РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Пчела
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2016, 21:33
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Пчела »

Подскажите пожалуйста, второй день не могу отправить Форму №1-КОРО. 2 Квитанция приходит такого содержания

Документ не прийнято. У Заявi "КОАТУУ" мiсцезнаходження господарської одиницi визначено не вiрно або не вiдповiдає КОАТУУ обєкта оподаткування.


INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Пчела писав:Подскажите пожалуйста, второй день не могу отправить Форму №1-КОРО. 2 Квитанция приходит такого содержания

Документ не прийнято. У Заявi "КОАТУУ" мiсцезнаходження господарської одиницi визначено не вiрно або не вiдповiдає КОАТУУ обєкта оподаткування.
рекомендую пересдать форму 2-ОПП, где корректно все указать и КОАТУУ и адрес и название объекта и все остальное.
особенно это касается тех, кто сдавал 20-ОПП раньше 2015-го года.
Когда никакое КОАТУУ не подтягивалось, отчего теперь и возникают траблы при регистрации.
Зайдите в кабинет и посмотрите, что там болтается у вас по 2-ОПП.
Странно, я в таком случае своим клиентам перезваниваю сам и говорю в чем проблема, а вы второй день паритесь...

Пчела
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2016, 21:33
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Пчела »

Спасибо. Да эту форму сдавали давно. У нас такой инспектор, к которому страшно подойти, не тО что спросить😄

Пчела
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2016, 21:33
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Пчела »

INSPECTOR GADGET писав:
Пчела писав:Подскажите пожалуйста, второй день не могу отправить Форму №1-КОРО. 2 Квитанция приходит такого содержания

Документ не прийнято. У Заявi "КОАТУУ" мiсцезнаходження господарської одиницi визначено не вiрно або не вiдповiдає КОАТУУ обєкта оподаткування.
рекомендую пересдать форму 2-ОПП, где корректно все указать и КОАТУУ и адрес и название объекта и все остальное.
особенно это касается тех, кто сдавал 20-ОПП раньше 2015-го года.
Когда никакое КОАТУУ не подтягивалось, отчего теперь и возникают траблы при регистрации.
Зайдите в кабинет и посмотрите, что там болтается у вас по 2-ОПП.
Странно, я в таком случае своим клиентам перезваниваю сам и говорю в чем проблема, а вы второй день паритесь...
Подскажите еще, пожалуйста, в форме 20-ОПП, ГРАФА 2 (Код ознаки надання інформації), Ставить цифру 1 или 3. Первинне надання інформації про об’єкти оподаткування или Зміна відомостей про об’єкт оподаткування. У нас не менялся ни адрес, ни КОАТУУ, ни название. Но такую форму подаю впервые. Спасибо

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Пчела писав:
INSPECTOR GADGET писав:
Пчела писав:Подскажите пожалуйста, второй день не могу отправить Форму №1-КОРО. 2 Квитанция приходит такого содержания

Документ не прийнято. У Заявi "КОАТУУ" мiсцезнаходження господарської одиницi визначено не вiрно або не вiдповiдає КОАТУУ обєкта оподаткування.
рекомендую пересдать форму 2-ОПП, где корректно все указать и КОАТУУ и адрес и название объекта и все остальное.
особенно это касается тех, кто сдавал 20-ОПП раньше 2015-го года.
Когда никакое КОАТУУ не подтягивалось, отчего теперь и возникают траблы при регистрации.
Зайдите в кабинет и посмотрите, что там болтается у вас по 2-ОПП.
Странно, я в таком случае своим клиентам перезваниваю сам и говорю в чем проблема, а вы второй день паритесь...
Подскажите еще, пожалуйста, в форме 20-ОПП, ГРАФА 2 (Код ознаки надання інформації), Ставить цифру 1 или 3. Первинне надання інформації про об’єкти оподаткування или Зміна відомостей про об’єкт оподаткування. У нас не менялся ни адрес, ни КОАТУУ, ни название. Но такую форму подаю впервые. Спасибо
лучше выбрать цифру 3.
после того, как информация по 20-ОПП обновиться , просто копируйте оттуда данные и вставляйте их в в 1-КОРО.

