Заробітна плата

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Natalenna писав:у лютому приймала людину на роботу. Оплатила замість 3 днів 2 робочих дні. зараз побачила. є можливість у березі це виправити, щоб було у межах кварталу. як краще у лютневій відомості показати нарахування правильно, мати заборгованість із зарплати і у березневому звіті показати донарахування з кодом 2 чи лютий не рухати, все відобразити в березні і скласти бухдовідку до зарплати і звіту з єсв?
є один варіант для вас , але як знаєте..
в лютому один день покажіть за свій рахунок(правта вирахуєтся 1 день зі стажу) , а в березні донарахуйте премією !
тоді есв виправити треба буде тільки - день за свій рахунок!
а в березні все буде гарно.

і в табель не забудьте виправити! думаю людина зрозуміє! і взяти заяву відпустки за власний рахунок взяти треба!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Аурелия писав:
Natalenna писав:у лютому приймала людину на роботу. Оплатила замість 3 днів 2 робочих дні. зараз побачила. є можливість у березі це виправити, щоб було у межах кварталу. як краще у лютневій відомості показати нарахування правильно, мати заборгованість із зарплати і у березневому звіті показати донарахування з кодом 2 чи лютий не рухати, все відобразити в березні і скласти бухдовідку до зарплати і звіту з єсв?
є один варіант для вас , але як знаєте..
в лютому один день покажіть за свій рахунок(правта вирахуєтся 1 день зі стажу) , а в березні донарахуйте премією !
тоді есв виправити треба буде тільки - день за свій рахунок!
а в березні все буде гарно.

і в табель не забудьте виправити! думаю людина зрозуміє! і взяти заяву відпустки за власний рахунок взяти треба!
я про нього думала, але там такий кадр... думаю дешевше штраф по єсв заплатити
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Natalenna писав:
Аурелия писав:
Natalenna писав:у лютому приймала людину на роботу. Оплатила замість 3 днів 2 робочих дні. зараз побачила. є можливість у березі це виправити, щоб було у межах кварталу. як краще у лютневій відомості показати нарахування правильно, мати заборгованість із зарплати і у березневому звіті показати донарахування з кодом 2 чи лютий не рухати, все відобразити в березні і скласти бухдовідку до зарплати і звіту з єсв?
є один варіант для вас , але як знаєте..
в лютому один день покажіть за свій рахунок(правта вирахуєтся 1 день зі стажу) , а в березні донарахуйте премією !
тоді есв виправити треба буде тільки - день за свій рахунок!
а в березні все буде гарно.

і в табель не забудьте виправити! думаю людина зрозуміє! і взяти заяву відпустки за власний рахунок взяти треба!
я про нього думала, але там такий кадр... думаю дешевше штраф по єсв заплатити
ох уж ці кадри! #impossibl

я тут додумала, краще б було премію в квітні, що б і строки виплати не нарушити! але ви вже прийняли рішення!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Аурелия писав:
Natalenna писав:
Аурелия писав: є один варіант для вас , але як знаєте..
в лютому один день покажіть за свій рахунок(правта вирахуєтся 1 день зі стажу) , а в березні донарахуйте премією !
тоді есв виправити треба буде тільки - день за свій рахунок!
а в березні все буде гарно.

і в табель не забудьте виправити! думаю людина зрозуміє! і взяти заяву відпустки за власний рахунок взяти треба!
я про нього думала, але там такий кадр... думаю дешевше штраф по єсв заплатити
ох уж ці кадри! #impossibl

я тут додумала, краще б було премію в квітні, що б і строки виплати не нарушити! але ви вже прийняли рішення!
я давала премію в березні, тому можу відкоригувати березнем. от тільки питання у документальному оформленні...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

посчитала сегодня зарплату, апрель у меня в календаре буха https://www.kadrovik.ua/content/vyrobny ... a-2019-rik за апрель 21 рабочий день и 167 часов, и вот сейчас читаю что сделали 30 выходным и отработка 11 травня, как быть, пересчитывать зарплату?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Маруся10 писав:посчитала сегодня зарплату, апрель у меня в календаре буха https://www.kadrovik.ua/content/vyrobny ... a-2019-rik за апрель 21 рабочий день и 167 часов, и вот сейчас читаю что сделали 30 выходным и отработка 11 травня, как быть, пересчитывать зарплату?
Если вы - серьезная организация, то надо пересчитать. А если не очень - то перенесите 30 апреля, например, на 27 апреля.

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Маруся10 писав:сделали 30 выходным и отработка 11 травня
Никто, кроме руководителя вашего негосударственного предприятия, этого сделать не может. Это рекомендация.

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Маруся10 писав:посчитала сегодня зарплату, апрель у меня в календаре буха https://www.kadrovik.ua/content/vyrobny ... a-2019-rik за апрель 21 рабочий день и 167 часов, и вот сейчас читаю что сделали 30 выходным и отработка 11 травня, как быть, пересчитывать зарплату?
так можно же и не переносить этот день..
Кабмин только рекомендует переносить рабочие дни, а фактически-на усмотрение предприятия.
я, например, не переносила...при выплате аванса тоже брала 21 рабочий за апрель.


ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

READYN писав:
Маруся10 писав:посчитала сегодня зарплату, апрель у меня в календаре буха https://www.kadrovik.ua/content/vyrobny ... a-2019-rik за апрель 21 рабочий день и 167 часов, и вот сейчас читаю что сделали 30 выходным и отработка 11 травня, как быть, пересчитывать зарплату?
так можно же и не переносить этот день..
Кабмин только рекомендует переносить рабочие дни, а фактически-на усмотрение предприятия.
я, например, не переносила...при выплате аванса тоже брала 21 рабочий за апрель.
Я також не переносила....

алазани
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 21 листопада 2015, 14:29
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення алазани »

Я также не переносила. У меня еще вопрос: выплата ЗП 1 числа. Могу я выплатить 26 апреля. Нарушением не будет?

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”