ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ НАЛОГ. Раздел VIII

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Доброго дня. За 4 квартал здала декларацію з одним додатком по стаціонарним джерелам. Подаю уточнюючу через кабінет. Видає постійно нижче зкопіювану помилку. Все перевірила, все правильно. Більш того, при закритті документа, перед підписом, у головному документі "воно само" замість суми додатків ставить одне із значень то першого розрахунку, то другого ( при повторному виправленні і закритті). Це я щось туплю? Чи кабінет наді мною знущається?

R041G3 Рядок 4.1 = сума рядків 4 додатків 1
R0411G3 Рядок 4.1.1 = сума різниці між рядками 5.1 та 5.2 додатків 1
R0412G3 Рядок 4.1.2 = сума рядків 7 додатків 1

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Гоша писав:Доброго дня. За 4 квартал здала декларацію з одним додатком по стаціонарним джерелам. Подаю уточнюючу через кабінет. Видає постійно нижче зкопіювану помилку. Все перевірила, все правильно. Більш того, при закритті документа, перед підписом, у головному документі "воно само" замість суми додатків ставить одне із значень то першого розрахунку, то другого ( при повторному виправленні і закритті). Це я щось туплю? Чи кабінет наді мною знущається?

R041G3 Рядок 4.1 = сума рядків 4 додатків 1
R0411G3 Рядок 4.1.1 = сума різниці між рядками 5.1 та 5.2 додатків 1
R0412G3 Рядок 4.1.2 = сума рядків 7 додатків 1
[center]Зображення[/center]

сколько додатков при уточнении...

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)


Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Al Shurshun писав:
Гоша писав:Доброго дня. За 4 квартал здала декларацію з одним додатком по стаціонарним джерелам. Подаю уточнюючу через кабінет. Видає постійно нижче зкопіювану помилку. Все перевірила, все правильно. Більш того, при закритті документа, перед підписом, у головному документі "воно само" замість суми додатків ставить одне із значень то першого розрахунку, то другого ( при повторному виправленні і закритті). Це я щось туплю? Чи кабінет наді мною знущається?

R041G3 Рядок 4.1 = сума рядків 4 додатків 1
R0411G3 Рядок 4.1.1 = сума різниці між рядками 5.1 та 5.2 додатків 1
R0412G3 Рядок 4.1.2 = сума рядків 7 додатків 1
[center]Зображення[/center]

сколько додатков при уточнении...

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)
Саме так я і зрозуміла. Саме так і порахувала. Та все одно щось цій програмі від мене хочеться. Зараз спробую створити в єдиному вікну і завантажити.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Гоша писав:
Al Shurshun писав:
Гоша писав:Доброго дня. За 4 квартал здала декларацію з одним додатком по стаціонарним джерелам. Подаю уточнюючу через кабінет. Видає постійно нижче зкопіювану помилку. Все перевірила, все правильно. Більш того, при закритті документа, перед підписом, у головному документі "воно само" замість суми додатків ставить одне із значень то першого розрахунку, то другого ( при повторному виправленні і закритті). Це я щось туплю? Чи кабінет наді мною знущається?

R041G3 Рядок 4.1 = сума рядків 4 додатків 1
R0411G3 Рядок 4.1.1 = сума різниці між рядками 5.1 та 5.2 додатків 1
R0412G3 Рядок 4.1.2 = сума рядків 7 додатків 1
[center]Зображення[/center]

сколько додатков при уточнении...

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)
Саме так я і зрозуміла. Саме так і порахувала. Та все одно щось цій програмі від мене хочеться. Зараз спробую створити в єдиному вікну і завантажити.
если без "выкрутасов", то 4.1 (новая)=4.1(старая); 4.1.1 (новая)=4.1.1 (старая)
а в 4.1.2 – 5% на сумму "к увеличению" обязательств за выбросы не по углекислому газу

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)#g_haha#

Налалья
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 05 квітня 2019, 13:55
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Налалья »

Al Shurshun писав:
Налалья писав:Добрый день, подскажите для діоксід сірки какой брать код забруднюючої речовини для отчета и для сажи ?
а додаток 7 декларации посмотреть не пробовали #secret#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#


пробовала, но я не химик , а точно таких названий нет, к какому названию из этой таблички относятся діоксід сірки и сажи мне не понятно . Я обратилась за помощью ( вдруг кто-то может помочь), а не для того что бы надо мной посмеялись.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Налалья писав:
Al Shurshun писав:
Налалья писав:Добрый день, подскажите для діоксід сірки какой брать код забруднюючої речовини для отчета и для сажи ?
а додаток 7 декларации посмотреть не пробовали #secret#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#


пробовала, но я не химик , а точно таких названий нет, к какому названию из этой таблички относятся діоксід сірки и сажи мне не понятно . Я обратилась за помощью ( вдруг кто-то может помочь), а не для того что бы надо мной посмеялись.
точно - смех продлевает жизнь #aggr#

Зображення

Зображення


да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#




29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Добрый день! Хочу подать отчет по экологическому налогу. Ищу новые ставки, которые с 1 января. Но почему-то во всех публикациях они без изменений, как на 2018 год. Только новшество для двуокису вуглецю. Кто-то может кинуть ссылку с новыми ставками?

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

29umka11 писав:Добрый день! Хочу подать отчет по экологическому налогу. Ищу новые ставки, которые с 1 января. Но почему-то во всех публикациях они без изменений, как на 2018 год. Только новшество для двуокису вуглецю. Кто-то может кинуть ссылку с новыми ставками?
здесь#rtfm#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#


29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Al Shurshun писав:
29umka11 писав:Добрый день! Хочу подать отчет по экологическому налогу. Ищу новые ставки, которые с 1 января. Но почему-то во всех публикациях они без изменений, как на 2018 год. Только новшество для двуокису вуглецю. Кто-то может кинуть ссылку с новыми ставками?
здесь#rtfm#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#
Спасибо, здесь тоже по-старому. Депутаты так продвигали в 25 раз увеличить налог за выбросы двуокиси углерода , что забыли остальные ставки на индекс инфляции скоректировать#g_crazy#

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

29umka11 писав:
Al Shurshun писав:
29umka11 писав:Добрый день! Хочу подать отчет по экологическому налогу. Ищу новые ставки, которые с 1 января. Но почему-то во всех публикациях они без изменений, как на 2018 год. Только новшество для двуокису вуглецю. Кто-то может кинуть ссылку с новыми ставками?
здесь#rtfm#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#
Спасибо, здесь тоже по-старому. Депутаты так продвигали в 25 раз увеличить налог за выбросы двуокиси углерода , что забыли остальные ставки на индекс инфляции скоректировать#g_crazy#
ничего они не забыли ...

такие же выкрутасы по земле и единому 4-ой группы ...

как там у Матроскина - "совместный труд, для моей пользы, он объединяет!"

продвигали в 25 раз увеличить налог за выбросы двуокиси углерода - тут тоже бабка надвое ...

"движущиеся" загрязняют атмосферу по 3 евро на тонне топлива

а

"стационарные" - по 41 копейке на тонне выбросов или 14 копеек на тонне топлива

с 2019:

"стационарные" - по 10 гривен на тонне выбросов или 3,3 гривны на тонне топлива

вот такой вот пердимонокль #music#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi)


Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”