Акциз. Электронное администрирование

Velya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 24 січня 2012, 06:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Velya »

Carmella писав:
zoltan писав:Скажіть будь-ласка а вже можна реєструвати акцизний склад?

так же волнует этот вопрос, инфы вообще никакой, кроме того что есть проект. А приняли его уже?

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового https://interbuh.com.ua/ua/documents/on ... hgalterija

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

Плательщики АН обязаны до 01.06.19 г. зарегистрировать в СЭАРГ и СЭ все акцизные склады, распорядителями которых они будут по состоянию на 01.07.19 г.
На сегодня (23.05.19) формы, необходимые для такой регистрации, не утверждены, поэтому регистрация акцизных складов задерживается.


Подробнее по ссылке


На сайте Харьковской налоговой уже даже выложили предполагаемые бланки и куда платить
http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/379004.html
Киевская - дремлет #search#

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Velya писав:
Carmella писав:
zoltan писав:Скажіть будь-ласка а вже можна реєструвати акцизний склад?

так же волнует этот вопрос, инфы вообще никакой, кроме того что есть проект. А приняли его уже?
мене як і Вас мучить дане питання, тому вже вкотре дзвоню в ДФС, відповіли що немає програмного забезпечення і затверджених форм заяв, сказали чекати і слідкуваи за змінами. А от щодо ліцензії на оптову торгівлю, можливо хтось вже подавав документи і знає що потрібно. Продаєм паливо з авто оптом. Тут що потрібно? Платіж про сплату за ліцензію і документи на авто????

MariyaBooker
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 травня 2019, 13:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення MariyaBooker »

tania.tetyana28@gmail.com писав:
Velya писав:
Carmella писав:
так же волнует этот вопрос, инфы вообще никакой, кроме того что есть проект. А приняли его уже?
мене як і Вас мучить дане питання, тому вже вкотре дзвоню в ДФС, відповіли що немає програмного забезпечення і затверджених форм заяв, сказали чекати і слідкуваи за змінами. А от щодо ліцензії на оптову торгівлю, можливо хтось вже подавав документи і знає що потрібно. Продаєм паливо з авто оптом. Тут що потрібно? Платіж про сплату за ліцензію і документи на авто????
Я думаю, что подаем заявление и платежку.

Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »

MariyaBooker писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав:
Velya писав: мене як і Вас мучить дане питання, тому вже вкотре дзвоню в ДФС, відповіли що немає програмного забезпечення і затверджених форм заяв, сказали чекати і слідкуваи за змінами. А от щодо ліцензії на оптову торгівлю, можливо хтось вже подавав документи і знає що потрібно. Продаєм паливо з авто оптом. Тут що потрібно? Платіж про сплату за ліцензію і документи на авто????
Я думаю, что подаем заявление и платежку.
А реквизиты платежей за лицензии уже есть?

MariyaBooker
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 травня 2019, 13:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення MariyaBooker »

Maxxy писав:
MariyaBooker писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав: Я думаю, что подаем заявление и платежку.
А реквизиты платежей за лицензии уже есть?
Выше писали, что Харьковская налоговая выложили предполагаемые бланки и куда платить. Днепр молчит(

veroniya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 11 травня 2019, 12:34
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення veroniya »

https://news.dtkt.ua/taxation/excise/55 ... gn=oldmain
Тернопільські податківці повідомили, що з 15 травня почали діяти рахунки для сплати за ліцензії на реалізацію пального

Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »

Подскажите пожалуйста, в 20-ОПП не надо вносить информацию про передвижной акцизный склад? И вообще как проверить какие данные подавались ранее в этой форме. Только пришла работать на фирму, и не уверенна что в 20-ОПП подавалась актуальная информация

yummy25
Оракул
Оракул
Повідомлень: 255
З нами з: 23 січня 2012, 02:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 65 разів

Повідомлення yummy25 »

Maxxy писав:Подскажите пожалуйста, в 20-ОПП не надо вносить информацию про передвижной акцизный склад? И вообще как проверить какие данные подавались ранее в этой форме. Только пришла работать на фирму, и не уверенна что в 20-ОПП подавалась актуальная информация
В электронном кабинете проверьте все это.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”