Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

bubuch писав: Значит за 17-й не сдали. Сдать деку и фин. отчетность (как приложение согл. ст.48.3) с штрафом. Сдать льготы за 18-й. Рассчитать размер льготы. Тоже штраф.
Скорей всего как я думаю, вся проблема в том что финансовую отчетность отправили, а на то что она оказалась не принята внимания не обратили, и вот результат.
bubuch писав:Дека за 18-й хоть с фин отчетностью в приложениях?
Этот отчетный период без проблем, наверное, т.к. претензии к предыдущему.
bubuch писав:Исходя из того, что ему там напели, можно будет более щепетильно смотреть.
Все остальные подробности будут известны уже в понедельник.
bubuch писав:А за 17-й дека в эл. виде подавалась?
Все отчетность подавалась в электронном виде.

bubuch
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 07 листопада 2018, 14:46
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 84 рази

Повідомлення bubuch »

Все остальные подробности будут известны уже в понедельник.
До понедельника.

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

В этом деле меня смущает такой момент.
НАСЛІДКИ НЕПРИЙНЯТТЯ ЗВІТНОСТІ:
Відповідно до п. 48.7 ПКУ, податкова звітність, складена з порушенням норм ст. 48, НЕ ВАЖАЄТЬСЯ ПОДАТКОВОЮ ДЕКЛАРАЦІЄЮ.

орган державної податкової служби зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.
При цьому пп. 149.11.2 передбачено, що у випадку отримання такої податкової декларації особисто від платника податків, письмове повідомлення направляється протягом трьох робочих
днів з дня її отримання; у разі надсилання поштою або засобами електронного зв'язку, протягом п'яти робочих днів з дня її отримання (п. 49.11.1. ПКУ);
Если такого уведомления не было, со стороны ДФС как отчет в таком случае может бать не принят?

bubuch
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 07 листопада 2018, 14:46
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 84 рази

Повідомлення bubuch »

Cipollino писав:В этом деле меня смущает такой момент.
Скрытый текст
НАСЛІДКИ НЕПРИЙНЯТТЯ ЗВІТНОСТІ:
Відповідно до п. 48.7 ПКУ, податкова звітність, складена з порушенням норм ст. 48, НЕ ВАЖАЄТЬСЯ ПОДАТКОВОЮ ДЕКЛАРАЦІЄЮ.

орган державної податкової служби зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.
При цьому пп. 149.11.2 передбачено, що у випадку отримання такої податкової декларації особисто від платника податків, письмове повідомлення направляється протягом трьох робочих
днів з дня її отримання; у разі надсилання поштою або засобами електронного зв'язку, протягом п'яти робочих днів з дня її отримання (п. 49.11.1. ПКУ);
Если такого уведомления не было, со стороны ДФС как отчет в таком случае может бать не принят?
Я и писал, чтобы он там ничего не вздумал там подписывать. Это их бок. Но это всего лишь рассуждения.
Конкретно он Вам расскажет после поездки своей туда.

ziri
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 06 квітня 2011, 08:47
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення ziri »

Irina777 писав:
ziri писав:
iren_gypsy писав: Добрый день. У Вас уже подтянулось начисление по налогу на прибыль по новой форме? У меня такая же ситуация, кроме того - новая фирма, отчитываемся впервые, налог уплочен, висит как переплата, а начисления нет, хотя отчет принят...
Начисление не подтянулось и такая ситуация не у одной меня, спрашивала всех знакомых бухгалтеров, начислений нет
У меня появились начисления неделю назад, сдавала по новой форме.
А у меня до сих пор нет и дозвониться к инспектору в Киеве не реально

ziri
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 06 квітня 2011, 08:47
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення ziri »

для всех у кого еще нет начислений за 2018 год. Дозвонилась в налоговую (Киев), сказали, что вводят в базу начисления вручную, так что по срокам ничего не известно

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Доброго дня, дорогі бухгалтери.

Прошу підказати, кому не складно (надіюсь, тапками не будете кидатися)
Моє підприємство за ознаками відноситься до мікропідприємсв. За 2018 рік ми подали спрощену фінансову звітність.
Зараз намагаюсь перестрахуватися і зрозуміти, мені потрібно подавати проміжну фінансову звітність? чи ні ?
В постанові 419 написано, що ми подаємо річну. Тобто мені цілий рік не хвилюватися і нічого не здавати? ні фінансової звітності, ні декларації за прибутків?

Дякую.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Светлана Анатольевна Ш. писав:Доброго дня, дорогі бухгалтери.

Прошу підказати, кому не складно (надіюсь, тапками не будете кидатися)
Моє підприємство за ознаками відноситься до мікропідприємсв. За 2018 рік ми подали спрощену фінансову звітність.
Зараз намагаюсь перестрахуватися і зрозуміти, мені потрібно подавати проміжну фінансову звітність? чи ні ?
В постанові 419 написано, що ми подаємо річну. Тобто мені цілий рік не хвилюватися і нічого не здавати? ні фінансової звітності, ні декларації за прибутків?

Дякую.
якщо ви до 20млн то так
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Natalenna писав:
Светлана Анатольевна Ш. писав:Доброго дня, дорогі бухгалтери.

Прошу підказати, кому не складно (надіюсь, тапками не будете кидатися)
Моє підприємство за ознаками відноситься до мікропідприємсв. За 2018 рік ми подали спрощену фінансову звітність.
Зараз намагаюсь перестрахуватися і зрозуміти, мені потрібно подавати проміжну фінансову звітність? чи ні ?
В постанові 419 написано, що ми подаємо річну. Тобто мені цілий рік не хвилюватися і нічого не здавати? ні фінансової звітності, ні декларації за прибутків?

Дякую.
якщо ви до 20млн то так
Податок на прибуток- річна. А 1Мс та 2Мс -поквартальна. Чи я щось пропустила?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Лариса М писав:
Natalenna писав:
Светлана Анатольевна Ш. писав:Доброго дня, дорогі бухгалтери.

Прошу підказати, кому не складно (надіюсь, тапками не будете кидатися)
Моє підприємство за ознаками відноситься до мікропідприємсв. За 2018 рік ми подали спрощену фінансову звітність.
Зараз намагаюсь перестрахуватися і зрозуміти, мені потрібно подавати проміжну фінансову звітність? чи ні ?
В постанові 419 написано, що ми подаємо річну. Тобто мені цілий рік не хвилюватися і нічого не здавати? ні фінансової звітності, ні декларації за прибутків?

Дякую.
якщо ви до 20млн то так
Податок на прибуток- річна. А 1Мс та 2Мс -поквартальна. Чи я щось пропустила?
Підприємства, яким відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу та звіту про фінансові результати (крім тих, які зобов’язані складати фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності), та підприємства, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів і витрат відповідно до податкового законодавства, подають відповідним органам річну фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”