Акциз. Электронное администрирование

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

yummy25 писав: есть предприятие не плательщик акциза (предоставляют услуги перевозки), есть своя бочка 20 м.куб, топливо закупают для собственного потребления, оборот небольшой...
Не є акцизним складом:
- приміщення відокремлених підрозділів розпорядника акцизного складу, які використовуються ним виключно для пакування, фасування, зберігання, одержання чи видачі маркованих марками акцизного податку горілки та лікеро-горілчаних виробів, відвантажених з акцизного складу, а також для здійснення оптової та/або роздрібної торгівлі відповідно до отриманої розпорядником акцизного складу ліцензії;

- приміщення або територія, на кожній з яких загальна місткість розташованих ємностей для навантаження-розвантаження та зберігання пального не перевищує 200 куб.м., а суб’єкт господарювання (крім платника єдиного податку 4 групи) – власник або користувач такого приміщення або території отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що не перевищують 1000 куб.м. (без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідні ліцензії), та використовує пальне виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки і не здійснює операцій з реалізації та зберігання пального іншим особам;

- приміщення або територія незалежно від загальної місткості розташованих ємностей для навантаження-розвантаження та зберігання пального, власником або користувачем яких є суб’єкт господарювання – платник єдиного податку 4 групи, який отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що не перевищують 10000 куб.м (без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідні ліцензії), та використовує пальне виключно для потреб власного споживання і не здійснює операцій з реалізації та зберігання пального іншим особам;

- паливний бак як ємність для зберігання пального безпосередньо в транспортному засобі або технічному обладнанні, пристрої.


Если все условия выполнены, то региться не нужно.

Velya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 24 січня 2012, 06:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Velya »

Maxxy писав:Кто-то уже платил за оптовую лицензию? Я так понимаю платежку распечатать и ехать за мокрой печатью в банк?
А вы уже нашли счета по которым платить. Я по своему региону не нашла(( может не там искала.#sigh#

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Добрый день. Вот не могу понять... если по акцизным складам - все понятно расписано что есть акц. складом, а что не относится.. То по лицензиях - вообще непонятно. Если на предприятии есть погрузчик, который заправляется газом по топливных талонах на заправке и есть баллон газовый на 27 литров (заправляют также на заправке по топливных талонах) для хранения топлива для агрегата, используемого в производстве, нужна ли лицензия на что-то из перечисленного?

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

yummy25 писав:
Maxxy писав:Подскажите пожалуйста, в 20-ОПП не надо вносить информацию про передвижной акцизный склад? И вообще как проверить какие данные подавались ранее в этой форме. Только пришла работать на фирму, и не уверенна что в 20-ОПП подавалась актуальная информация
В электронном кабинете проверьте все это.

подскажите, пожалуйста, где это посмотреть.

Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »

Velya писав:
Maxxy писав:Кто-то уже платил за оптовую лицензию? Я так понимаю платежку распечатать и ехать за мокрой печатью в банк?
А вы уже нашли счета по которым платить. Я по своему региону не нашла(( может не там искала.#sigh#
Я вот по этой ссылке смотрела http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/. Ну дальше выбираю свою область и район

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

NEL писав:
yummy25 писав:
Maxxy писав:Подскажите пожалуйста, в 20-ОПП не надо вносить информацию про передвижной акцизный склад? И вообще как проверить какие данные подавались ранее в этой форме. Только пришла работать на фирму, и не уверенна что в 20-ОПП подавалась актуальная информация
В электронном кабинете проверьте все это.

подскажите, пожалуйста, где это посмотреть.
В ЭК раздел "Облікові дані платника". Листайте вниз, там будут "Відомості про об’єкти оподаткування".

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

Olia123, так лицензия нужна, если у вас есть акцизный склад или вы реализуете топливо!

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

АЛЮШКА писав:
Maxxy писав:Кто-то уже платил за оптовую лицензию? Я так понимаю платежку распечатать и ехать за мокрой печатью в банк?
Мой вопрос с языка сняли. Думаю сегодня оплатить (платим же в район по месту регистрации предприятия?) и да, заверить мокрой печатью банка.
На горячей линии ответа нет по поводу действия счетов для уплаты. Они не утверждены, так что и платить пока нельзя.

Александр2301
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 19 травня 2015, 19:26
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Александр2301 »

Подскажите, а если предприятие занимается перевозками, но мы заправляемся по мере необходимости, то нужно ли нам регистрироваться плательщиками акциза вообще?

Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »

АЛЮШКА писав:
АЛЮШКА писав:
Maxxy писав:Кто-то уже платил за оптовую лицензию? Я так понимаю платежку распечатать и ехать за мокрой печатью в банк?
Мой вопрос с языка сняли. Думаю сегодня оплатить (платим же в район по месту регистрации предприятия?) и да, заверить мокрой печатью банка.
На горячей линии ответа нет по поводу действия счетов для уплаты. Они не утверждены, так что и платить пока нельзя.
Как же не утверждены? Вот на сайте налоговой есть http://od.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ Написано: Дата введення в дію рахунків – 15 травня 2019 року.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”