Основні засоби

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Uliana111
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 07 вересня 2017, 10:54
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Uliana111 »

Підскажіть, будь-ласка, чи є якісь вимоги до кошторису. У нас по документам проходив поточний ремонт. Я думаю скласти акт з розписаними виконаними роботами і акт на списання матеріалів згідно акту виконаних робіт. Чи потрібно розписувати складові цін на иконані роботи? Наприклад нам дали зразок кошторису і там розписана оплата праці працівників, години виконання робіт, розписана вся техніка яка икористовувалась. Можна не розписувати все, а просто вказати ціни за кожен конкретний вид робіт і все?

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Uliana111 писав:Підскажіть, будь-ласка, чи є якісь вимоги до кошторису. У нас по документам проходив поточний ремонт. Я думаю скласти акт з розписаними виконаними роботами і акт на списання матеріалів згідно акту виконаних робіт. Чи потрібно розписувати складові цін на иконані роботи? Наприклад нам дали зразок кошторису і там розписана оплата праці працівників, години виконання робіт, розписана вся техніка яка икористовувалась. Можна не розписувати все, а просто вказати ціни за кожен конкретний вид робіт і все?
думаю да

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

і так новеньке в житті бухгалтера:
Ми купили 100% статутної частини іншого ТОВ.
Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр
ДТ 143 КТ 6851

Потім перерахунок коштів

ДТ 6851 КТ 311.

Чи робляться проводки з використання нерозподіленого прибутку при такій операції
???


Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Снежынка писав: і так новеньке в житті бухгалтера:
Ми купили 100% статутної частини іншого ТОВ.
Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр
ДТ 143 КТ 6851

Потім перерахунок коштів

ДТ 6851 КТ 311.

Чи робляться проводки з використання нерозподіленого прибутку при такій операції
???
Це залежить від того, який ви оберете метод обліку фінансових інвестицій.

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Sancho Panza писав:
Снежынка писав: і так новеньке в житті бухгалтера:
Ми купили 100% статутної частини іншого ТОВ.
Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр
ДТ 143 КТ 6851

Потім перерахунок коштів

ДТ 6851 КТ 311.

Чи робляться проводки з використання нерозподіленого прибутку при такій операції
???
Це залежить від того, який ви оберете метод обліку фінансових інвестицій.

Правильніше буде використовувати Дт 141 Кт 311.
Не можу зрозуміти чи ми використовуємо метод обліку фінансовиї інвестицій.. ТОВ володіє 100 % , тож повинні використовувати метод обліку фінансових інвестицій. Чи не так ? Купити статутну частку з цілю отримувати прибуток у вигляді дивідендів та зараз пусте підприєство. В яких випадках нам повинні ОБОВ'ЯЗКОВО виплатити дивіденди?

Крім бухгалтерської довідки, який ще документ оформляти?

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Снежынка писав: і так новеньке в житті бухгалтера:
Ми купили 100% статутної частини іншого ТОВ.
Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр
ДТ 143 КТ 6851

Потім перерахунок коштів

ДТ 6851 КТ 311.

Чи робляться проводки з використання нерозподіленого прибутку при такій операції
???
у мене взагалі треш)
попередній бухгалтер у аналогічній ситуації відобразила не придбання фінансових інвестицій,
а на сумму куплених корпоративних прав у СК іншого підприємства збільшила наш власний статутний капітал#wall#
і це все вкінці 2018 року, подана звітність, тепер треба виправляти...

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Снежынка писав:
Sancho Panza писав:
Снежынка писав: і так новеньке в житті бухгалтера:
Ми купили 100% статутної частини іншого ТОВ.
Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр
ДТ 143 КТ 6851

Потім перерахунок коштів

ДТ 6851 КТ 311.

Чи робляться проводки з використання нерозподіленого прибутку при такій операції
???
Це залежить від того, який ви оберете метод обліку фінансових інвестицій.

Правильніше буде використовувати Дт 141 Кт 311.
Не можу зрозуміти чи ми використовуємо метод обліку фінансовиї інвестицій.. ТОВ володіє 100 % , тож повинні використовувати метод обліку фінансових інвестицій. Чи не так ? Купити статутну частку з цілю отримувати прибуток у вигляді дивідендів та зараз пусте підприєство. В яких випадках нам повинні ОБОВ'ЯЗКОВО виплатити дивіденди?

Крім бухгалтерської довідки, який ще документ оформляти?
https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2 ... gle.com%2F
я тут дивилась проводки

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Снежынка писав: і так новеньке в житті бухгалтера:

Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр

де ви брали цю дату? з тих документів, що є у мене (договір купівлі-продажу частки в СК, акт приймання-передачі прав, дивлюся витяг з ЄДРПОУ, зміни внесено, але якою датою незрозуміло)

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Пролистала несколько страниц назад - не нашла ответа#blush# Купили запчасти, теперь передаем ФОПу для сборки ОС. Какими документами оформить эту сделку?

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

READYN писав:
Снежынка писав: і так новеньке в житті бухгалтера:

Я згідно договора купівлі- продажу та акта передачі роблю бухгалтерську довідку датою внесення змін в держ рєстр

де ви брали цю дату? з тих документів, що є у мене (договір купівлі-продажу частки в СК, акт приймання-передачі прав, дивлюся витяг з ЄДРПОУ, зміни внесено, але якою датою незрозуміло)
У мене є розжрукована нотаріально завірена виписка з ЄДР... там в кінці датується документ

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”