Всё❗️? Кіна не буде? Электричество кончилось❕ (часть ІІІ)

Подання звітності в електронному вигляді
Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Natalenna писав:я по одній фірмі зробила токени. хочу сказати, що це повна х... в кабінет і так тяжко зайти, з токенами ще більше збоїв у роботі. руки би відірвати автору того закону((((
у програму подачі звітності я їх поки не змогла підтягнути. тільки в кабінет пробилася на другий день

хочеться почути інші відгуки про це "покращення"...
Ще не робили... а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

ksy-m писав:Доброе утро! Подскажите, а как теперь налоговая выдает бесплатные ключи?Нужно отдельно покупать токены, а потом в налоговой получать ключи?
Якщо у Вас буде бажання придбати ключі в ДФС саме на токенах, то спочатку купіть ті самі токени, а потім вже йдіть у податкову. Податкова працює з токенами "Алмаз" та "Кристал". В усякому разі саме так мені повідомили свого часу податківці. Можливо вони вже розширили список токенів. Можливо і АВТОР входить до цього списку. Про це я сказати не можу нічого. Це треба в них дізнаватися. А щодо КРИСТАЛУ і АЛМАЗУ то це 100%
Аурелия писав:[а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!
А можна дізнатися більш конкретно - з чим ця надія у вас пов’язана? Є проект закону про відміну чи щось подібне? Ні, нема... Так на кого чи на що надіятися?
Перероблювати ключі терміново не потрібно. А от токени купити і покласти в надійне місце можна. Якщо в один прекрасний день податкова підсуне всім свиню у вигляді неприйняття звітності (а вона це зробить 100%) і всі почнуть бігати як скажені за цими токенами - тоді я не позаздрю тим, в кого їх не буде. Питання лише в тому - коли податкова це зробить? Якщо відштовхуватися від букви закону - то до листопада 2020 року час ще є. Але оскільки для нашої податкової закон не писаний...
Якщо у вас вони лежатимуть в надійному місці і ви вляпаєтеся в те, про що я написав вище, то ваша проблема буде вирішена за лічені години. Взяли токени, прийшли з токенами в АЦСК - ключі вам на них перегенерували і всі проблеми вирішені. А от якщо їх у вас не буде - то це буде ВЕЛИКА-ВЕЛИКА ЖОПА. Далеко не завжди і не всім вдається купити це дуже швидко навіть при наявності грошей (особливо це стосується бюджетних установ)
Якщо ж на даний момент Вам пощастить і Ви зможете допрацювати на свої ключах без токенів - СЛАВА БОГУ! Допрацюєте до кінця і потім наступного разу зробите собі комплект ключів на захищених носіях.

Natalenna писав:я по одній фірмі зробила токени. хочу сказати, що це повна х... в кабінет і так тяжко зайти, з токенами ще більше збоїв у роботі. руки би відірвати автору того закону((((
хочеться почути інші відгуки про це "покращення"...
І заодно тре відірвати руки тим, хто розробляв різні web-сервіси під токени (в т.ч. і кабінет податкової, E-DATA, Prozoro, НАЗК і т.п.)Все вище перелічене зроблено ЧЕРЕЗ СРАКУ.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

ksy-m
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 31 липня 2014, 14:51
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ksy-m »

