Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

_elena писав:Доброго времени суток.
У меня на предприятии, которое не работает закончился срок действия ключа печати. Ключ директора еще действителен. Но у нас есть ключи Привата и отчет по ЕСВ удалось подписать приватовской печатью и отправить. А ПДВ не могу нею подписать. Выдает ошибку- возможно нет договора. Пробовала отправлять Заяву про приєднання до договору и Повідомлення про надання інформаціїї щодо електронного підпису, но их не приняли, в квитанции указали причину - Діє Заява про приєднання від 23.04.2018 № 1 до Договору про визнання електронних документів. Может кто-нибудь с таким сталкивался? Какое есть решение проблемы? Ключ сделать проблематично.
У Вас звіти повинні підписуватись і печаткою? Якось незрозуміло, чому термін дії печатки і підпису відрізняється. А якщо спробувати в програмі звітності змінити тип підпису (в налаштуваннях залишити тільки підпис без печатки)

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

Скінчився ключ печатки - підписуйте без нього. Наразі печатка не є обов'язкової для підприємств усіх форм, і ніхто у вас її не вимагатиме.
Подати нову Заяву (на ключі Приватбанку) ви зможете, скасувавши поточний ключ директора.
Або через Повідомлення про реєстрацію ЕЦП, але це трохи марудна справа.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

_elena
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 19 жовтня 2013, 22:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення _elena »

Nelli-Nelli писав:
_elena писав:Доброго времени суток.
У меня на предприятии, которое не работает закончился срок действия ключа печати. Ключ директора еще действителен. Но у нас есть ключи Привата и отчет по ЕСВ удалось подписать приватовской печатью и отправить. А ПДВ не могу нею подписать. Выдает ошибку- возможно нет договора. Пробовала отправлять Заяву про приєднання до договору и Повідомлення про надання інформаціїї щодо електронного підпису, но их не приняли, в квитанции указали причину - Діє Заява про приєднання від 23.04.2018 № 1 до Договору про визнання електронних документів. Может кто-нибудь с таким сталкивался? Какое есть решение проблемы? Ключ сделать проблематично.
У Вас звіти повинні підписуватись і печаткою? Якось незрозуміло, чому термін дії печатки і підпису відрізняється. А якщо спробувати в програмі звітності змінити тип підпису (в налаштуваннях залишити тільки підпис без печатки)
Менялся директор и на него делали новый ключ, а печать не меняли. Вот и отличаются сроки.

_elena
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 19 жовтня 2013, 22:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення _elena »

SonataEvol писав:Скінчився ключ печатки - підписуйте без нього. Наразі печатка не є обов'язкової для підприємств усіх форм, і ніхто у вас її не вимагатиме.
Подати нову Заяву (на ключі Приватбанку) ви зможете, скасувавши поточний ключ директора.
Або через Повідомлення про реєстрацію ЕЦП, але це трохи марудна справа.
Отправила без печати. Отчет принят, квитанция 2 без замечаний и ошибок.
Я знаю, что печать не обязательна, но это должно быть прописано в уставе если я не ошибаюсь, поэтому возникает вопрос насколько правомерно сдавать отчеты без печати и грызут сомнения по этому поводу. Но, думаю, что если бы были с этим проблемы, то отчет бы не приняли. Правильно я рассуждаю?
Повідомлення про реєстрацію ЕЦП я пробовала отправлять, но оно тоже не принято по причине - в документе рядки для которых не найдены подписи, документ не подписан всеми подписями, которые нужно зарегистрировать.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

_elena писав:, но это должно быть прописано в уставе если я не ошибаюсь, поэтому возникает вопрос насколько правомерно сдавать отчеты без печати и грызут сомнения по этому поводу.
Можливо. Але з іншого боку, є закон, який забороняє держслужбовцям вимагати печатку або не приймати документи тільки тому, що вони не підписані печаткою.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Сергей_Соловьёв
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 19 жовтня 2018, 10:20
Подякували: 16 разів

Повідомлення Сергей_Соловьёв »

ELG писав:Добрый день!
Сегодня в Медке во время приема входящих уведомлений пришло такое: Отримано повідомлення про припинення дії договору про визнання електронних документів.
Это высвечивалось в окошке сразу после обработки входящих.
А потом я не смогла его нигде в Медке найти.
Что это было? В каком разделе можно его найти? Подскажите, пожалуйста.

