Податок на землю і оренда землі

Розділ XII ПКУ
Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Добрий день! Допоможіть, будь ласка, з заповненням уточнюючої декларації по оренді земельних ділянок (для с/г). Як правильно заповнити титульну сторінку, а саме реквізити:

Чи заповнювати рядок "З урахуванням уточнень"? Якщо так, то що ставити, 01.01? Уточнюємо, тому що по деяким земельним ділянкам не було НГО (була відмова), а зараз по них отримали витяги.


Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Юлия11 писав:Добрий день! Допоможіть, будь ласка, з заповненням уточнюючої декларації по оренді земельних ділянок (для с/г). Як правильно заповнити титульну сторінку, а саме реквізити:

Чи заповнювати рядок "З урахуванням уточнень"? Якщо так, то що ставити, 01.01? Уточнюємо, тому що по деяким земельним ділянкам не було НГО (була відмова), а зараз по них отримали витяги.
Відповідаю сама, може, кому знадобиться: в рядку "З урахуванням уточнень" ставити 01.01

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Сегодня нужно сдать уточненку по земле на увеличение обязательств. Раньше, если сдаешь уточненку до даты уплаты налога, то 3% штрафа начислять не нужно было и строчки были отдельные. А сейчас форма изменилась. Штраф нужно начислять?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

нашла ответ, как бы не нужно еще начислять штраф: https://buhgalter911.com/news/news-1040134.html
и так сумма платы за землю увеличилась в три раза #hunter#

meg
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 28 квітня 2016, 11:49
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення meg »

Добрый день.
Такой вопрос. В декларации за январь 2019 неверно указали "категорію земельних ділянок". Все остальное верно.
Сдавать ли уточненку и как-переписать все цифры-буквы I-го раздела с правильной категорией земельных участков? В IIIразделе соответственно никаких увеличивающихся-уменьшающихся обязательств и штрафов?
Так я понимаю?
Или вообще затихариться и не сдавать?)))

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

meg писав:Добрый день.
Такой вопрос. В декларации за январь 2019 неверно указали "категорію земельних ділянок". Все остальное верно.
Сдавать ли уточненку и как-переписать все цифры-буквы I-го раздела с правильной категорией земельных участков? В IIIразделе соответственно никаких увеличивающихся-уменьшающихся обязательств и штрафов?
Так я понимаю?
Или вообще затихариться и не сдавать?)))
что тут скажешь - каждый сам кузнец своих проблем ...#rolf#

а если без афоризмов, то последние пару лет СТАВКИ "увязаны" с "категорією земельних ділянок" #secret#

если СТАВКИ для ПРАВИЛЬНОЙ и НЕВЕРНОЙ "категорій земельних ділянок" - одинаковые, то кто осудит вас за желание вообще затихариться #search#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#


Inna2005
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 21 серпня 2018, 19:42
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Inna2005 »

Підкажіть будь ласка, чи можу я подати вдруге уточнюючий звіт? Потрібно виправити річну суму, а уточнюючий я вже подавала.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Inna2005 писав:Підкажіть будь ласка, чи можу я подати вдруге уточнюючий звіт? Потрібно виправити річну суму, а уточнюючий я вже подавала.
у нас очень демократичный налоговый кодекс и не лимитирует количество "уточнений" - сколько нуна, столько и мона ... #secret#

главное правильное начисление штрафов #blush#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)#g_haha#

Inna2005
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 21 серпня 2018, 19:42
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Inna2005 »

Al Shurshun писав:
Inna2005 писав:Підкажіть будь ласка, чи можу я подати вдруге уточнюючий звіт? Потрібно виправити річну суму, а уточнюючий я вже подавала.
у нас очень демократичный налоговый кодекс и не лимитирует количество "уточнений" - сколько нуна, столько и мона ... #secret#

главное правильное начисление штрафов #blush#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)#g_haha#
. Здала річну декларацію по землі, сьогодні повідомили що сума збільшується, треба перездати, а за що штраф?

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Inna2005 писав:
Al Shurshun писав:
Inna2005 писав:Підкажіть будь ласка, чи можу я подати вдруге уточнюючий звіт? Потрібно виправити річну суму, а уточнюючий я вже подавала.
у нас очень демократичный налоговый кодекс и не лимитирует количество "уточнений" - сколько нуна, столько и мона ... #secret#

главное правильное начисление штрафов #blush#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)#g_haha#
. Здала річну декларацію по землі, сьогодні повідомили що сума збільшується, треба перездати, а за що штраф?
за штрафы при уточнении в статье 50 кодекса написано

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)#g_haha#


Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”