Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Серг писав:У мене та ж ситуація.
Скрытый текст
Відмова при спробі зайти на сторінку авторизації електронного кабінету, помилка при спробі зчитати ключ (Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)), інколи авторизуюся нормально та вдається хвилин 5 попрацювати у кабінеті, а потім знову обкладає помилками. Це продовжується з 15 травня і лише на комп'ютері. Інші ж сайти відкриваються без обмежень. У той же час смартфон працює з кабінетом більш-менш нормально. І браузери на компі чистив, і Яву перевстановлював, і обмеження захисту знімав - нічого не допомогло.
Потрібно розуміти що це якийсь глюк на сервері ДФС, і він обмежує доступ деяким певним чином налаштованим комп'ютерам.
Я мала такий клопит у минулому році...
Поставила всіх на вуха )
Почала з провайдера... Потім зачепила свого айтішника...
Довго мучила #g_crazy#
Винесла мозок трохи директору - він підключив ще якогось спеца - який протестувавши - зробив висновок, що "накосячив" провайдер...
Останній був дзвінок провайдеру знову - знову розказували, що у них все чікі...
Але - диво , запрацював... Айтішник стверджує, що нічого не робив, тому я все ж думаю, що вина була провайдера...
Дізнатися про це точно я так і не змогла - але кабінет надалі працював без проблем...

ЗІ і зі смартіону теж могла зайти... і з домашнього компа навіть )

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Девочки, вчера была похожая проблема с кабинетом. Пыталась подписать уточненку: одну подпись накладывает, а при попытке поставить вторую - выдавало ошибку. Перегрузила браузер, заново перевыбрала АЦСК, ключ и пароль и заработало. Правда , до этого я минут 30 возле компа психовала (((

Серг
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 28 травня 2019, 13:10
Подякували: 2 рази

Повідомлення Серг »

Tasa писав:
Серг писав:У мене та ж ситуація.
Скрытый текст
Відмова при спробі зайти на сторінку авторизації електронного кабінету, помилка при спробі зчитати ключ (Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)), інколи авторизуюся нормально та вдається хвилин 5 попрацювати у кабінеті, а потім знову обкладає помилками. Це продовжується з 15 травня і лише на комп'ютері. Інші ж сайти відкриваються без обмежень. У той же час смартфон працює з кабінетом більш-менш нормально. І браузери на компі чистив, і Яву перевстановлював, і обмеження захисту знімав - нічого не допомогло.
Потрібно розуміти що це якийсь глюк на сервері ДФС, і він обмежує доступ деяким певним чином налаштованим комп'ютерам.
Я мала такий клопит у минулому році...
Поставила всіх на вуха )
Почала з провайдера... Потім зачепила свого айтішника...
Довго мучила #g_crazy#
Винесла мозок трохи директору - він підключив ще якогось спеца - який протестувавши - зробив висновок, що "накосячив" провайдер...
Останній був дзвінок провайдеру знову - знову розказували, що у них все чікі...
Але - диво , запрацював... Айтішник стверджує, що нічого не робив, тому я все ж думаю, що вина була провайдера...
Дізнатися про це точно я так і не змогла - але кабінет надалі працював без проблем...

ЗІ і зі смартіону теж могла зайти... і з домашнього компа навіть )
Я прорвався, нарешті, у ЕК!! Напевно після того як перечитав кілька разів своє послання тут )))
Справа була дійсно у налаштуваннях комп'ютера, котрі до 14 травня серверу ДФС ані трохи не заважали. Я зайшов у "Центр мережних підключень та спільного доступу" Windows та надав мережі, до якої підключений комп'ютер, більш безпечний статус. Раніше у мережі був статус "Мережа спільного використання", а я його змінив на "Робоча мережа". Потім вчергове обнулив усю історію, куки та налаштування сайтів у браузері. Перезапустив браузер і зайшов у "електронний кабінет" із сайту ДФС. Усе працює!

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Не могу зайти в ЄК. Єто только у меня или у всех?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

нива писав:Не могу зайти в ЄК. Єто только у меня или у всех?
Видать у всех...Тоже сорок минут пытаюсь#wall#

Zvedlana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 12 березня 2015, 12:14
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 170 разів

Повідомлення Zvedlana »

Даже на страницу кабинета не пускает "Не удается получить доступ к сайту"...

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

нива писав:Не могу зайти в ЄК. Єто только у меня или у всех?
Кабинет работал до 9.00 ч. После - его отключили.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Zvedlana писав:Даже на страницу кабинета не пускает "Не удается получить доступ к сайту"...
Ура, заработал!

Zvedlana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 12 березня 2015, 12:14
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 170 разів

Повідомлення Zvedlana »

АЛЮШКА писав:
Zvedlana писав:Даже на страницу кабинета не пускает "Не удается получить доступ к сайту"...
Ура, заработал!
У меня по прежнему "Нет доступа... " #g_cray2#

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

у меня при входе в эл.кабинет такое пишет: Можливо АЦСК uakey.com.ua не працює.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”