Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Надія78 писав:дівчаточка а що у на сьогодні з реєстрацією? відпрвила ПН 7 годин вже пройшло,тишина
С регистрацией все нормально, работает.
[b
Моніторинг часу реєстрації ПН на сервері ДФСУ[/b]]
6 год 33 хв - Середній час очікування квитанцій №1 до податкових накладних в операційний час

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

от поставщика сегодня пришел РК с "-" за февраль. Как сейчас за них штрафуют и когда мне его отображать в декларации?

wasilissa
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 01 березня 2013, 11:16
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення wasilissa »

marina11 писав:
wasilissa писав:
zoltan писав:Ще можна з елкабінету-ЕРПН скачати в форматі *.xml і імпортувати в медок
Вот это я и думаю сделать
Я вчора отримала буквально за 15 хв... Медок оновлений? Там змінювалася форма запиту. Пошту чи інтернет не переналаштовували? Можна і з кабінету, але це ж довше. І зверніть увагу, у новому запиті є окремо виділений запит на ПН для підприємств з філіями (за замовчуванням Медок формує запит на головне підприємство), тож для ПН для відокремленого підрозділу потрібно вручну перевибирати.
А зачем перенастраивать? Медок обновлен до 11,01, 002
Из кабинета закачать не удалось

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

wasilissa писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
wasilissa писав: Вот это я и думаю сделать
Я вчора отримала буквально за 15 хв... Медок оновлений? Там змінювалася форма запиту. Пошту чи інтернет не переналаштовували? Можна і з кабінету, але це ж довше. І зверніть увагу, у новому запиті є окремо виділений запит на ПН для підприємств з філіями (за замовчуванням Медок формує запит на головне підприємство), тож для ПН для відокремленого підрозділу потрібно вручну перевибирати.
А зачем перенастраивать? Медок обновлен до 11,01, 002
Из кабинета закачать не удалось
Це була спроба віднайти причину виникнення проблеми. Відсутність шквалу скарг на аналогічну проблему свідчить про те, що вона є локальною, тобто щось "не так" саме у Ваших налаштуваннях. Або Медка, або електронної пошти. Тож і шукати потрібно саме у Вас. Cьогодні є оновлення Медка 11.01.003, "медова склейка" відмовилася працювати без його встановлення.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ребекка писав:от поставщика сегодня пришел РК с "-" за февраль. Как сейчас за них штрафуют и когда мне его отображать в декларации?
а мне никто не подскажет? сумма НДС 4000, не хочется терять деньги из-за разгильдяйства поставщика

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ребекка писав:
Ребекка писав:от поставщика сегодня пришел РК с "-" за февраль. Как сейчас за них штрафуют и когда мне его отображать в декларации?
а мне никто не подскажет? сумма НДС 4000, не хочется терять деньги из-за разгильдяйства поставщика
Відображати Ви мали у деці за лютий. А що саме повертали? Змінити дату не вдасться?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

marina11 писав:
Ребекка писав:
Ребекка писав:от поставщика сегодня пришел РК с "-" за февраль. Как сейчас за них штрафуют и когда мне его отображать в декларации?
а мне никто не подскажет? сумма НДС 4000, не хочется терять деньги из-за разгильдяйства поставщика
Відображати Ви мали у деці за лютий. А що саме повертали? Змінити дату не вдасться?
нічого не повертали. Вони зробили перекидку із старого договору на новий. Намагалися це зробити в минулому місяці, але РК ДФС завернули із-за помилок. Зараз знову намагаються зробити, але ж просрочки вже 43 дні #g_mad#

bubuch
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 07 листопада 2018, 14:46
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 84 рази

Повідомлення bubuch »

Ребекка писав:
marina11 писав:
Ребекка писав: а мне никто не подскажет? сумма НДС 4000, не хочется терять деньги из-за разгильдяйства поставщика
Відображати Ви мали у деці за лютий. А що саме повертали? Змінити дату не вдасться?
нічого не повертали. Вони зробили перекидку із старого договору на новий. Намагалися це зробити в минулому місяці, але РК ДФС завернули із-за помилок. Зараз знову намагаються зробити, але ж просрочки вже 43 дні #g_mad#
Вони зробили перекидку із старого договору на новий А що була допка, чи лист?
"-" реєструєте ви, а не вони. І у вас є 15 днів на реєстрацію РК.
Щось я не розумію.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

bubuch писав:
Ребекка писав:
marina11 писав: Відображати Ви мали у деці за лютий. А що саме повертали? Змінити дату не вдасться?
нічого не повертали. Вони зробили перекидку із старого договору на новий. Намагалися це зробити в минулому місяці, але РК ДФС завернули із-за помилок. Зараз знову намагаються зробити, але ж просрочки вже 43 дні #g_mad#
Вони зробили перекидку із старого договору на новий А що була допка, чи лист?
"-" реєструєте ви, а не вони. І у вас є 15 днів на реєстрацію РК.
Щось я не розумію.
15 днів із дати отримання, правильно? декларація мене не хвилює - маємо в лютому великий мінус. А от як на практиці проходить реєстрація таких РК: із штрафами чи без. Бо писать ДВФ уміє, а от відповідати за свою писанину ні. будуть ссилаться ще на якісь технічні недопрацювання.

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

тожебухгалтер писав:
ANKO писав:
ЗаИр писав:Добрый день, подскажите, пожалуйста,
31.01.19 выписали НН на неплатника ошибочно (ндс 116 666,67) - регистрация 13.02.19
31.01.19 выписали РК на эту НН (ндс - 116 666,67) регистрация 20.02.19 (с опозданием) Лимит восстановили
Подали отчетность - не показали НН и РК.
Сейчас захожу, и вижу что с лимита сняли -116 666,67 как Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку Перевищення / 02.2019

Что это означает? теперь у нас пропал лимит на эту сумму?#wall# как его вернуть?
У мене те саме, також сиджу і думаю як вернути ліміт
Може хтось стикався на практиці, підскажіть будь-ласка
скажіть, у вас було 2ПН - одна помилкова, друга правильна, чи лише одна помилкова?
У меня была 1 НН ошибочная, я выписала РК к ней. Теперь не могу вернуть лимит#wall#

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”