Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Скрытый текст
NickUs писав:
Маруся10 писав:
Аурелия писав: я вам скажу в кабинете прилетают - Повідомлення про допущення помилок! Налоговая все знает..
я же сразу и спросила - инспектор сказал про помилку? можно еще как вариант - убийственный окончательно для себя позвонить инспектору и спросить - что делать, если бы сроки не истекли то конечно можно было бы подать уточненку, а так...
тогда ожидаем, что будет пока звонить не буду, если скажут о ошибке, тогда буду каяться[/quote]

может я чего-то не понимаю, а куда девать Повідомлення щодо допущених помилок у податкових розрахунках за в 1дф? (форма J1490502) там черным по белому написаны ошибки которые были допущены в отчете, в разрезе каждого физлица!

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Аурелия писав:
Скрытый текст
NickUs писав:
Маруся10 писав: я же сразу и спросила - инспектор сказал про помилку? можно еще как вариант - убийственный окончательно для себя позвонить инспектору и спросить - что делать, если бы сроки не истекли то конечно можно было бы подать уточненку, а так...
тогда ожидаем, что будет пока звонить не буду, если скажут о ошибке, тогда буду каяться
может я чего-то не понимаю, а куда девать Повідомлення щодо допущених помилок у податкових розрахунках за в 1дф? (форма J1490502) там черным по белому написаны ошибки которые были допущены в отчете, в разрезе каждого физлица! [/quote]
Це ж якщо воно є... І то, мені приходили десь у2015-му році, я їх не змогла відкрити у своєму ПЗ, прочитала десь у 2017-му. Так нічого і не змінювала. А якщо співпрацювали з ФОП Безштанько О.М. (РНОККПП 1111111111), а відобразили як ФОП Штанько Л.В. (РНОКПП 2222222222), і обидва ці ФОПи - діючі, то ДФС не виявить помилку.

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

marina11 писав:
Аурелия писав:
Скрытый текст
NickUs писав:
тогда ожидаем, что будет пока звонить не буду, если скажут о ошибке, тогда буду каяться
может я чего-то не понимаю, а куда девать Повідомлення щодо допущених помилок у податкових розрахунках за в 1дф? (форма J1490502) там черным по белому написаны ошибки которые были допущены в отчете, в разрезе каждого физлица!
Це ж якщо воно є... І то, мені приходили десь у2015-му році, я їх не змогла відкрити у своєму ПЗ, прочитала десь у 2017-му. Так нічого і не змінювала. А якщо співпрацювали з ФОП Безштанько О.М. (РНОККПП 1111111111), а відобразили як ФОП Штанько Л.В. (РНОКПП 2222222222), і обидва ці ФОПи - діючі, то ДФС не виявить помилку.[/quote]

це точно що не виявить! а мене 1дф на 20 сторінках :( , заповнюю не я ІНН і ФОП , а юрист за ним всіх сотні людей не має кому перевіряти, ось і прилітають листи щастя щастенько ... при тому що різні помилки, а ось по тих що фоп різні то звонять самі фопи, по в них не йде з декларацією подані нами дані, і їм виставляють штрафи за не вірні дати!

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Аурелия писав:
marina11 писав:
Аурелия писав:
Скрытый текст
тогда ожидаем, что будет пока звонить не буду, если скажут о ошибке, тогда буду каяться
может я чего-то не понимаю, а куда девать Повідомлення щодо допущених помилок у податкових розрахунках за в 1дф? (форма J1490502) там черным по белому написаны ошибки которые были допущены в отчете, в разрезе каждого физлица!
Це ж якщо воно є... І то, мені приходили десь у2015-му році, я їх не змогла відкрити у своєму ПЗ, прочитала десь у 2017-му. Так нічого і не змінювала. А якщо співпрацювали з ФОП Безштанько О.М. (РНОККПП 1111111111), а відобразили як ФОП Штанько Л.В. (РНОКПП 2222222222), і обидва ці ФОПи - діючі, то ДФС не виявить помилку.
це точно що не виявить! а мене 1дф на 20 сторінках :( , заповнюю не я ІНН і ФОП , а юрист за ним всіх сотні людей не має кому перевіряти, ось і прилітають листи щастя щастенько ... при тому що різні помилки, а ось по тих що фоп різні то звонять самі фопи, по в них не йде з декларацією подані нами дані, і їм виставляють штрафи за не вірні дати! [/quote]
Ну це якщо відображені Вами суми критичні для ФОПа, то так, виявлять. А якщо у ФОПа по декларації 200000 доходу, а Ви йому втулили якусь 1000 іншого.... Що, схоже, і є у колеги.