Valencia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 грудня 2013, 13:05
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Valencia »

Добрый день! Прошу посоветовать что делать в данной ситуации- установили новый РРО. Маленький магазинчик. Директор решила два дня не работать, т.к. программировали аппарат, изучали его так сказать. Естественно 2 дня Зет отчет не отправляли. Смену не открывали. Сегодня решили работать. Нужно ли уведомлять налоговую- почему РРО не работал эти дни?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Valencia писав:Добрый день! Прошу посоветовать что делать в данной ситуации- установили новый РРО. Маленький магазинчик. Директор решила два дня не работать, т.к. программировали аппарат, изучали его так сказать. Естественно 2 дня Зет отчет не отправляли. Смену не открывали. Сегодня решили работать. Нужно ли уведомлять налоговую- почему РРО не работал эти дни?
Нет.

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Добрий день. Навіть не знаю з якої сторони розпочати.
Фоп єдинник 2 група. У цьому кварталі перетне позначку мільйон і, думаю, найближчим часом 1,5 млн з переходом на групу 3. Продає вебінари та записи вебінарів, використовуючи LiqPay. Не буду обговорювати саму систему оплати для єдинника: багато спірних моментів. Але ФОП прийняв на себе відповідальність використовувати її. У мене питання. Розрахунок платіжними картками у даному випадку трактується як готівка? (Інших способів розрахунку немає). Як у цьому випадку примінити РРО? Платежі через сайт надхоять протягом доби. Коли треба пробити чек клавішою КРТ, як відправити чек покупцю? Звичайно, абсолютно всі суми "білі", так як миттєво відображаються на розрахунковому рахунку. Коли робити Z-звіт за день? Платежі надходять незалежно від дня тижня та часу доби. Чи я взагалі не вірно розмірковую?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Гоша писав:Добрий день. Навіть не знаю з якої сторони розпочати.
Фоп єдинник 2 група. У цьому кварталі перетне позначку мільйон і, думаю, найближчим часом 1,5 млн з переходом на групу 3. Продає вебінари та записи вебінарів, використовуючи LiqPay. Не буду обговорювати саму систему оплати для єдинника: багато спірних моментів. Але ФОП прийняв на себе відповідальність використовувати її. У мене питання. Розрахунок платіжними картками у даному випадку трактується як готівка? (Інших способів розрахунку немає). Як у цьому випадку примінити РРО? Платежі через сайт надхоять протягом доби. Коли треба пробити чек клавішою КРТ, як відправити чек покупцю? Звичайно, абсолютно всі суми "білі", так як миттєво відображаються на розрахунковому рахунку. Коли робити Z-звіт за день? Платежі надходять незалежно від дня тижня та часу доби. Чи я взагалі не вірно розмірковую?
E-Receipt


P. S. Я противник использования "новітніх моделей РРО" всеми без разбора, но конкретно в Вашем случае (и подобных) это наиболее оптимальный вариант.

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Гоша писав:...Розрахунок платіжними картками у даному випадку трактується як готівка? (Інших способів розрахунку немає).
нет, не готивка, а расчет с применением пластиковых карт, для проведения которого Закон требуют применять РРО.
Як у цьому випадку примінити РРО? Платежі через сайт надхоять протягом доби. Коли треба пробити чек клавішою КРТ, як відправити чек покупцю?
Е-рисипт, так как отправить чек бумажный конечно можно, но это сопряжено с дополнительными расходами времени и денег.
...Коли робити Z-звіт за день?
1 раз в сутки будет достаточно.
Платежі надходять незалежно від дня тижня та часу доби. Чи я взагалі не вірно розмірковую?
все верно, но "классический" РРО не будет удобен при продаже вебинаров ...

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”