Перевод совместителя на основное место работы

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Blanka писав:Подскажите, нужно ли при увольнении директора как совместителя и принятии на следующий день на основное место работы рассчитывать компенсацию отпускных?
И можно ли уволить 31-м? Выходной день, по идее день увольнения является рабочим днём.
1 апреля директор уже по основному месту будет оформлен. Как сделать без перерыва правильно.
Потрібно.
Можна звільнити і 31-м, але провести всі розрахунки скажімо 29...
І 29 подати повідомлення у податкову - з датою і номером наказу 29-м і що до роботи стає 1-го

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Blanka писав:Подскажите, нужно ли при увольнении директора как совместителя и принятии на следующий день на основное место работы рассчитывать компенсацию отпускных?
И можно ли уволить 31-м? Выходной день, по идее день увольнения является рабочим днём.
1 апреля директор уже по основному месту будет оформлен. Как сделать без перерыва правильно.
Я б не спішила зі звільненням. Все б провела в квітні. Приміром, по хронології:1 квітня звільнити за згодою, виплатити компенсацію, написав заяву на прийняття по осн. місцю роботи, бух. подала повідомлення в податкову про прийняття з 2 квітня.

lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

Добрый день, подскажите последовательность действий, сотрудник работает на основном месте работы у нас, хочет перевестись на внешнее совместительство. Нужно ли его увольнять, а потом принимать или достаточно приказа. Спасибо за ответы.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

lypusty писав:Добрый день, подскажите последовательность действий, сотрудник работает на основном месте работы у нас, хочет перевестись на внешнее совместительство. Нужно ли его увольнять, а потом принимать или достаточно приказа. Спасибо за ответы.
Внешний совместитель - чел, который в свободное от основной работы время, работает ещё где-то... Конечно увольнять.

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

Natalenna писав:
Innavlada писав:Добрый день, коллеги!
Вопрос по главбуху: была совместителем , теперь надо на основное место работы. Если завязаться с увольнением, то вылезают все: ключи по Медку, переподача в налоговую 1ОПП на главбуха, но ведь все осталось тоже самое! Подскажите,как с минимальной потерей времени перевестись на основное место? Просто приказ о переводе не подойдет?
Переводьтеся день в день. Я так із директором робила. Як мені реєстратор пояснив, що у даному випадку відбувається зміна умов трудового договору, тому зміни він вносити не буде. У вас так само зміна умов трудового договору.
Тоже буду переводить директора с совместителя на основное место работы. Natalenna, можете поделиться формулировкой записи в трудовой?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Irina777 писав:
Natalenna писав:
Innavlada писав:Добрый день, коллеги!
Вопрос по главбуху: была совместителем , теперь надо на основное место работы. Если завязаться с увольнением, то вылезают все: ключи по Медку, переподача в налоговую 1ОПП на главбуха, но ведь все осталось тоже самое! Подскажите,как с минимальной потерей времени перевестись на основное место? Просто приказ о переводе не подойдет?
Переводьтеся день в день. Я так із директором робила. Як мені реєстратор пояснив, що у даному випадку відбувається зміна умов трудового договору, тому зміни він вносити не буде. У вас так само зміна умов трудового договору.
Тоже буду переводить директора с совместителя на основное место работы. Natalenna, можете поделиться формулировкой записи в трудовой?
Тут два варіанти
Варіант 1. Йому на основному місці праці зробили запис про роботу за сумісництвом. Тоді іде звільнення з основного місці праці.
Потім ваш запис: переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Якщо запису не було, то я писала 2 записи:
1. Прийнятий на посаду директора за сумісництвом.
2. Переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Тут порушується хронологія, але я би робила шляхом внесення пропущеного запису.
У мене 2 місяці тому такий номер викинула прибиральниця: звільнилася з основного місця праці, сказала про це через тиждень.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

Natalenna писав:
Скрытый текст
Irina777 писав:
Natalenna писав: Переводьтеся день в день. Я так із директором робила. Як мені реєстратор пояснив, що у даному випадку відбувається зміна умов трудового договору, тому зміни він вносити не буде. У вас так само зміна умов трудового договору.
Тоже буду переводить директора с совместителя на основное место работы. Natalenna, можете поделиться формулировкой записи в трудовой?

