Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Innavlada писав:Добрый день!
Можно ли повторно отправить повидомлення с дополнительными документами?
Отправила без банковской выписки(( и уже приняли к рассмотрению. Если отправить с одним файлом- выпиской? или не будут рассматривать? кто знает?))
Ні, документи подаються 1 раз. Тепер лише чекайте розгляду, і якщо відмовлять - подавайте скаргу, і вже туди додасте виписку. Навіть якщо спробуєте подати отримаєте відмову, в зв'язку з тим, що на розгляді вже є пакет документів по цій
ПН.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

LIANAMANZAR писав:Добрый день, коллеги! Хочу поделиться проблемой, может кто-то сталкивался и подскажет дальнейшие действия. Заблокировали НН за апрель- май 2018 года. Прошли все процедуры ДФС -в результате получили отказ в регистрации. Пошли в суд и выиграли его в декабре 2018 года. ДФС подала на апеляцию и проиграла ее. По факту нам должны были уже зарегистрировать нн в апреле 2019, но прошло уже 2 месяца а регистрации нет. #help# #help# #help#
Делюсь) Суд выиграли в ноябре 2018, потом также была апеляция налоговой которую он проиграли, череда писем и тд. , дошло до исполнительной службы... вообщем зарегистрировали 21 июня. Тормошите исполнительную службу.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із дублюючої теми
Нина11 писав:Доброго дня! у квітні 2019р. постачальник виписав 2 видаткові на товар-велика сума, і податкові до них заблокуапли, так і не змоглт вони добитись. щоб розблокували. У мене є накладні на товар...є товар...та продати його я не зможу,бо кода УКТзед такого не отримала, повернення зробити-також ні... бо як зареєструвати коригування. Що порадите в такій ситуації??? може ці приходні взагалі не проводити????а товар просто вернути не документально???

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tasa писав:Із дублюючої теми
Нина11 писав:Доброго дня! у квітні 2019р. постачальник виписав 2 видаткові на товар-велика сума, і податкові до них заблокуапли, так і не змоглт вони добитись. щоб розблокували. У мене є накладні на товар...є товар...та продати його я не зможу,бо кода УКТзед такого не отримала, повернення зробити-також ні... бо як зареєструвати коригування. Що порадите в такій ситуації??? може ці приходні взагалі не проводити????а товар просто вернути не документально???
Ну цікаві, нехай ідуть до суду. Якось же розблоковують ПН через суди. Я без вхідного коду реєструю податкові в першу чергу і бажано щоб були виписані в першій половині місяця. Але у мене суми невеликі - до 10тис. ПДВ. Є ж придбання у неплатників ПДВ. Є ситуації коли видаєш ПН до 15-го, а вхідний ПДВ буде у другій половині місяця і постачальник не спішитиме реєструвати.

Нина11
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 15 листопада 2017, 10:37
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Нина11 »

Nelli-Nelli писав:
Tasa писав:Із дублюючої теми
Нина11 писав:Доброго дня! у квітні 2019р. постачальник виписав 2 видаткові на товар-велика сума, і податкові до них заблокуапли, так і не змоглт вони добитись. щоб розблокували. У мене є накладні на товар...є товар...та продати його я не зможу,бо кода УКТзед такого не отримала, повернення зробити-також ні... бо як зареєструвати коригування. Що порадите в такій ситуації??? може ці приходні взагалі не проводити????а товар просто вернути не документально???
Ну цікаві, нехай ідуть до суду. Якось же розблоковують ПН через суди. Я без вхідного коду реєструю податкові в першу чергу і бажано щоб були виписані в першій половині місяця. Але у мене суми невеликі - до 10тис. ПДВ. Є ж придбання у неплатників ПДВ. Є ситуації коли видаєш ПН до 15-го, а вхідний ПДВ буде у другій половині місяця і постачальник не спішитиме реєструвати. [/qu


Дякую Вам!! В тім то і справа, що сума велика, і товару багато....кажутьт, що в суд не підуть....Як нам вішати таку заборгованість на себе????????і товар зависне на складі.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Нина11 писав:
Nelli-Nelli писав:
Tasa писав:Із дублюючої теми
Ну цікаві, нехай ідуть до суду. Якось же розблоковують ПН через суди. Я без вхідного коду реєструю податкові в першу чергу і бажано щоб були виписані в першій половині місяця. Але у мене суми невеликі - до 10тис. ПДВ. Є ж придбання у неплатників ПДВ. Є ситуації коли видаєш ПН до 15-го, а вхідний ПДВ буде у другій половині місяця і постачальник не спішитиме реєструвати. [/qu


Дякую Вам!! В тім то і справа, що сума велика, і товару багато....кажутьт, що в суд не підуть....Як нам вішати таку заборгованість на себе????????і товар зависне на складі.
Через скарги та суд все можна розблокувати, але потрібен час. Ви їм не платили за товар? Якщо ні, то може дійсно все вертайте і документи не підписуйте.

Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

Пришло рішення о непринятии таблицы((( Теперь только скарга?
"наявність в органах ДФС податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податків ризикових операцій" - и как они это трактуют? Куда то можно позвонить прояснить подробности? Может кто знает телефон, Киев.
Налоговая выписана на бюджетника , сумма ндс - 5 тыс....
Дир в шоке, больше года работаем с этим предприятием.суммы и больше были...

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Звонить бесполезно. Не понятно с вопроса- уже есть блок налоговой или только таблицы? Если есть блок- подавайте скаргу, но прикрепите все документы, как в детский сад- приход, оплата, расход и ещё подробное описание. Ризики- это всё, что угодно- могли засветиться в цепочке обнала, или нет площадей, или- сам бог ведает чего. Обязательно 20- ОПП проверьте, чтобы всё актуально было.

Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

ar4ik писав:Звонить бесполезно. Не понятно с вопроса- уже есть блок налоговой или только таблицы? Если есть блок- подавайте скаргу, но прикрепите все документы, как в детский сад- приход, оплата, расход и ещё подробное описание. Ризики- это всё, что угодно- могли засветиться в цепочке обнала, или нет площадей, или- сам бог ведает чего. Обязательно 20- ОПП проверьте, чтобы всё актуально было.
Да, уже блок....
Спасибо за информацию!

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Счастье привалило...Не знаю теперь в какой теме правильнее спросить#blush#
По решению суда прошли регистрацию налоговые поставщика за ноябрь 2017 в июне 2019.
Суд был в июне 2018, решение суда вступило в силу в сентябре 2018, зарегила ДФС в июне 2019.
Этот НК включаю в деку июня 2019 (1095 дней не прошло с момента выписки налоговых), а зарегины они типа в срок?
Срок регистрации этих налоговых стартовал с сентября 2018 - с даты вступления в силу решения суда? Это срок 365 к.д.?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”