Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Регистрация в другом городе(((

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

olga111 писав:Дозвонилась в дфс, порекомендовали проверить ецп на сайте пфу (зайти в кабинет там), если и там не работают то проблема в самом ецп.!(
Проблема у них (у ДФС) В СРАЦІ!!!
Сьогодні вранці мені телефонував один дядько, якому я зробив ключі ЦСК УКРАЇНА 2 тижні тому. Він кілька днів бився мордою об лавку щоб зайти в кабінет. НІ-ФІ-ГА. Видавало помилки такі самі, як і на приваті. І він збирався прийти до мене сьогодні о 15 годині щоб перевірити ключі (чи дійсно в них проблема, чи ні). 10 хвилин тому зателефонував знову і сказав що вже не прийде - таки вдалося залізти в кабінет.
Так що не треба на дзеркало нарікати, коли пика крива. Затрахали вони вже своїм кабінетом. Все через дупу...
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

olga111 писав:Регистрация в другом городе(((
Попробуйте через Сонату. Не смогла зайти ни в кабинет, ни на сайт пф, заяву про приєднання благополучно создала, подписала и отправила в Сонате. Там можно отправить все, кроме отчета по ЕСВ и декларации по акцизному налогу

Бесплатно, имела в виду.

При форс-мажоре можно получить пробную бесплатную лицензию на месяц

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Capitoshechka писав:
olga111 писав:Дозвонилась в дфс, порекомендовали проверить ецп на сайте пфу (зайти в кабинет там), если и там не работают то проблема в самом ецп.!(
Проблема у них (у ДФС) В СРАЦІ!!!
Сьогодні вранці мені телефонував один дядько, якому я зробив ключі ЦСК УКРАЇНА 2 тижні тому. Він кілька днів бився мордою об лавку щоб зайти в кабінет. НІ-ФІ-ГА. Видавало помилки такі самі, як і на приваті. І він збирався прийти до мене сьогодні о 15 годині щоб перевірити ключі (чи дійсно в них проблема, чи ні). 10 хвилин тому зателефонував знову і сказав що вже не прийде - таки вдалося залізти в кабінет.
Так що не треба на дзеркало нарікати, коли пика крива. Затрахали вони вже своїм кабінетом. Все через дупу...
Я довольна кабинетом, намного легче стало работать - видно все остатки по налогам. Естественно у меня все имеют лицензию Медок и ключи ЦСК, но в кабинет захожу каждый день, проверяю регистрацию НН и взаиморасчеты с бюджетом. Так что у кого "пыка крыва" нужно еще разобраться. Не нравится кабинет, то можно (пока) через демо-Сонату отчеты сдавать, зачем заниматься мазохизмом и биться мордой об лавку? #g_hospita

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

anna1611 писав:
мюсля писав:подскажите, хочу отправить с кабинета заявление (или как оно там называется#blush# ) на получение справки об отсут. задолженностей по налогам
В каком разделе искать, какой идентификатор документа?
Введення звітності - запити -заява про надання довідки про відсутність заборгованості

ответ искать в вхідних документах
Поле довідку буде подано до:
заполнять название контрагента, которому будем предоставлять (участвуем в тендере)?
Ну и таки в бумажном виде получать, да? Таки не дают до сих пор электронных?#blush#

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Ребекка писав: Так что у кого "пыка крыва" нужно еще разобраться.
А що тут розбиратися? Якщо ЕЦП дійсно пошкоджено, то вже ні при яких розкладах не вдасться зайти в кабінет НІКОЛИ. І інші програмні продукти не зможуть працювати з пошкодженим ЕЦП. А в кабінеті ДФС виходить "ромашка": сьогодні вони з "пошкодженим" ключем не працюють, завтра не працюють, а потім в них настає прозріння і вони починають з тим самим ключем вже нормально працювати протягом певного часу. Через деякий час вся історія знову повторюється. Спробуйте пояснити Ви, як спеціаліст який постійно працює з кабінетом: якщо ключ пошкоджено, то яким чином все-таки кабінет його підтягує?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

мюсля писав:
anna1611 писав:
мюсля писав:подскажите, хочу отправить с кабинета заявление (или как оно там называется#blush# ) на получение справки об отсут. задолженностей по налогам
В каком разделе искать, какой идентификатор документа?
Введення звітності - запити -заява про надання довідки про відсутність заборгованості

ответ искать в вхідних документах
Поле довідку буде подано до:
заполнять название контрагента, которому будем предоставлять (участвуем в тендере)?
Ну и таки в бумажном виде получать, да? Таки не дают до сих пор электронных?#blush#
Дают, смотрите во входящих документах. Только галку надо поставить, что хотите получить в єлектронном виде. Контрагента заполнить и основание, если не ошибаюсь. Обычно,говорят требования, куда будете подавать справку

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Capitoshechka писав:
Ребекка писав: Так что у кого "пыка крыва" нужно еще разобраться.
А що тут розбиратися? Якщо ЕЦП дійсно пошкоджено, то вже ні при яких розкладах не вдасться зайти в кабінет НІКОЛИ. І інші програмні продукти не зможуть працювати з пошкодженим ЕЦП. А в кабінеті ДФС виходить "ромашка": сьогодні вони з "пошкодженим" ключем не працюють, завтра не працюють, а потім в них настає прозріння і вони починають з тим самим ключем вже нормально працювати протягом певного часу. Через деякий час вся історія знову повторюється. Спробуйте пояснити Ви, як спеціаліст який постійно працює з кабінетом: якщо ключ пошкоджено, то яким чином все-таки кабінет його підтягує?
в мене був такий ключ рік тому ЦСК Україна. В Медку працює, а от в кабинеті ні. мені його після довгих розбирань із дилером ЦСК перегенерували і от тоді зашла. "Прозріння" може бути після очистки куків і кешів. Буває таке, що кабінет зовсім не працює у всіх (це добре видно по повідомленням на цьому форумі), а так завжди заходжу без проблем і з ключами не одного підприємства.

itcprof2012
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 28 вересня 2012, 04:00
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення itcprof2012 »

Ребекка писав:
Capitoshechka писав:
Ребекка писав: Так что у кого "пыка крыва" нужно еще разобраться.
А що тут розбиратися? Якщо ЕЦП дійсно пошкоджено, то вже ні при яких розкладах не вдасться зайти в кабінет НІКОЛИ. І інші програмні продукти не зможуть працювати з пошкодженим ЕЦП. А в кабінеті ДФС виходить "ромашка": сьогодні вони з "пошкодженим" ключем не працюють, завтра не працюють, а потім в них настає прозріння і вони починають з тим самим ключем вже нормально працювати протягом певного часу. Через деякий час вся історія знову повторюється. Спробуйте пояснити Ви, як спеціаліст який постійно працює з кабінетом: якщо ключ пошкоджено, то яким чином все-таки кабінет його підтягує?
в мене був такий ключ рік тому ЦСК Україна. В Медку працює, а от в кабинеті ні. мені його після довгих розбирань із дилером ЦСК перегенерували і от тоді зашла. "Прозріння" може бути після очистки куків і кешів. Буває таке, що кабінет зовсім не працює у всіх (це добре видно по повідомленням на цьому форумі), а так завжди заходжу без проблем і з ключами не одного підприємства.
если ключ проверен на https://czo.gov.ua/sign никакие отмазки от ДФС и всяких прочих органов не катят.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

"Не катять", але поки респондент буде сперечатися з підтримкою ДФС, строки подання пройдуть і він заплатить штраф.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”