Тут два варіанти
Варіант 1. Йому на основному місці праці зробили запис про роботу за сумісництвом. Тоді іде звільнення з основного місці праці.
Потім ваш запис: переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Якщо запису не було, то я писала 2 записи:
1. Прийнятий на посаду директора за сумісництвом.
2. Переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Тут порушується хронологія, але я би робила шляхом внесення пропущеного запису.
У мене 2 місяці тому такий номер викинула прибиральниця: звільнилася з основного місця праці, сказала про це через тиждень.
Спасибо большое! Подходит 2 вариант.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Варіант 1. Йому на основному місці праці зробили запис про роботу за сумісництвом. Тоді іде звільнення з основного місці праці.
Потім ваш запис: переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Якщо запису не було, то я писала 2 записи:
1. Прийнятий на посаду директора за сумісництвом.
2. Переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Тут порушується хронологія, але я би робила шляхом внесення пропущеного запису.
У мене 2 місяці тому такий номер викинула прибиральниця: звільнилася з основного місця праці, сказала про це через тиждень.
Вибачаюсь, що вмішуюсь у ваш діалог, але це питання і для мене актуальне.А можна детальніше про " шляхом внесення пропущеного запису". Як це робиться на практиці ?
А як, на вашу думку, чи можна зробити так:
В трудові внесено запис в наступній послідовності :
1.запис про прийняття на основне ТОВ "А"
2.запис про звільнення з основного ТОВ "А"
Запис за сумісництвом зроблений не був,але було переведення основну роботу
Чи можна визнатии запис про запис про звільнення з основного ТОВ "А" -не дійсним, потім внести запис про прийняття на роботу за сумісництвом, потім звільнення з основного місця роботи, а потім запис про переведення і тоді буде дотримано хронологію записів.
Може. підскажете, як це правильно зробити. Дякую!!!!!

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Natalenna писав:
Irina777 писав:
Natalenna писав: Переводьтеся день в день. Я так із директором робила. Як мені реєстратор пояснив, що у даному випадку відбувається зміна умов трудового договору, тому зміни він вносити не буде. У вас так само зміна умов трудового договору.
Тоже буду переводить директора с совместителя на основное место работы. Natalenna, можете поделиться формулировкой записи в трудовой?
Тут два варіанти
Варіант 1. Йому на основному місці праці зробили запис про роботу за сумісництвом. Тоді іде звільнення з основного місці праці.
Потім ваш запис: переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Якщо запису не було, то я писала 2 записи:
1. Прийнятий на посаду директора за сумісництвом.
2. Переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Тут порушується хронологія, але я би робила шляхом внесення пропущеного запису.
У мене 2 місяці тому такий номер викинула прибиральниця: звільнилася з основного місця праці, сказала про це через тиждень.
я тоже делала по второму варианту.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ANKO писав:
Варіант 1. Йому на основному місці праці зробили запис про роботу за сумісництвом. Тоді іде звільнення з основного місці праці.
Потім ваш запис: переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Якщо запису не було, то я писала 2 записи:
1. Прийнятий на посаду директора за сумісництвом.
2. Переведений на посаду директора за основним місцем праці.
Тут порушується хронологія, але я би робила шляхом внесення пропущеного запису.
У мене 2 місяці тому такий номер викинула прибиральниця: звільнилася з основного місця праці, сказала про це через тиждень.
Вибачаюсь, що вмішуюсь у ваш діалог, але це питання і для мене актуальне.А можна детальніше про " шляхом внесення пропущеного запису". Як це робиться на практиці ?
А як, на вашу думку, чи можна зробити так:
В трудові внесено запис в наступній послідовності :
1.запис про прийняття на основне ТОВ "А"
2.запис про звільнення з основного ТОВ "А"
Запис за сумісництвом зроблений не був,але було переведення основну роботу
Чи можна визнатии запис про запис про звільнення з основного ТОВ "А" -не дійсним, потім внести запис про прийняття на роботу за сумісництвом, потім звільнення з основного місця роботи, а потім запис про переведення і тоді буде дотримано хронологію записів.
Може. підскажете, як це правильно зробити. Дякую!!!!!
https://www.kadrovik01.com.ua/article/3 ... ovo-knijki
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”