Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

READYN писав:Немного не в эту тему вопрос, но не нашла, где задать.
Есть договор подряда и указана стоимость, но не указано это с НДС или без НДС.
Я так понимаю с НДС, но насколько это критично?
Я, конечно, не юрист. Но, считаю, что если фирма, оказывающая услуги, - плательщик НДС, то стоимость указана с НДС, т.к. в договоре прописана общая сумма выполнения работ. Опять же, если фирма нормальная - не критично, если проблемная - лучше как-то переписать договор, иначе будут проблемы.

Anna_@
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 червня 2019, 15:28
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Anna_@ »

Доброго дня!Допоможіть будь-ласка! Склалася така ситуація, що інспектор зателефонувала 20 березня сказала швидко здати УР по ПДВ за січень 2019р.бо там включена неправильно податкова яка зареєстрована з запізненням! Поки бухгалтер думала що робити, інспектор виписала акт 22.03.19 і сказала цьому бухгалтеру нічого не здавати.Але бухгалтер все одно здала звіт 22.03.19р.. Здавши звіт вона заплатила недоїмку. і чекала штраф і пеню.потім 05.04.19 вона підписали акт у інспектора. 14.05 приходить ППР на суму недоїмки та штраф на цю суму.Штраф вона платить.а потім в електронному кабінеті висить мінусом сума недоїмки.телефонує інспектору і каже сума задвоїлась.а інспектор каже я ж вам казала нічого не подавати.Що робити я не знаю!Питання: Як виправити задвоєння???

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Anna_@ писав:Доброго дня!Допоможіть будь-ласка! Склалася така ситуація, що інспектор зателефонувала 20 березня сказала швидко здати УР по ПДВ за січень 2019р.бо там включена неправильно податкова яка зареєстрована з запізненням! Поки бухгалтер думала що робити, інспектор виписала акт 22.03.19 і сказала цьому бухгалтеру нічого не здавати.Але бухгалтер все одно здала звіт 22.03.19р.. Здавши звіт вона заплатила недоїмку. і чекала штраф і пеню.потім 05.04.19 вона підписали акт у інспектора. 14.05 приходить ППР на суму недоїмки та штраф на цю суму.Штраф вона платить.а потім в електронному кабінеті висить мінусом сума недоїмки.телефонує інспектору і каже сума задвоїлась.а інспектор каже я ж вам казала нічого не подавати.Що робити я не знаю!Питання: Як виправити задвоєння???
Повернути звіт в той вигляд, в якому він був до подання УР шляхом подання нового УР і перевірити розрахунки в кабінеті.

Anna_@
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 червня 2019, 15:28
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Anna_@ »

якщо подати УР то яка можливість перевірок???Не дуже хотілося б щоб перевіряли!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ИринаК писав:
Anna_@ писав:Доброго дня!Допоможіть будь-ласка! Склалася така ситуація, що інспектор зателефонувала 20 березня сказала швидко здати УР по ПДВ за січень 2019р.бо там включена неправильно податкова яка зареєстрована з запізненням! Поки бухгалтер думала що робити, інспектор виписала акт 22.03.19 і сказала цьому бухгалтеру нічого не здавати.Але бухгалтер все одно здала звіт 22.03.19р.. Здавши звіт вона заплатила недоїмку. і чекала штраф і пеню.потім 05.04.19 вона підписали акт у інспектора. 14.05 приходить ППР на суму недоїмки та штраф на цю суму.Штраф вона платить.а потім в електронному кабінеті висить мінусом сума недоїмки.телефонує інспектору і каже сума задвоїлась.а інспектор каже я ж вам казала нічого не подавати.Що робити я не знаю!Питання: Як виправити задвоєння???
Повернути звіт в той вигляд, в якому він був до подання УР шляхом подання нового УР і перевірити розрахунки в кабінеті.
А здавши УР за січень бух включила ту податкову, зареєстровану з запізненням, у деку лютого ?

Anna_@
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 червня 2019, 15:28
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Anna_@ »

Tasa писав:
ИринаК писав:
Anna_@ писав:Доброго дня!Допоможіть будь-ласка! Склалася така ситуація, що інспектор зателефонувала 20 березня сказала швидко здати УР по ПДВ за січень 2019р.бо там включена неправильно податкова яка зареєстрована з запізненням! Поки бухгалтер думала що робити, інспектор виписала акт 22.03.19 і сказала цьому бухгалтеру нічого не здавати.Але бухгалтер все одно здала звіт 22.03.19р.. Здавши звіт вона заплатила недоїмку. і чекала штраф і пеню.потім 05.04.19 вона підписали акт у інспектора. 14.05 приходить ППР на суму недоїмки та штраф на цю суму.Штраф вона платить.а потім в електронному кабінеті висить мінусом сума недоїмки.телефонує інспектору і каже сума задвоїлась.а інспектор каже я ж вам казала нічого не подавати.Що робити я не знаю!Питання: Як виправити задвоєння???
Повернути звіт в той вигляд, в якому він був до подання УР шляхом подання нового УР і перевірити розрахунки в кабінеті.
А здавши УР за січень бух включила ту податкову, зареєстровану з запізненням, у деку лютого ?



Ні вона її ще нікуди не включала!

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Anna_@ писав:якщо подати УР то яка можливість перевірок???Не дуже хотілося б щоб перевіряли!
Прямої вимоги щодо необхідності в проведенні перевірки платника під час подачі УР нормативка не містить.
Фактично, це як повезе. Не думаю, що в Вашому випадку виникне така необхідність.

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Anna_@ писав:
Tasa писав:
ИринаК писав: Повернути звіт в той вигляд, в якому він був до подання УР шляхом подання нового УР і перевірити розрахунки в кабінеті.
А здавши УР за січень бух включила ту податкову, зареєстровану з запізненням, у деку лютого ?



Ні вона її ще нікуди не включала!
В такому випадку необхідно подати два УР за січень та лютий

Anna_@
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 червня 2019, 15:28
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Anna_@ »

ИринаК писав:
Anna_@ писав:якщо подати УР то яка можливість перевірок???Не дуже хотілося б щоб перевіряли!
Прямої вимоги щодо необхідності в проведенні перевірки платника під час подачі УР нормативка не містить.
Фактично, це як повезе. Не думаю, що в Вашому випадку виникне така необхідність.
І я теж так думаю! І що тепер робити???#wall#

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Anna_@ писав:
ИринаК писав:
Anna_@ писав:якщо подати УР то яка можливість перевірок???Не дуже хотілося б щоб перевіряли!
Прямої вимоги щодо необхідності в проведенні перевірки платника під час подачі УР нормативка не містить.
Фактично, це як повезе. Не думаю, що в Вашому випадку виникне така необхідність.
І я теж так думаю! І що тепер робити???#wall#
Моя точка зору - подавати два УР, за січень сторнувати УР, яке задвоїло нарахування штрафу та пені та другий УР за той період, в якому було з запізненням зареєстровано ПН від постачальника.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”