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Скрытый текст
marina11 писав:
Аурелия писав:
marina11 писав: может я чего-то не понимаю, а куда девать Повідомлення щодо допущених помилок у податкових розрахунках за в 1дф? (форма J1490502) там черным по белому написаны ошибки которые были допущены в отчете, в разрезе каждого физлица!
Це ж якщо воно є... І то, мені приходили десь у2015-му році, я їх не змогла відкрити у своєму ПЗ, прочитала десь у 2017-му. Так нічого і не змінювала. А якщо співпрацювали з ФОП Безштанько О.М. (РНОККПП 1111111111), а відобразили як ФОП Штанько Л.В. (РНОКПП 2222222222), і обидва ці ФОПи - діючі, то ДФС не виявить помилку.
це точно що не виявить! а мене 1дф на 20 сторінках :( , заповнюю не я ІНН і ФОП , а юрист за ним всіх сотні людей не має кому перевіряти, ось і прилітають листи щастя щастенько ... при тому що різні помилки, а ось по тих що фоп різні то звонять самі фопи, по в них не йде з декларацією подані нами дані, і їм виставляють штрафи за не вірні дати! [/quote]
Ну це якщо відображені Вами суми критичні для ФОПа, то так, виявлять. А якщо у ФОПа по декларації 200000 доходу, а Ви йому втулили якусь 1000 іншого.... Що, схоже, і є у колеги.[/quote]

Виявлять даже на 1 тисч. як не крути і з неї теж треба сплатити 3% або 5%

InnaZ
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 травня 2019, 12:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення InnaZ »

chief007 писав:Девочки, дважды сдала 1ДФ, и оба раза звитный. Теперь боюсь,что начисления задвоятся. Как быть? никуда дозвониться не могу. Делать на 1й полностью уточненку? Или,пока есть время ,сдать звитный новый?

Еще и пришло уведомление в эл.кабинете- помилка запис відбракований з причин дублювання такого ж запису в ЦРБ ДРФО. УВАГА! Такий запис направляється до відома і вилученню не підлягає!!

Що це???? Видела,что такой вопрос задавали, но ответа так и не нашла. Шевелиться ,или они сами аннулировали предыдущий?
Виникло таке ж питання. Цікаво, як вирішили дану проблему. Не знайшла ні порад, ні дискусій на цей випадок...

МИ теж, випадково здали 1ДФ за 1кв два рази ( в одному добавлено строчку з ФОП). В кожному вказано Порція №1, Звітна. Прийшло дві кв.№2. А через пару днів "повідомлення щодо допищених помилок у податкових розрахунках 1ДФ" Помилка 73 - Такий запис направляється до відома і вилученню не підлягає.

Інспектор сказала, що не може сказати чи задвоїло чи ні. І радить не знімати "1" до 9.05. А подати по людині довідку 10ДР і подивитись що вийшло.

Колеги, Ваші думки, з приводу коригування в даному випадку?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

InnaZ писав:
chief007 писав:Девочки, дважды сдала 1ДФ, и оба раза звитный. Теперь боюсь,что начисления задвоятся. Как быть? никуда дозвониться не могу. Делать на 1й полностью уточненку? Или,пока есть время ,сдать звитный новый?

Еще и пришло уведомление в эл.кабинете- помилка запис відбракований з причин дублювання такого ж запису в ЦРБ ДРФО. УВАГА! Такий запис направляється до відома і вилученню не підлягає!!

Що це???? Видела,что такой вопрос задавали, но ответа так и не нашла. Шевелиться ,или они сами аннулировали предыдущий?
Виникло таке ж питання. Цікаво, як вирішили дану проблему. Не знайшла ні порад, ні дискусій на цей випадок...

МИ теж, випадково здали 1ДФ за 1кв два рази ( в одному добавлено строчку з ФОП). В кожному вказано Порція №1, Звітна. Прийшло дві кв.№2. А через пару днів "повідомлення щодо допищених помилок у податкових розрахунках 1ДФ" Помилка 73 - Такий запис направляється до відома і вилученню не підлягає.

Інспектор сказала, що не може сказати чи задвоїло чи ні. І радить не знімати "1" до 9.05. А подати по людині довідку 10ДР і подивитись що вийшло.

Колеги, Ваші думки, з приводу коригування в даному випадку?
Нічого не треба виправляти,програма в дфс сама анулювала однакові записи

Radmila.nov
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 14 серпня 2013, 15:33
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Radmila.nov »

Сдала ф.1ДФ и обнаружила, что неправильно указал кол-во работающих по трудовым контрактам. Подскажите, пожалуйста, как исправить?

tdovgal
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 624
З нами з: 13 травня 2013, 05:38
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 253 рази

Повідомлення tdovgal »

Radmila.nov писав:Сдала ф.1ДФ и обнаружила, что неправильно указал кол-во работающих по трудовым контрактам. Подскажите, пожалуйста, как исправить?
Еще есть время сдать новый звитный.

Radmila.nov
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 14 серпня 2013, 15:33
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Radmila.nov »

tdovgal писав:
Radmila.nov писав:Сдала ф.1ДФ и обнаружила, что неправильно указал кол-во работающих по трудовым контрактам. Подскажите, пожалуйста, как исправить?
Еще есть время сдать новый звитный.
Про новый звтный понятно, но как его заполнить? Можно ли заполнить только шапку?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”