Сергей_Соловьёв
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 19 жовтня 2018, 10:20
Подякували: 16 разів

Повідомлення Сергей_Соловьёв »

ELG писав:Добрый день!
Сегодня в Медке во время приема входящих уведомлений пришло такое: Отримано повідомлення про припинення дії договору про визнання електронних документів.
Это высвечивалось в окошке сразу после обработки входящих.
А потом я не смогла его нигде в Медке найти.
Что это было? В каком разделе можно его найти? Подскажите, пожалуйста.
отправляли заяву про приєднання или же у вас менялись ваши регистрационные данные?

ЛикаОд
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 15 лютого 2017, 12:56
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення ЛикаОд »

Добрый день)))
Помогите, пожалуйста
Юр. Лицо, Один директор и печать
Ключи старые ещё действуют, но сделали новые и поэтому подаём ПовBдомлення J1391103
Получаем кв. № 1 - без ошибок
А вот кв. № 2 - уже в третий раз с ошибкой:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.
Усi реквiзити Заяви про приєднання до Договору про визнання
електронних документiв/Повiдомлення про надання iнформацiї щодо
ЕЦП обов'язковi для заповнення (п.п. 2,13 розд. III).
Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про
затвердження Порядку обмiну електронними документами з
контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї
України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 5)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України,
версія 2.3.1.25
В чём ошибка? помогите, пожалуйста, разобраться
В местной налоговой говорят, что через это пивидомлення можно отправить только ключ на бухгалтера
А, чтобы зарегистрировать новые ключи- нужно дождаться окончания старых и подать Заявку на присоединение к договору
Что делать?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ЛикаОд писав:Добрый день)))
Помогите, пожалуйста
Юр. Лицо, Один директор и печать
Ключи старые ещё действуют, но сделали новые и поэтому подаём ПовBдомлення J1391103
Получаем кв. № 1 - без ошибок
А вот кв. № 2 - уже в третий раз с ошибкой:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.
Усi реквiзити Заяви про приєднання до Договору про визнання
електронних документiв/Повiдомлення про надання iнформацiї щодо
ЕЦП обов'язковi для заповнення (п.п. 2,13 розд. III).
Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про
затвердження Порядку обмiну електронними документами з
контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї
України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 5)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України,
версія 2.3.1.25
В чём ошибка? помогите, пожалуйста, разобраться
В местной налоговой говорят, что через это пивидомлення можно отправить только ключ на бухгалтера
А, чтобы зарегистрировать новые ключи- нужно дождаться окончания старых и подать Заявку на присоединение к договору
Что делать?
Поки діють старі ключі, підписуйте ними. Директор же не помінявся. Після закінчення ключів автоматично розірветься договір, тоді і відправите заяву про приєднання підписану новими ключами підпису та печатки. А зараз, якщо вже ну ду-же хочеться, потрібно відправити заяву чи повідомлення (точно не пам’ятаю) про розірвання договору, а вже потім заяву про приєднання. Але я б таким шляхом не йшла.

_elena
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 19 жовтня 2013, 22:48
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення _elena »

SonataEvol писав:
_elena писав:, но это должно быть прописано в уставе если я не ошибаюсь, поэтому возникает вопрос насколько правомерно сдавать отчеты без печати и грызут сомнения по этому поводу.
Можливо. Але з іншого боку, є закон, який забороняє держслужбовцям вимагати печатку або не приймати документи тільки тому, що вони не підписані печаткою.
Точно! Совершенно о нем забыла. Спасибо!

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”