02 подали документы. В электронном кабинете статус НН поменялся на: "ПН/РК підлягає реєстрації за рішенням Комісії, але не прийнято"
Смущает вот это "але не прийнято", что это значит? Больше никаких квитанций.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Blanka писав:
marina11 писав:
Blanka писав:Подскажите, если сегодня истёк срок 5 рабочих дней после подачи документов на разблокировку, а решения еще нет, ничего не пришло. Есть какая-то горячая линия, где можно узнать о продвижении документов? Как действовать в такой ситуации?
На зорі блокування алгоритм був такий. Приміром Ви подали документи 25.02.19 р. ДФС рахували, що вини мають прийняти рішення 04.03.19 (на 5-й робочий день, наступний за днем подання документів), відповідь надсилали 05.03.19. Якщо у Вас ці терміни витримані, спробуйте прослідкувати статус заблокованої ПН у електронному кабінеті.
Спасибо, как раз так и есть по датам, 25.02 подали документы. В электронном кабинете статус НН поменялся на: "ПН/РК підлягає реєстрації за рішенням Комісії, але не прийнято"
Смущает вот это "але не прийнято", что это значит? Больше никаких квитанций.
А ліміту достатньо для реєстрації? ПН за який період? У звітності коректно відображена? Нюансів дуже багато.

Blanka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 31 липня 2012, 07:52
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Blanka »

marina11 писав:
Blanka писав:
marina11 писав: На зорі блокування алгоритм був такий. Приміром Ви подали документи 25.02.19 р. ДФС рахували, що вини мають прийняти рішення 04.03.19 (на 5-й робочий день, наступний за днем подання документів), відповідь надсилали 05.03.19. Якщо у Вас ці терміни витримані, спробуйте прослідкувати статус заблокованої ПН у електронному кабінеті.
Спасибо, как раз так и есть по датам, 25.02 подали документы. В электронном кабинете статус НН поменялся на: "ПН/РК підлягає реєстрації за рішенням Комісії, але не прийнято"
Смущает вот это "але не прийнято", что это значит? Больше никаких квитанций.
А ліміту достатньо для реєстрації? ПН за який період? У звітності коректно відображена? Нюансів дуже багато.
Налоговая за январь, в декларации по НДС за январь показана в таблице 1.1 додатка 5, как не зарегистрированная, соответственно сумма для регистрации снята на момент сдачи отчета.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”