Capitoshechka писав:
ksy-m писав:Доброе утро! Подскажите, а как теперь налоговая выдает бесплатные ключи?Нужно отдельно покупать токены, а потом в налоговой получать ключи?
Якщо у Вас буде бажання придбати ключі в ДФС саме на токенах, то спочатку купіть ті самі токени, а потім вже йдіть у податкову. Податкова працює з токенами "Алмаз" та "Кристал". В усякому разі саме так мені повідомили свого часу податківці. Можливо вони вже розширили список токенів. Можливо і АВТОР входить до цього списку. Про це я сказати не можу нічого. Це треба в них дізнаватися. А щодо КРИСТАЛУ і АЛМАЗУ то це 100%
Аурелия писав:[а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!
А можна дізнатися більш конкретно - з чим ця надія у вас пов’язана? Є проект закону про відміну чи щось подібне? Ні, нема... Так на кого чи на що надіятися?
Перероблювати ключі терміново не потрібно. А от токени купити і покласти в надійне місце можна. Якщо в один прекрасний день податкова підсуне всім свиню у вигляді неприйняття звітності (а вона це зробить 100%) і всі почнуть бігати як скажені за цими токенами - тоді я не позаздрю тим, в кого їх не буде. Питання лише в тому - коли податкова це зробить? Якщо відштовхуватися від букви закону - то до листопада 2020 року час ще є. Але оскільки для нашої податкової закон не писаний...
Якщо у вас вони лежатимуть в надійному місці і ви вляпаєтеся в те, про що я написав вище, то ваша проблема буде вирішена за лічені години. Взяли токени, прийшли з токенами в АЦСК - ключі вам на них перегенерували і всі проблеми вирішені. А от якщо їх у вас не буде - то це буде ВЕЛИКА-ВЕЛИКА ЖОПА. Далеко не завжди і не всім вдається купити це дуже швидко навіть при наявності грошей (особливо це стосується бюджетних установ)
У нас просто директор меняется и нужен новый ключ на нового директора. А не на токенах, а как раньше на флешке в дфс можно ключ получить?с ним можно будет работать?

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

ksy-m писав:У нас просто директор меняется и нужен новый ключ на нового директора. А не на токенах, а как раньше на флешке в дфс можно ключ получить?с ним можно будет работать?
На даний момент можна. Поки що податкова приймає звітність і без токенів. І їм по барабану з чим ви до них прийдите: з токеном, з флешкою, чи з диском. Сьогодня я ОСОБИСТО зробив 3 комплекти ключів без токенів - на ФОПа і на двох юросіб. Питання лише в тому - як довго ще буде можливість здавати звітність без токенів?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Аурелия писав:
Natalenna писав:я по одній фірмі зробила токени. хочу сказати, що це повна х... в кабінет і так тяжко зайти, з токенами ще більше збоїв у роботі. руки би відірвати автору того закону((((
у програму подачі звітності я їх поки не змогла підтягнути. тільки в кабінет пробилася на другий день

хочеться почути інші відгуки про це "покращення"...
Ще не робили... а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!
Та то Медок натягнув мене на ті токени. Навіть не мене а дира. Я була проти)))) але вони дуже нав'язливо пропонують, апелюють до того, що ми порушуємо закон.
З ключами проблеми почалися зразу, на жаль консультаційна лінія не допомогла. Вирішила все методом наукового тику))))
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 882
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Natalenna писав:Та то Медок натягнув мене на ті токени. вони дуже нав'язливо пропонують, апелюють до того, що ми порушуємо закон.
Тобто це МЕдок Вам квитанції розсилає і в квитанціях пише про незахищені носії?
А я чомусь все життя думав, що це податкова квитанції формує і розсилає...#-o
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Capitoshechka писав:
Natalenna писав:Та то Медок натягнув мене на ті токени. вони дуже нав'язливо пропонують, апелюють до того, що ми порушуємо закон.
Тобто це МЕдок Вам квитанції розсилає і в квитанціях пише про незахищені носії?
А я чомусь все життя думав, що це податкова квитанції формує і розсилає...#-o
Не Медок, розсилає, але медок переконує, що я вже зобов'язана їх оформляти. І не тільки мене. Я взяла їх ключі через територіальну близькість сервісного центру.
По факту розбиратися з токени прийшлось самій, хоча вони старалися, не сперечаюся.
Вибачайте, якщо вас образила тим, але факт є фактом.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Утро доброе!
В кабинет не заходит, пишет, что "можливо центр сертифікації ключів не працює"-ещё у кого-то такое есть, или уже надо поднимать кипиш?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

ar4ik писав:Утро доброе!
В кабинет не заходит, пишет, что "можливо центр сертифікації ключів не працює"-ещё у кого-то такое есть, или уже надо поднимать кипиш?
АЦСК "Украина" - тоже самое

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

[left][/left]
КамЛ писав:
ar4ik писав:Утро доброе!
В кабинет не заходит, пишет, что "можливо центр сертифікації ключів не працює"-ещё у кого-то такое есть, или уже надо поднимать кипиш?
АЦСК "Украина" - тоже самое
також

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”