Акциз. Электронное администрирование

MariyaBooker
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 травня 2019, 13:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення MariyaBooker »

MariyaBooker писав:
Carmella писав:
MariyaBooker писав:Странно....В законе "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту... та пального"
Это старый закон?
А они хотят принять новый №2628 от 26.12.2018, где "Ліцензія або рішення про відмову в її видачі (із зазначенням причини)надається протягом 30 днів з дня отримання зазначених у Законі документів"
Это из нового Закона.
Я читаю Закон 2628-VIII (Прийняття від 23.11.2018). А есть еще новее Закон?

МилаМила
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 21 вересня 2017, 18:43
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення МилаМила »

Добрый день ! Нужна ли лицензия на хранение топлива плательщикам единого налога 4 групи ,которые использують ГСМ только на свои нужны и обьем закупки не превышает 10 000 куб. м. в год ?

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

МилаМила писав:Добрый день ! Нужна ли лицензия на хранение топлива плательщикам единого налога 4 групи ,которые использують ГСМ только на свои нужны и обьем закупки не превышает 10 000 куб. м. в год ?
Если используете только для себя это топливо - то лицензия не нужна. Если на базе храните чужое топливо или заправляете чужие авто- то нужна

veroniya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 11 травня 2019, 12:34
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення veroniya »

Добрый день! Понятно что ничего не понятно))) После декрета, только вникла в акцизные накладные и декларацию.

Плательщик акцизного налога без склада (зарегистрирован на юр.адрес) торгует топливом. На базе покупает, арендует машину и везет клиенту. Как такового, физического склада нет. Что дальше. Снимать с регистрации склад. А как торговать?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Так, час невплинно збігає, тиждень до закінчення реєстрації складів... У мене така ж ситуація, як і у veroniya. Для себе вималювала подальші дії:
1)питання щодо перереєстрації платником АП, бо я ж таки з 1/07 буду розпорядником а/складу пересувного - тут не зовсім зрозуміло, чи потрібно, чи ні, і в який спосіб...
2)тепер схема виписки АН для мене: постачальник виписує зі свого а/складу на мій пересувний, адреса доставки - мій офіс, бо в реєстр. заяві у мене вказано місце діяльності - офіс. Потім я одразу ж повинна зареєструвати свою АН з а/складу пересувного на адресу покупця-неплатника. Тобто АН на даний а/склад пересувний після цього можна знову виписувати АН, якщо у нас 2-3 рейса в день.
3)мабуть треба щось робити з формою ТТН, чи просто самим розробити доповнення, щоб у випадку техпомилки Єд. реєстру "забивати" дані з АНдо ТТН...
4)кожного дня на сайті перевіряти, коли ДФС встановить час для техоблуговування Єд. реєстру...
5)не зовсім зрозуміла, чи потрібно роздруковувати АН для водія, чи будуть якісь перевірки на дорозі, чи там "перевіряючі" будуть самі дивитись в Єд. реєстр...
6)зовсім забула про ліцензію: для мене, як я зрозуміла, лише заява та оплата 10 тис. грн.... ніби так...
Запрошую до обговорення...

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

Бухгалтер1995 писав:1) з 1/07 буду розпорядником а/складу пересувного - тут не зовсім зрозуміло, чи потрібно, чи ні, і в який спосіб...
на семинаре объяснили, что не нужно. Машина будет автоматически "светиться" в системе, только пока везет топливо (ее номер будет указываться в акцизной накладной)
Бухгалтер1995 писав:2)тепер схема виписки АН для мене: постачальник виписує зі свого а/складу на мій пересувний, адреса доставки - мій офіс, бо в реєстр. заяві у мене вказано місце діяльності - офіс. Потім я одразу ж повинна зареєструвати свою АН з а/складу пересувного на адресу покупця-неплатника. Тобто АН на даний а/склад пересувний після цього можна знову виписувати АН, якщо у нас 2-3 рейса в день.
офис не может быть адресом доставки, т.к. он не подходить под понятие "акцизный склад". Топливо может быть доставлено с акцизного склада на акцизный склад, методом перевозки его в акцизном складе передвижном.
Бухгалтер1995 писав:5)не зовсім зрозуміла, чи потрібно роздруковувати АН для водія, чи будуть якісь перевірки на дорозі, чи там "перевіряючі" будуть самі дивитись в Єд. реєстр...
да, если топливо выехало, то акцизка уже должна быть отправлена на регистрацию
Бухгалтер1995 писав:6)зовсім забула про ліцензію: для мене, як я зрозуміла, лише заява та оплата 10 тис. грн.... ніби так..
Пакет документов + платежка и вам либо одобрят, либо откажут.

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

veroniya писав: Как такового, физического склада нет. Что дальше. Снимать с регистрации склад. А как торговать?
Насколько я поняла, покупка лицензии дает право торговли.
Новая система придумана для того, чтобы отслеживать физическое перемещение топлива и только.
Поэтому, если у вас нет личных емкостей, а которых хранится ваше топливо, то никаких акцизных складов не регистрируете. Вы просто плательщик акцизного налога, который реализует.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1395
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 581 раз

Повідомлення zoltan »

Carmella писав:
veroniya писав: Как такового, физического склада нет. Что дальше. Снимать с регистрации склад. А как торговать?
Насколько я поняла, покупка лицензии дает право торговли.
Новая система придумана для того, чтобы отслеживать физическое перемещение топлива и только.
Поэтому, если у вас нет личных емкостей, а которых хранится ваше топливо, то никаких акцизных складов не регистрируете. Вы просто плательщик акцизного налога, который реализует.
Скажіть будь-ласка а вже можна реєструвати акцизний склад?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Carmella писав:
veroniya писав: Как такового, физического склада нет. Что дальше. Снимать с регистрации склад. А как торговать?
Насколько я поняла, покупка лицензии дает право торговли.
Новая система придумана для того, чтобы отслеживать физическое перемещение топлива и только.
Поэтому, если у вас нет личных емкостей, а которых хранится ваше топливо, то никаких акцизных складов не регистрируете. Вы просто плательщик акцизного налога, который реализует.
Питання: постачальник повинен виписати АН для мене як покупця-платника, зі свого зареєстрованого а/складу на?... який акцизний склад, якщо його у мене не буде? Тобто адреса доставки мого покупця-неплатника, а я буду фігурувати лише як контрагент для отримання вхідного палива? Щось не зовсім я Вас зрозуміла...

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

zoltan писав:Скажіть будь-ласка а вже можна реєструвати акцизний склад?
Не отвечу, не в курсе.
Бухгалтер1995 писав:Питання: постачальник повинен виписати АН для мене як покупця-платника, зі свого зареєстрованого а/складу на?... який акцизний склад, якщо його у мене не буде
Если вы везете своим/нанятым вами транспортом, то выписывает на вас и указывает акцизный склад передвижной, а потом в тот же день вы должны выписать на своего покупателя (или сразу на распорядителя акцизного склада, куда будет сливаться топливо (нефтебазу, на которой храниться покупатель).
В зависимости от условий может быть много вариантов. Может быть, что вы вообще не будете участвовать в цепочке регистрации, если покупатель заберет самовывозом с нефтебазы, на которой ваше топливо находится по договору хранения.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”