Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Seabee
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 01 червня 2019, 21:16
Подякували: 2 рази

Повідомлення Seabee »

ЛюдмилаВас писав:
Seabee писав:
TOSHKA_VIKA писав:Всем доброго дня!
Кто в курсе - есть решение суда от 13.05. на разблокировку НН, а когда ДФСУ свершит сие чудо? почитала - вроде в день вступления в силу решения суда. а как на практике? кто знает?
В нашому рішенні прописано, що воно набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. А це 30 днів. До речі, наше рішення від 25.04, але податкова так і не зареєстрована.
На цьому тижні приходили якісь рекомендовані листи. Директор мав забрати, але я їх ще не бачила. Можливо, якраз апеляція.
У нас решение ноябрем 2018г, и до сих пор незарегистрирована НН, уже и апеляцию дфс подавало, отказали, и так все тянется...
Дуже "весело". Але я, в принципі, не здивована. Не зрозуміло тільки, що робити далі.
Десь читала, що в такій ситуації радять писати в ДФС України. Але сумніваюсь, що це допоможе.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Seabee писав:
ЛюдмилаВас писав:
Seabee писав: В нашому рішенні прописано, що воно набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. А це 30 днів. До речі, наше рішення від 25.04, але податкова так і не зареєстрована.
На цьому тижні приходили якісь рекомендовані листи. Директор мав забрати, але я їх ще не бачила. Можливо, якраз апеляція.
У нас решение ноябрем 2018г, и до сих пор незарегистрирована НН, уже и апеляцию дфс подавало, отказали, и так все тянется...
Дуже "весело". Але я, в принципі, не здивована. Не зрозуміло тільки, що робити далі.
Десь читала, що в такій ситуації радять писати в ДФС України. Але сумніваюсь, що це допоможе.
Писали, і не один раз, у них завжди 30 днів на відповідь...

davi13
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 червня 2019, 14:03

Повідомлення davi13 »

Добрый всем день! Давайте соберем как можно больше подписей https://petition.president.gov.ua/petition/57168
Если не будем игнорировать возможно что-то сдвинется...

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Если ПН заблокирована и отражена в Деке -то со счета СЕА списываются деньги, предназначенные на регистрацию.
Если ПН разблокируют - ее зарегистрируют в счет этой суммы ?

или надо будет повторно платить на эл. счет сумму под регистрацию ?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

FyDD писав:Если ПН заблокирована и отражена в Деке -то со счета СЕА списываются деньги, предназначенные на регистрацию.
Если ПН разблокируют - ее зарегистрируют в счет этой суммы ?

или надо будет повторно платить на эл. счет сумму под регистрацию ?
Я думаю,що реєстрація повинна пройти за рахунок перевищення, але на практиці не стикалась....

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

FyDD писав:Если ПН заблокирована и отражена в Деке -то со счета СЕА списываются деньги, предназначенные на регистрацию.
Если ПН разблокируют - ее зарегистрируют в счет этой суммы ?

или надо будет повторно платить на эл. счет сумму под регистрацию ?
Кошти не списуються, а починають відображатися у розділі "перевищення", неначе резервуються для подальшої реєстрації. Не знаю, як сервер налаштовано зараз, якщо у деці все відображено правильно, то має зареєструватися за рахунок цього перевищення, головне, щоб на ліміті був + залишок.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Правильно ли я понял
Условно: все что есть в Деке -это одна ПН -1000грн заблокирована, В СЕА перечислена 1000грн
После блока создается "перевищення" на 1000
Допустим др. операций нет
После разблокировки регистрация за счет этого "перевищення " ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Правильно ли я понял
Условно: все что есть в Деке -это одна ПН -1000грн заблокирована, В СЕА перечислена 1000грн , припустимо, так, вона ж має бути відображена у відповідному розділі як не зареєстрована
После блока создается "перевищення" на 1000 так
Допустим др. операций нет
После разблокировки регистрация за счет этого "перевищення " ?[/quote] так. Принаймні було так тривалий час. Якщо знову нічого не начудили "генії від ДФС". Але ліміт має бути в +.

LIANAMANZAR
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 25 серпня 2015, 11:50
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення LIANAMANZAR »

Добрый день, коллеги! Хочу поделиться проблемой, может кто-то сталкивался и подскажет дальнейшие действия. Заблокировали НН за апрель- май 2018 года. Прошли все процедуры ДФС -в результате получили отказ в регистрации. Пошли в суд и выиграли его в декабре 2018 года. ДФС подала на апеляцию и проиграла ее. По факту нам должны были уже зарегистрировать нн в апреле 2019, но прошло уже 2 месяца а регистрации нет. #help# #help# #help#

Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

Добрый день!
Можно ли повторно отправить повидомлення с дополнительными документами?
Отправила без банковской выписки(( и уже приняли к рассмотрению. Если отправить с одним файлом- выпиской? или не будут рассматривать? кто знает?))

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”