Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

kitty_23 писав:Коллеги, добрый день! Помогите разобраться. 1С 8 УТП новая база, проблема с закрытием авансов. В договорах с контрагентами прописали счета 361,6811. При оплате покупателя при задолженности на 361, все равно кидает на 6811. Может что-то не дописано, не настроено?

десь щось недописано, пошукайте
https://stimul.kiev.ua/materialy.htm?a= ... ya_avansov
http://pro1c.org.ua/index.php?showtopic=14758
http://www.abissoft.com/publications/ar ... 07/25/134/

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Cipollino писав:
Скрытый текст
kitty_23 писав:Помогите разобраться. 1С 8 УТП новая база, проблема с закрытием авансов. В договорах с контрагентами прописали счета 361,6811. При оплате покупателя при задолженности на 361, все равно кидает на 6811.
Странно, и снова эта тема, - «…новая база, незакрытые авансы…», может это «эпидемия» какая?
kitty_23 писав:Может что-то не дописано, не настроено?
Те, кто вам устанавливали конфигурацию новой базы должны были и выполнить ее первоначальную настройку.
Должні - але не факт що всім так настроюють, на жаль...

ЗІ прийшла на нову роботу, фірма перейшла на 8-ку з 01 січня - за 2 місяці вже скільки довелося "донастроювать" #g_mad#
і це при тому, що я чайник у 8-ці

kitty_23
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 29 жовтня 2014, 11:05
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kitty_23 »

Cipollino писав:
kitty_23 писав:Помогите разобраться. 1С 8 УТП новая база, проблема с закрытием авансов. В договорах с контрагентами прописали счета 361,6811. При оплате покупателя при задолженности на 361, все равно кидает на 6811.
Странно, и снова эта тема, - «…новая база, незакрытые авансы…», может это «эпидемия» какая?
kitty_23 писав:Может что-то не дописано, не настроено?
Те, кто вам устанавливали конфигурацию новой базы должны были и выполнить ее первоначальную настройку.
Спасибо, настраиваем сами

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Tasa писав:ЗІ прийшла на нову роботу, фірма перейшла на 8-ку з 01 січня - за 2 місяці вже скільки довелося "донастроювать" і це при тому, що я чайник у 8-ці
Сложно назвать такой подход к организации работы нормальным, бухгалтер не должен такими вещами заниматься, а тем более бесплатно.

То что вы «вымучиваете» второй месяц, специалист бы настроил за пару рабочих дней.


Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Cipollino писав:
Tasa писав:ЗІ прийшла на нову роботу, фірма перейшла на 8-ку з 01 січня - за 2 місяці вже скільки довелося "донастроювать" і це при тому, що я чайник у 8-ці
Сложно назвать такой подход к организации работы нормальным, бухгалтер не должен такими вещами заниматься, а тем более бесплатно.

То что вы «вымучиваете» второй месяц, специалист бы настроил за пару рабочих дней.
А то сказав, що нема спеціаліста ?

І я зовсім не вимучую, як ви висловились, а якраз навпаки - кайфую.... #g_dance#
Мені цікаво читати ваші судження, розумію що так має бути, але на практиці ситуація зазвичай зовсім інша. Жорстока реальність.
Рада, що у вас все прекрасно, і організація роботи у тому числі.



Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Tasa писав:І я зовсім не вимучую, як ви висловились, а якраз навпаки - кайфую....

А я считаю, что подобные прецеденты не к чему, поскольку это может негативно отразится на ваших коллегах. Догадываетесь почему?
Tasa писав:Мені цікаво читати ваші судження, розумію що так має бути, але на практиці ситуація зазвичай зовсім інша. Жорстока реальність.
Это потому что сами «страдальцы» потворствуют такому ходу развития событий, как на работе, так и в жизни.
Tasa писав:Рада, що у вас все прекрасно, і організація роботи у тому числі.

По этому поводу вспоминаются слова одного литературного классика, - «Все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему».
Это я к тому, что у меня и других проблем хватает.





Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Доброго дня. Таке питання. Роздруковую по з/п форми П-7, П-6. Але воно туди не підтягує нарахування відпускних. І в П-7, П-6 виплату ставить в касу(належить до видачі) хоча ми плотимо через банк, і в документі зарплата до виплати - спосіб виплати - через банк. Як його настроїти?
І підскажіть, які потрібно взагалі відомості по з/п при перевірці?Дякую.

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Колесникова писав:...виплату ставить в касу(належить до видачі) хоча ми плотимо через банк, і в документі зарплата до виплати - спосіб виплати - через банк.


Вы, наверное, вручную правили тип выплаты в платежной ведомости?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги хто працює в 1с утп 8.3 - і веде управл. і бух облік в одній базі ?
Приход товара за нал на ФОПа - у базі декілька організацій і ФОП - одна з них...
Даний приход відображається у відомості остатків товару на складі, але не відображається у відомості по товарам організацій -

інші організації там красивенько відображені, а ФОП - ніяк...

У налаштуваннях обл політики по нал.учету вказувала що єдинник...Облікова політика по упр.обліку - одна на всіх...

Не можу зрозуміти у чім річ...

ЗІ доброзичливці, які будуть розказувати що це не робота бухгалтера - не потрібно цього робити #g_crazy#

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Cipollino писав:
Колесникова писав:...виплату ставить в касу(належить до видачі) хоча ми плотимо через банк, і в документі зарплата до виплати - спосіб виплати - через банк.


Вы, наверное, вручную правили тип выплаты в платежной ведомости?
Та ні, нічого не виправляла. І не знаю де виправити, щоб воно ставило виплату через банк

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”